Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

[ı]sonuç listesi yapma sırası bizdeymiş listeyi yaptım kızlar 14. Takım ile ikinciliği paylaştık [/ı]

tebrik ediyorum tüm takımı

afiyet olsun canım
menün güzel

süper menü

kızlar pazartesiden itibaren tekrar sahalara döneceğim inş. bu hafta illa kilo vermem lazım yada çıldırcam takıldım kaldım

canım pazartesi dersen 2 gün yersin
bence yarından sonra de
haftasonu kaçamak yapmassın en azından

bugünkü menüm
sabah
1 dilim ekmek
yarım domates
1 kk peynir
4 zeytin

ara:nescafe

öğle
1 kase çorba
1 kase yoğurt
1 kase salata
1 dilim ekmek

ara:1 kupa nesquikli süt

akşam:
1 kase çorba
1 kase yoğurt
1 kase salata
1 dilim ekmek

3 lt su ve yarım saat yürüyüş

tebrik ediyorum tüm takımı

afiyet olsun canım
menün güzel

süper menü

canım pazartesi dersen 2 gün yersin
bence yarından sonra de
haftasonu kaçamak yapmassın en azından

canım kaçamak yapmıorum sadece beyinsel olarak toplamam lazım kendimi

Merhaba herkese..

Bir sürü alıntı yaptım hepsi gitti, şimdi baştan başlayacağım^^ Bari bi selam vereyim dedim önce..

Gunaydin kizlar
gunun ilk bildirimi benden gelsin
83 hemde bu saatte 11 'e kadar daha -gorurum belki ))

günaydın herkese
şimdi bildirim zamanı
geçen hafta:93.4
bu hafta:92
fark:1.4
hedefime ulaştım

geçen hafta : 56.2
bu hafta : 55.9

giden : -300

hedefime ulaşamadım ama bu hafta kendimi hep +larda gördüm - lerde görüceğim aklımın ucundan bile geçmezdi.
ama haftaya 900 gr verip 55 olmak istiyorum

Gunaydin kizqlar

Basoangic 89
Gecen hafta 76.9
Bu hafta 75,8
Fark 1,1
Hedefime ulasamadim galiba

Kızlar kilo bildirimim:
geçen hafta:68.2
Bu hafta:67.9
Fark:300 gram
Yüzde:%0.44

Hedefime ulaşamadım. Utanç yazımı ancak akşama yazıp yayınlayabilirim kızlar. Derse gidiyorum şimdi hepinizi kocaman öptüm.

Tebrik ederim kızlar hepiniziii, az çok hedefimize bir adım daha atmış oluyoruzz

Kızlaaar benim kilom hiç oynamamış ya niye böyle oldu ki bu? 2 gün önce 76.0'dım.

Canım olsun bozma moralini, biraz yeşil çay su falan iç

Canım çok ama çok geçmiş olsun Allah bir an önce şifa versin, sizlere de sabır dilerim..

Ben de bugün çok büyük bir şey atlattım Allahtan bir şey olmadı kimseye ama korkusu yetti..

maalesef kılom şu şekılde
baslangıc kılom: 79.2
gecen haftakı kılom: 74.3
bu haftakı kılom: 74.9

of offf bu hafta sıze soz verıyorum 73 olacagım hatta daha az

Kötü olmuş canım, menülere bakamadım daha ama yarın geçen haftaki geçmişi okuyacağım.. Eğer kaçamaklardan kilo aldıysan böyle inşallah bir daha olmaz..

eveeeet gelelım kılo bıldırımımıze:
gecen hafta 71.8
bugun 71.2
regl olmama ragmen bu kadar
sıskınlıgım var dun o bulgur pılavını nası yedım ben ya

bence yıne de ıyı bır sonuc...

Tebrikler canımm

Gelelim benim kilo bildirimime

Geçen hafta : 64.9

Bu hafta : 64.4

Fark: 0.5

Yüzde : % 0.77

Daha iyisini yapabilirdim ama olmadı. İnşallah haftaya daha iyi bir sonuç olacak.

Tebrik ederim ebrucumm.. Çok az kaldı hedefine maşallahh

Son düzenleme:

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun

hedefine ulaşamayanlar

vasthanerada,jelibonum,fndkkrdu,

kızlar mümkünse hedeflerinizi yazar mısınız yeni hedefler

Canım bu hafta biraz fazla koyuyorum hedefimi.. 78'im şuan 77 yazar mısın? ^^

Allah şifasını verir, mutluluklarını da daim eder inşallahh.

çok geçmiş olsun canııııımmmm

canım geçmiş olsun

cnm cok gecmıs olsun allah beterınden korusun ,üzüldüm

Çok sağolun kızlar..

Afiyet olsun canım beğendim ben. Suyu yazmamışsın sanırım

Afiyet olsun canımmm

kızlar pazartesiden itibaren tekrar sahalara döneceğim inş. bu hafta illa kilo vermem lazım yada çıldırcam takıldım kaldım

Yaparsın canım yeterki istee

Afiyet olsun canım, nesquik konusunda emin değilim sadece

Son düzenleme:
Ben bir kaç sene içtim de. Kimse başlamasın, içmesin istiyorum artık. Bu hayattaki en zararlı ve saçma şey..

maalesef kocam içiyor

2000 senesine kadar babam da içiyordu sonra bıraktı şimdi gencay içiyor bırakması için destekliyorum ama babası ve anneside içince çok zor oluyor bende nefret ediyorum ya eli filan sigara kokuyor ilk başlarda dikkat ediyodu ama şimdi saldı biraz yemin olsun onlardan eve geliyorum ya sanki sigarayı ben içmişim öle leş gibi kokuyorum ama insanlara anlatamıyorsun sınıftan bi kaç arkadaşımda açlıktan nefesi kokr yinede içer o zıkkımı ben sevmiyorum evlenince de gencay a bıraktırmayı hedefliyorum gerçekten parasını zararını geçtim kokusu bile insanda yeme içme zevki bırakmıyo babam derdi ki şimdiye kadar hiç bişi yememişim ben derdi tadını bile bilmiyomuşum bazı yemeklerin derdi zamanında dumansız hava sahasına tam destek

maşallah sana
güzel adın varmış:18:

Böyle esprileri çok severimm

ahahahha insanda olması gerekiyo kızlar bunların ben mesela lise 2 ye kadar soğuk sus pus gayet sakin bi insandım liseden 2 den sonra hani bi tabir vardır ya perdeyi yırtmak aynen öyle oldum her konuda taktir edilme çabam başladı ondan sonra zaten azimli istikrarlı kararlı biri oldum tabi ergenliğin getirdiği bunalım filan üniversite sınavna etkiledi ama olsun hayat bölede güzel her ortamda kendini belli etmeli insan

Benim annem, babam, abim ve kocam içiyorr Adımı dırdırcıya çıkardılar ama kimsenin bıraktığı yok.. Ben başaramadım canım inşallah sen başarırsın..

Şimdiden tepkini koy bence, evde sakın içirtme.. Bir kere içince devamı geliyor çünkü

çıldırıyprum seda ya valla içimdeki aşk sevgi kaçıyo bazen bi sigara yüzünden hepsinin toplam sigara masrafı 600 700 lira valla kredi çeksen ev ödenir ya nası içim acıyo o sigaraya 7 8 lira verince kendime yiyecek alasım kaçıyordu sigara hiç benlik bişi değil zaten hep şu mantıkla büyüdüm boğazına ye parayı başka şeylere verme ondan şişman olmuş olabilirim

burcucum ben bunu güzel anlamda yazdım yanlış anlama tatlım
inan ki çok özenirim öğle insanlara
ben yapı olarak çok hırslıyım
ama çok istediğim şeyler çok az hayatta
kafama koyduysam yaparım
ama her konuda istikrarlı değilim
mesela ben matematik öğretmeniyim
okulda benim sınıflarımı geçecek kimse olmaz
biri beni geçsin ez kaza bir kere bile hem çocukları yerim hem de kendimi
ama bazı konularda da bu hırsı devam ettiremiyorum
mesela en basiti asla ütülerimi biriktirmiycam diyorum ama bu konuda da sıfır istikrar
inan bazen bir birikiyor
3-4 saat ütü yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…