Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

[
Çok kötü olmuş bu Yasemin. Şöyle otur ve iyice bir düşün gerçekten zayıflamak istiyormusun? Eğer istiyorsan canın bişeyler istediğinde hep bunu aklına getir. Yoksa sen kilo vermek yerine daha çok kilo alacaksın.

canım düşünmez mıyım tek düşüncem suan bu hatam ama napıyım bır daha yapmıycam gece yatmadan once yatagın kenarına su koyucam ve bu şekılde bu sorunumu halledıcemi umuyorum

ama olsun genede dıyet bozuludu dıye dusunmeden yola devam

evet buse kuslar kovaladi ama nasil kovalama.
cooook genis büyük bir meydan arada cimenlerde var.
koruma altinda olan kuslarin sürüsüde orada yasiyor.
yazin cok güzel hicbir problem olmuyordu.
ve orasi bana yürüyüsü sevdirmisti.
insanlar cesitli spor aktivitelerini orada yapiyor, piknik filan yapiliyor.
ben orada toplam 5 km yürüyordum, cok büyük bir yer 1,5saatimi filan aliyor.
birgün rüzgara soguga aldirmadim yürümeye gittim, ve yagmus yagmayada baslamisti kimsecikler yoktu.
geri dönüs yolunda kuslar bir ucustu benim oldugum yere anlatamam nasil sesler.
birde bunlarin toplu hareket etmek gibi özellikleri varya hepsi ayni anda ucusuyorlar. ben deli gibi hayatimda kosmadigim kadar hizli kosuyorum, bazi kuslar önümde bazilari sag sol arkamda üstümde gök yüzünde. okumadigim dua kalmadi.
ogün bugündür oraya gitmedim :KK53:

korku filmini aratmayacak türden gerçekten :KK53: sen normal sokaklarda yürü o halde bir süre canım :KK9:

en dogrusunu yaparsin canim.

iyi geceler canim lafimi olur burada birbirimize destek olcaz sira gelcek uyaricaz

:KK19:

canımcım merak etme,ben topuklu gıysem de eşimin boyuna yetısemıyorum:KK1:
soyledıklerınde haklısın
kendılerı 1.87 :KK34:
dedıgın gıbı uzun elbıseler yakısıyor bana boyum uzun oldugu ıcın,ama pek gıydım denememez.hep ırıydım kılo olunca boy kurtarıyor ama devleştırıyor ınsanı:KK1: neyse kı şimdi ıyı hıssedıyorum kendımı

ticker ına baktım da şimdi maşallah demek istiyorum sana ne güzel kilo veriyorsun aynen devam et :KK34:

Gunaydın kızlarrrrrr

günaydın kızlar

o kadar pişmanım ki gece saat 4 te kalkıp 1 dılım ekmegın üstüne nutella sürüp yedım cok mutsuzum

günaydın size de kızlaaar :KK3:

yasemin hiç iyi yapmamışsın valla tüm günün emeği gidivermiş çöpe :26: bugün telafi et bence canım :KK31:

Kızlar merhabaa!!!

Buraya giremeyeli baya hızlı bir değişiklik oldu hayatımda.

Bugün yeni işime başladım :) Aynı sektörde aynı işi yapan başka bir firmaya geçtim.. Hatta eski yöneticimle beraber çalışacağımm, çok mutluyum..

Laptopumu teslim ettiğim ve eski hattımı da geri verdiğim için internete giremedim.. Bugünden itibaren tekrar aranızdayım..

merhaba sedacııım :)) hayırlı olsun çok sevindim senin için :KK24:

Merhaba kizlar ben geldim dun itibariyle rejimime kaldigim yerden devam ediyorum sizler nasilsiniz

merhabaa :KK3:
iyi miyiz nasılız bilemedim şuan. benim diyetim pek iyi değil ama toparlıyorum bugünden itibaren :KK31:

sen de ne güzel devam ediyormuşsun diyetine tebrikler :KK9:

Kızlar bugün bu saat olmuş kimse gelmemiş. Nerdesiniz? Paylaşımlarımız düşmüş iyice :KK47:

kaptiş valla bugün geç kalktım biraz. sonra da derse oturdum. modem sorunu çözüldü. tam pc yi açıyordum ışıklar gitti evde :KK1:

derse oturdum ben de. sonra da mola verdim. bakayım dedim buraya. durum bu yani :KK31:

yasemin hiç iyi yapmamışsın valla tüm günün emeği gidivermiş çöpe :26: bugün telafi et bence canım :KK31:

etmezmıyım canım saba en küçük kepekli tost ekmegıne tek kasarlı tost arada bır mandalına öglen bır kase corba ile geçiştirme yaptım suyumda ıkı lt bıttı

aksam eve gıdınce tartılmayı dusunuyorum ama sudan mı yagdan mı gıttıgını bılmesemde kılo verdıgımı hıssedıyorum göbegımde gözle gorulebılen bır küçülme var :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

şimdi canım kahvaltıya direk şekerli bişi ile başlamak doğru değil pilav nohut eyvallah ama yemeden tartılıp gün içinde deli gibi tartılmak çok doğru değil

güzel tatlım ama 3 dilim ekmek fzla değil mi:26:

ahh cananım bea ahh pilava kadar ne kadar güzeldi

afiyet olsun kaptişşş

fazla cidden ama dün farkında olmadım hiç buraya yazınca farkettim :KK31:

benim menüme niye yorum yapmıosunuz beni sevmio musunuz artık :KK14:

ay olur mu öyle şeey :KK1:

korumada olduğun için ben tam bi yorum yapamıyorum ama ebru da demiş banada korumada biri için yememen gereken şeyleri yiyomuşsun gibi geliyo :KK31:

sabah(10:30)
1 yumurta 4 parça sucuk
2 tk reçel
1 küçük turp
1.5 dilim kızarmış ekmek
1 kk peynir
5 zeytin

13:00
1 mandalina

öğle(15:00)
1 kase mercimek çorba
salata

18:30
3 dilim kuru yufkadan yapma peynirli börek
1 kivi
(halamlardaydım anca bu kadar oldu)

55 squats
2 litre su

börek olmamış mesela canım. bize zaten bunlar kilo aldırmıştı :KK31:

herkese iyi aksamlar kizlaar. cok yogun bi gundu bugun. sabah temizlikle basladik. aksam misafir agirladik. bayaa yogundu. dun internet kesildi modem de sorun var. suan telden giriyorum. gecmise baktim biraz ama tam bakamadim.

ebrucum haklisin sanitim boyle kilo veremeyebilirim ama bi denemek istedim acikcasi. cunku o kisi de 51 kiloya dusmus bu sekilde :/ cuma gunu tartida gorucem durumumu ama bugun menum cok kotuydu. hic diyete uygun yemek yoktu borek ve tatli da ekstrasi oldu. off feciydi yani. eger kilo veremezsem bu hafta ama gecen haftaya gore yine de vermis olursam ki oyle umutorum cunku odem vardi ertesi gun 1 kilo gitti o zaman listeye girer sizin gibi diyet yaparim. menuleri de seninkilere benzetmeye calisirim.

bu sekilde kilo veremiyceksem kendi kendime yapamam cunku. dukan harici pek diyet listesi olusturmayi bilmiyom :/ desteginiz olmadan da cok Or. bugun buraya gelemedim ve menum hic iyi olmadi mesela :KK43:(

canım karatay vs yapma sağlıklı bi menü sadece bizimki diyet değil aslında sağlıklı yaşam insan diyetteyim psikolojisine girince yememesi gereken birçok şeyi yiyo :KK31:

Kızlar merhabaa!!!

Buraya giremeyeli baya hızlı bir değişiklik oldu hayatımda.

Bugün yeni işime başladım :) Aynı sektörde aynı işi yapan başka bir firmaya geçtim.. Hatta eski yöneticimle beraber çalışacağımm, çok mutluyum..

Laptopumu teslim ettiğim ve eski hattımı da geri verdiğim için internete giremedim.. Bugünden itibaren tekrar aranızdayım..

hayırlı olsun canımmmmm :KK16:

Kızlar bugün bu saat olmuş kimse gelmemiş. Nerdesiniz? Paylaşımlarımız düşmüş iyice :KK47:

ben dershanedeydim kaptancım yeni geldim :KK31:

kızlar boğazım çok kötü ya :KK14:

oruçta tutamadım sözlüm izin vermedi hastasın su tüketmen gerek dedi iyileşince tutarsın dedi :KK50: tutmadım bende.

haftaya pazartesiden itibaren borçlarımı tutmaya başlıcam yaklaşık 2 ay felan hiç ara vermemem gerek çocukken yaptığım cahilliklerin cezasını şimdi çekicem 2 kere oruç bozmuştum 3 sene önce şimdi toplamda 4 ay ediyo 2 ay bi tutucam sonra ara vericem.

kaptancım bişey sorucam şimdi haftaya iyileşirsem eğer oruça başlasam cuma günü kiloma etki eder mi çünkü sahura 4de felan kalkıcam ezan 5te felan okunuyo cuma günleri sorun çıkar mı ?

çünkü başlarsam oruca hiç ara vermemem gerekiyomuş yoksa geçerli sayılmıyomuş ?

etmezmıyım canım saba en küçük kepekli tost ekmegıne tek kasarlı tost arada bır mandalına öglen bır kase corba ile geçiştirme yaptım suyumda ıkı lt bıttı

aksam eve gıdınce tartılmayı dusunuyorum ama sudan mı yagdan mı gıttıgını bılmesemde kılo verdıgımı hıssedıyorum göbegımde gözle gorulebılen bır küçülme var :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kaşar yerine beyaz peynir daha iyi olur bence canım :)

bir de senin alıntılarda sorun var. alıntı yapmayı bilmiyorsan anlatabiliriz canım :26:

fazla cidden ama dün farkında olmadım hiç buraya yazınca farkettim :KK31:

ay olur mu öyle şeey :KK1:

korumada olduğun için ben tam bi yorum yapamıyorum ama ebru da demiş banada korumada biri için yememen gereken şeyleri yiyomuşsun gibi geliyo :KK31:

börek olmamış mesela canım. bize zaten bunlar kilo aldırmıştı :KK31:

canım karatay vs yapma sağlıklı bi menü sadece bizimki diyet değil aslında sağlıklı yaşam insan diyetteyim psikolojisine girince yememesi gereken birçok şeyi yiyo :KK31:

hayırlı olsun canımmmmm :KK16:

ben dershanedeydim kaptancım yeni geldim :KK31:

evet diyet psikolojisi çok kötü gerçekten. her şeyi yediriyor insana :KK53: nem şimdi kendime dukan puding yapcam %0.1 yağlı sütümle :KK76:

oruçta tutamadım sözlüm izin vermedi hastasın su tüketmen gerek dedi iyileşince tutarsın dedi :KK50: tutmadım bende.

haftaya pazartesiden itibaren borçlarımı tutmaya başlıcam yaklaşık 2 ay felan hiç ara vermemem gerek çocukken yaptığım cahilliklerin cezasını şimdi çekicem 2 kere oruç bozmuştum 3 sene önce şimdi toplamda 4 ay ediyo 2 ay bi tutucam sonra ara vericem.

kaptancım bişey sorucam şimdi haftaya iyileşirsem eğer oruça başlasam cuma günü kiloma etki eder mi çünkü sahura 4de felan kalkıcam ezan 5te felan okunuyo cuma günleri sorun çıkar mı ?

çok geçmiş olsun canım ya :/ önce ben sonra sen... salgın takıma yayılıyor valla :KK9:

kaşar yerine beyaz peynir daha iyi olur bence canım :)

bir de senin alıntılarda sorun var. alıntı yapmayı bilmiyorsan anlatabiliriz canım :26:

evet diyet psikolojisi çok kötü gerçekten. her şeyi yediriyor insana :KK53: nem şimdi kendime dukan puding yapcam %0.1 yağlı sütümle :KK76:

çok geçmiş olsun canım ya :/ önce ben sonra sen... salgın takıma yayılıyor valla :KK9:

ölüceğimi düşünüyorum çok kötüyüm ya :KK50:

birinin bu sorunumu farketmesıne sevındım canım beklıyorum anlatmanı cunku gercekten beceremıyorum :26::26::26:

bak canım yazdığımız mesajarın altında sağ tarafta alıntı ile cevapla yazıyor. hemen onun yanında da ""+ işareti var. alıntılamak istediğin mesajların ""+ işaretine basıcaksın. o işaret tik işareti şeklini alıcak. sonra en aşağıya gelip konuya cevap yaz diye tıklayınca bütün işaretlediğin mesajlar karşına çıkacak.

[/QUOTE ] 'u gördükten sonra alt satıra geçip kendi cevabını yazıcaksın ve cevapla diyeceksin. eğer çoklu alıntı yaptıysan alıntıladığın diğer kişinin alttaki mesajına geçiceksin. [/QUOTE ] ten sonra ona cevap vericeksin..

YANİİİİİİİİİ...........

birinin bu sorunumu farketmesıne sevındım canım beklıyorum anlatmanı cunku gercekten beceremıyorum :26::26::26:[/QUOTE ]

bıla bıla bıla...

ölüceğimi düşünüyorum çok kötüyüm ya :KK50:[/QUOTE ]

bıla bıla bıla...

şeklinde canım :KK34:

ölüceğimi düşünüyorum çok kötüyüm ya :KK50:

öyle deme hanife yaa :26: valla ben de aynı durumdaydım daha 2 gündür iyiyim biraz biraz. ilaçlarını ihmal etme. kendini sıcak tut iyileşeceksin inş :KK19:

canım düşünmez mıyım tek düşüncem suan bu hatam ama napıyım bır daha yapmıycam gece yatmadan once yatagın kenarına su koyucam ve bu şekılde bu sorunumu halledıcemi umuyorum

ama olsun genede dıyet bozuludu dıye dusunmeden yola devam
Diyet bozuldu diye düşünmeden yola devam etmen çok hoşuma gitti. Ama bir daha bozmadan önce düşün bunu olur mu?

kaptiş valla bugün geç kalktım biraz. sonra da derse oturdum. modem sorunu çözüldü. tam pc yi açıyordum ışıklar gitti evde :KK1:

derse oturdum ben de. sonra da mola verdim. bakayım dedim buraya. durum bu yani :KK31:
Günlük program çıkartacaktın naptın çıkarttın mı?

Yasemin cim o gece yemek yemenin tek sebebi gündüz kendini aç bırakman. Bugünde aynını yapmışsın büyük ihtimal akşam kaçamak yapacaksın. Gün içinde kendini ne kadar iyi doyurursan eğer kaçamak riskin o kadar azalır. Eğer aç kalırsan her an herşey olabilir. Bunun içinde güne çok sağlam bir kahvaltıyla başlaman lazım. Sağlam derken çok yemekten de bahsetmiyorum. Bol proteinli ve vitaminli bir kahvaltı seni gün boyu kaçamak yapmaktan alıkoyacaktır. Öncelikle sağlıklı beslenmeye odaklan ondan sonra kilolar kendiliğinden gidiyor zaten.

Geçmiş olsun canım. Umarım en kısa zamanda düzelirsin. Oruçlarını da şimdiden allah kabul etsin inşallah. Oruç tuttuğun zamanlar sen perşembe iftardan önce tartılırsın. Böylelikle kilon etkilenmez. Oruca cuma başlayacaksan eğer ama cuma günü oruca başlanmaz diye biliyorum perşembe sabahtan tartılırsın. Sen oruca başlamadan önce yazarsın zaten bende o zaman söylerim yine sana ne yapacağını.

Ayrıca bu 61 olayını iyice araştırdın mı? Ben bir ara öyle bir şey yok diye duydum ama iyice araştır.

MENÜM

Kahvaltı (09:00)

1 tane haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
2 ince dilim hindi salam

Öğle (12:00)

2 yk taze fasulye yemeği
Yoğurt
Salata

Akşam (17:20)

1 kase sütlü nesfit

Suyu 2 lt ye tamamlamaya çalışıyorum. Dün 100 tane squat yapamadan uyumuşum. Bugün yapacağım.

MENÜM

sabah 10.15

dukan krep
1 dilim çemensiz pastırma
1 adet light üçgen peynir

ara 12.00

1 fincan %0.1 yağlı sütle yapılmış şekersiz nescafe

öğle 15.00

az yağlı fırında pişmiş karnı yarık
2 yk yoğurt

akşam 17.40

5 yk barnunya yemeği
2yk yoğurt

ara 18.30

sanmıyorum ama çok açıkırsam 2 yk yoğurt olabilir

2,5 lt su
spor yok

oldu sanki bu menüm kızlar :26:

Menum

10:00
Sutlu nesfıt

14:00 sutsuz sekersız kahve

17:00
Zeytınyaglı fasulye
1dılım ekmek

20 dk cross fıt
Yarım saat mıde squat
Duyu yatana kadar 2,5 lt yapcam.

Geçmişi okudum. Burcu' cum senin menülere tam olarak nasıl yorum yapacağımı bilmediğim için yapmıyorum ama koruma dönemi için bana menülerin biraz fazla gibi geliyor. Çünkü hergün menünde yememen gereken yiyecekler var. Çok fazla yorumda yapmak istemiyorum çünkü doğruluğundan emin olamıyorum.

ebr bu tamamıyle nefsimi doyuramamaktan kaynaklı ve evdeyken hiç bişi yok olay evdeb dışarı çıkınca oluyo tüm günü planladığım halde bişiler oluyor hep gencayla çıkıyorum hadi yiyelim dio yiyememzlikde edemiyorum artık çünkü yeterince sabır gösterdi ama geçen hafta üstün derecede yedim krepler gözlemeler ve öle biraz filanda değil 4 tane krep yedim kilo aldıran bu oldu bu hfta aldığım 1.9 kilonun 1 kilosunu verdiğimi düşünüyorum çünkü karnım filan indi bakalım daha ne kadar devam etcem düzenli okula gitmeye başlamalıyım artık o zaman tüm hftam düzenli oluyor

MENÜM

1 tane haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
2 ince dilim hindi salam

2 yk taze fasulye yemeği
Yoğurt
Salata

1 kase sütlü nesfit

Suyu 2 lt ye tamamlamaya çalışıyorum. Dün 100 tane squat yapamadan uyumuşum. Bugün yapacağım.

pek bi beğendim :nazar:

MENÜM

sabah 10.15

dukan krep

ara 12.00

öğle 15.00

2 yk yoğurt

akşam 17.40

5 yk barnunya yemeği
2yk yoğurt

ara 18.30

sanmıyorum ama çok açıkırsam 2 yk yoğurt olabilir

2,5 lt su
spor yok

oldu sanki bu menüm kızlar :26:
olmuş canım ama dukkandan tamamıyle vazgeçsen mesela :44:
Menum

Sutlu nesfıt

Zeytınyaglı fasulye
1dılım ekmek

20 dk cross fıt
Yarım saat mıde squat

canım sen niye bu kadar az yiyosun bide öğün atlamışsın olmamış :KK19:

Diyet bozuldu diye düşünmeden yola devam etmen çok hoşuma gitti. Ama bir daha bozmadan önce düşün bunu olur mu?

Günlük program çıkartacaktın naptın çıkarttın mı?

Yasemin cim o gece yemek yemenin tek sebebi gündüz kendini aç bırakman. Bugünde aynını yapmışsın büyük ihtimal akşam kaçamak yapacaksın. Gün içinde kendini ne kadar iyi doyurursan eğer kaçamak riskin o kadar azalır. Eğer aç kalırsan her an herşey olabilir. Bunun içinde güne çok sağlam bir kahvaltıyla başlaman lazım. Sağlam derken çok yemekten de bahsetmiyorum. Bol proteinli ve vitaminli bir kahvaltı seni gün boyu kaçamak yapmaktan alıkoyacaktır. Öncelikle sağlıklı beslenmeye odaklan ondan sonra kilolar kendiliğinden gidiyor zaten.

Geçmiş olsun canım. Umarım en kısa zamanda düzelirsin. Oruçlarını da şimdiden allah kabul etsin inşallah. Oruç tuttuğun zamanlar sen perşembe iftardan önce tartılırsın. Böylelikle kilon etkilenmez. Oruca cuma başlayacaksan eğer ama cuma günü oruca başlanmaz diye biliyorum perşembe sabahtan tartılırsın. Sen oruca başlamadan önce yazarsın zaten bende o zaman söylerim yine sana ne yapacağını.

Ayrıca bu 61 olayını iyice araştırdın mı? Ben bir ara öyle bir şey yok diye duydum ama iyice araştır.

çıkarmadım program ebrucum. ders programı çıkardım ama burası için bir programım yok. arada geliyorum bakıyorum kimse yok. şimdi bir program koysam ve o saatlerde burda olsam kimse olmadıktan sonra kendi kendime konuşamam ki. o yüzden yapmadım bi program. sen ne önerirsin?

MENÜM

1 tane haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
2 ince dilim hindi salam

2 yk taze fasulye yemeği
Yoğurt
Salata

1 kase sütlü nesfit

ben beğendim sanırım öğlen salataya ağırlık verdin cünkü 2 yk yemek çok az bence. bir de şu nesfit neli? ben de alıcam. resmen kurtarıcı sanırım o :)

Menum

Sutlu nesfıt

Zeytınyaglı fasulye
1dılım ekmek

20 dk cross fıt
Yarım saat mıde squat

az geldi yediklerin. akşam biraz erken olmuş. öğlen de yok. valla acıkmadın mı canım sen :/

ebr bu tamamıyle nefsimi doyuramamaktan kaynaklı ve evdeyken hiç bişi yok olay evdeb dışarı çıkınca oluyo tüm günü planladığım halde bişiler oluyor hep gencayla çıkıyorum hadi yiyelim dio yiyememzlikde edemiyorum artık çünkü yeterince sabır gösterdi ama geçen hafta üstün derecede yedim krepler gözlemeler ve öle biraz filanda değil 4 tane krep yedim kilo aldıran bu oldu bu hfta aldığım 1.9 kilonun 1 kilosunu verdiğimi düşünüyorum çünkü karnım filan indi bakalım daha ne kadar devam etcem düzenli okula gitmeye başlamalıyım artık o zaman tüm hftam düzenli oluyor

pek bi beğendim :nazar:

olmuş canım ama dukkandan tamamıyle vazgeçsen mesela :44:

canım sen niye bu kadar az yiyosun bide öğün atlamışsın olmamış :KK19:

canım şuanda dukanı bıraktım ama dukan krep i ben seviyorum. ve yulaf kepekli olduğu için inanılmaz tok tutuyor. o yüzden yiyorum onu. :KK66:

Merhaba kizlar ben geldim dun itibariyle rejimime kaldigim yerden devam ediyorum sizler nasilsiniz

Hoşgeldin canım, sen de mi izinliydinn?

Hoşgeldin Seda' cım senin adına çok sevindim. İnşallah yeni işinde mutlu olursun. Geçen haftaydı sanırım seni izinli yazdım bildirim yapmadığın için. En az iki hafta listeye giremiyorsun ama buralarda olman senin için iyi olur. Umarım kilo almamışsındır.

Tamamdır canım, önemli olan listeye girmek değil zaten :) Çok az fazlam var annemin ben durmadan besleme ççalışmaları yüzünden.. Ama haftaya eksiye düşmüş olurum..

MENÜM

1 tane haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
2 ince dilim hindi salam

2 yk taze fasulye yemeği
Yoğurt
Salata

1 kase sütlü nesfit

Afiyet olsun canımm

MENÜM

sabah 10.15

dukan krep

ara 12.00

öğle 15.00

2 yk yoğurt

akşam 17.40