Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ok kaptancim ozaman belki sabaha kadar istegim gider.
eger suan kendimi tutuyorsam sabahda tutarim sanirim, cünkü aksam insanin nefsi daha kötü oluyor

Aynen canım. Bende aşureye bayılırım. Ama maalesef bir süre daha kendimizi tutmamız lazım. Bu arada size yeri gelmişken bişey anlatayım. Bizim iş yerinde Kastamonulu bir arkadaş var. Onların meşhur bir helvaları varmış. Çekme helva yazıyor üstünde. İsteyenlere getirip satıyor. Bende aldım bir paket. Görüntüsü pişmaniyenin sıkıştırılmış kare haline getirilmiş şekli gibi. Tadı da çok güzelmiş öyle söylediler. Ama paketini açınca hemen tüketmek lazımmış yoksa bayatlıyormuş. Şuan ekmeklikte benim mezun olmamı bekliyor garibim. Gidip gelip bakıyorum mezun olur olmaz ilk seni yiyeceğim diyorum Helvayla konuşur oldum Beni örnek al bence

waow çekme helvamı bayılırım ya aynende pişmaniyenin sıkıştırılmışı ama ben pişmaniyide severimmmm kiii

Tamam canim baslicagim hafta basinda soylerim zaten :)

Ya babamlarda oyle dedi ama bende iyice bi arastircam olmadi sozlum cumaya giderse bu hafta hocaya sordurtcam.

Gercekten gunahta kalmak istemiyorum :)

Busecim yazini alintilamistim ama almamis nedense.

İlac kullaniyorum bkalim bide ben ilac kullanan biri degilim sinirlerimi bozuyo ilac kullanmak.

Bu cuma kilo vermek istiyorum artik

helvayla konusur oldum bu cümleye koptum kaptancim
bende tahin helvasini cok seviyorum, hergün 1 zar büyüklügünde yerdim.
ama agzima sürmüyorum simdi.

ilk hedefime az kaldi, belki disimi biraz daha skarsam cuma günü görecegim.
cok heyecanliyim

birde bugün cok güzel iltifatlar aldim. moralim bozuk ama nasil oluyorsa mutluyum yine.
gercekten kendimize iyilik ediyoruz kilo vererek, yoksa suan diger konudan dolayi moralim yerlerde olurdu.

waow çekme helvamı bayılırım ya aynende pişmaniyenin sıkıştırılmışı ama ben pişmaniyide severimmmm kiii
Ben hastasıyım canım pişmaniyenin. Bir solukta oturur bir kutu yerim bana mısın demem. Neden şişko olduğumuz şimdi anlaşılıyor Şimdiye kadar hiç yemedim çekme helva ama çok lezzetli görünüyor uzaktan

Sen daha dur biraz daha zayıfla bakalım herkes sana Aaaa Nur ne kadar zayıflamışsın nasıl yaptın nasıl başardın anlatsana diye etrafında dolaşanlar olduğunda yaşanılan mutluluğu gör. Beni her gören ilk kilodan giriyor konuya

Kızlar ben kaçıyorum şimdilik kocaman öpüldünüz hepiniz yarın görüşmek üzere

insallah kaptancim ne güzel oluuuur.
tek kilo vermek degil vücudumun sklasmasi lazim, bacaklarim filan sallaniyor baya ve alt karin kismim benim üst karnima göre cok daha fazla, nasil gidecek bilmiyorum. üst karnim baya inceldi ama alt karnim baya hanci olmus gidesi yok. oda gider insallah.

hayirli geceler

Az kaldı ya artık bı an once bıtırmek ıstıyorum su ısı ondan sanırsam bıde mıdem mı alıstı nedır hıc acıkmıyorum hep bı tokluk hıssı

Acıkmadım walla

Acıkmadım walla

Haklısın canımda , sıkıldım artık dıyet ısınden bıtsın ıstıyorum bı an once, bıde tuhaftır kı hıc acıkmıyorum alıstı mıde sanırsam.

süper olur bencee :)

afiyet olsun güzel menü bencee :))

herkes de nesfit gördüm resmen bugüüün kesin almalıyım kesiiin :)) evet molalarda burdayım program hazırlamış olmasam da kaptan :))

teşekkürler nurcum :)) ccuma günü sonuçlar da güzel olur inşş

işte bi nesfit dahaaa :)) neyli senin nesfitin ben de alcam valla :26:

kavurma hariç olmuş bence cannım :))

canım benım onun ıcındekı yagdan ne olacak

acayip yağlı canım ya o salam ve sosisler. o yüzden de ucuz zaten.

ebrunun yorumuna katılıyorum bu konuda :))

ebrucum benim salamım hindi füme ve %1 yağlı polonez marka. eğer tükettiğin salam o ise sorun yok. diğer 30 kat falan daha yağlı, bi arkasına bak değerlerine :))

ooff bir an önce iyileşirsin umarım canım :/ verirsin merak etme iyi gidiyosun

iyi geceler kaptaan :))

kızlar midem kazınmaya başladı o yüzden ben yatıyorum. hepinizi öptüm. yarın görüşürüz. iyi geceleeer :))

kızlar günaydın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kotamız bitti(((
şu an internet cafe deyim((
daha 9 gün var sanırım of yaaaaa (((((((((((((
bir çare bulmam lazım...

dünkü menüm:
sabah 09.00
sahanda 2 yumurta az tereğağlı,
1 kk beyaz peynir de koydum içine

ara 11.00
1 mandalina

öğle 12.30
1 kase tarhana corbası tuz ve salça koymadım
1 tatlı k.yağ koydum

ara:15.00
1 parça otlu börek

akşam18.00
bol yeşil salata
3 çatal kıymalı yumurta

su 2 litre
1.10 saat tempolu yürüyüş
1 kupa yeşilçay

vazgeçmek yok......

Günaydın Banu' cum. Yoktun bi süredir sorun yoktur umarım :44:

hafta sonu giremedim benim evde net yok cnm yeni taşındım , ofiste çok yogun geçiyorr
birazda düzeni oturtamadım derken gelemedim ama gelicem ertık inşşş

günaydın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yürüyüşten geliyorum
bugün yürüyüşüme yazık etmeyeceğim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…