Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ay kızlaaar az önce televizyon izliyodum evim şahaneyi. Bi çift katılmış ayy hikayeleri çok romantik

anlatayım hikayeyi

şimdi kız meme kanseriymiş ve yıllardırda savaşıyomuş kız hayattan felan soğumuş bıkmış artık o sırada karşısına biri çıkıyo çocuk kıza aşık oluyo çocuk defalarca evlenme teklifi ediyo ama kız kabul etmiyo onun hayatını zindan etmemek için çocuk en sonunda soruyo neden kabul etmiyosun felan diyo kız da bi cafeye gidelim konuşalım demiş
cafeye gitmişler kız anlatmış bak ben meme kanseriyim 5 yıldır savaşıyorum tedavi görüyorum yine çıkabilir sana bunu yapamam felan demiş çocukta demiş ki olsun ben seni seviyorum benimle evlenir misin demiş çocuk çok uğraşmış kabul etsin diye kapısına ne çiçekler ne hediyeler göndermiş defalarca evlenme teklifi etmiş çocukta ne olursa olsun kabul ediyorum ben demiş ya kızda aşık oluyo buna sonra kabul ediyo evlenme teklifini . Kız diyoki protez göğüs yaptırıcam felan. Çünkü 2 memesinide almışlar kzıın. Çocukta demiş ki sakın demiş onu yaptırırsan o sana daha çok zarar vericek yaptırma ben senin kalbini sevdim gerek yok yaptırma demiş.

Kız şuan kollarını çok iyi kullanamıyomuş 3 yıldır evlilermiş mutfağını ona uygun hale getirmek için başvurmuşlar

Bütün ev işlerini kocası yapıyomuş.

ayy aşk çok büyük ve çocuk sayesinde kız hayata tutunmuş . Allah nazarlardan saklasın onları kızda tamamen iyileşir inşallah

Böyle gerçek aşklarda kalmış demekki

doğrudur canım tebrikler

çok geçmiş olsun canııııımmmm

canım geçmiş olsun

[ı]sonuç listesi yapma sırası bizdeymiş listeyi yaptım kızlar 14. Takım ile ikinciliği paylaştık [/ı]

cnm cok gecmıs olsun allah beterınden korusun ,üzüldüm

[ı]sonuç listesi yapma sırası bizdeymiş listeyi yaptım kızlar 14. Takım ile ikinciliği paylaştık [/ı]

ne guzell bu da bı basarı.tebrikler herkese

bugun yediklerim :

Sabah: 2 yumurta
1 kk dan az peynir
5 zeytin
azicik bal ( gercek bal amcam yapiyor katki maddesi vs hic bisey yok )
4 dilim domates
1 kucuk biber
1 dilim k.ekmegi
1 bardak yesilcay + kahve( sekersiz tartildiktan sonra ictim kahvaltidan once )

Ogle : 1 kase arpa sehriye corbasi ( yine arpa sehriyesi azdi )
salata
yogurt
4 tane biber kozleme
1 dilim k.ekmegi
1 buyuk kupa yesilcay

Aksam : Salata
yogurt
1 tane tavuk ( haslama sanirim ustunde sosu vardi ama sosusunu ayirdim )

afiyet olsn canım

arkadaslar bugun yedıklerımı paylasayım:
sabah 11.30 klasık kahvaltı
oğle 14.30 yarım porsıyon taze fasulye yemegı(dunden kalmıstı onu yedım) ,bır kase nanelı yogurt,yarım dılım kepek ekmek
ara 16.30 bır elma
aksam 18.30 yarım porsıyon bamya yemegı,bır domates
su yatana kadar 3 lt olur.
bırazdan yuruyuse cıkıcam en az 30 dk yururum

kızlar pazartesiden itibaren tekrar sahalara döneceğim inş. bu hafta illa kilo vermem lazım yada çıldırcam takıldım kaldım

şimdi annemlere yemek hazırlamaya gidiyorum kızlar sonra duş filan alcam 9 gibi anca gelirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…