100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Bugün öğle yoğurtlu köz biber ve bir kaşık turşu kavurma
Akşam salata ve patates kızartması
Yemeğe gittik herşeye dayandım ona dayanamadım oğlandan kalanı yedim
Ama sanki 3 porsiyon yemiş gibiyim mide küçüldü şükür
Aralarda 1 bardak ayran
3-4kuru kayısı

Nisandabahar aynen vicdanim rahat degil ama pazar günü istedigim birseyi kacamak olarak yiyimde en azindan tatli istese bile canım pazar 1 porsiyon kacamak diye düşünür yerim dedim yoksa aylarca dayanamam bozarim tatliyi cok seviyorum çünkü hep zararli seyler guzel olmak zorunda mi

Bende çok seviyorum tatlıyı Aslında iyi fikir tek kaçamak hakkı olacaksadA pazar günü olsun :) benimde bu hak patates oldu :)) 26 mekik zorla çektim eşim acıyan gözlerle beni izledi ah ah dahada azimle sarılıyorum diyete...

Bir spor salonuyla görüştüm hafta içi 6 gün fitness pilates aerobik zumba vs birçok Etkinliği var benim istediğim yürümek bisiklet ve eliptik biraz daha zayıflayınca Diğerlerini denerim diye düşündüm ama tek sorun vakit gidersem Oğlumu kv bakacak en az iki saate dönerim kendisi şeker be tansiyon hastası arada başı Dönüyor falan normalde bırakıyorum arada ama üst katımda olduğundan kontrol edebiliyorum bu şekilde hiç bırakmadım.. Ama çok istiyorum gitmeyi... Eşim birşey olmaz diyor ama bilemedim...

Ne güzel üst katindaymis oglun cok yormazsa torun baldan tatli nasil olsa 1 2 saat nasil gecer anlamazlar bile :) benim esimde her an birakacam gözüyle bakiyo önceden hep öyle olurdu da adam hakli aslinda buda ayni sonuclanir saniyor

bencede sanıyor:) ama bu kez öyle olmayacak grup olarak felaket azimliyiz maşallah bize
pazar kaçamaklarıda nazar boncuğumuz olsun
aslında dediğin gibi hemen geçer çok değil 2 saat ama bilemedim canım yarın kafamı toplayıp tekrar düşünücem...

Slm kizlar bugun gelemedim hiic araniza.
kacamak yaomadim hic haftasonunda.
bu gece haeic . Saat 9 da hindistan cevizi yedim pfffff

afiyet olsun:) herkesin bir kaçamağı olmuş anlaşılan:) haftasonu oluyor işte ufak tefek. sıkma canını telafi edersin canım

arkadaşlarım kaderdaşlarım :) Pazartesi diyete 4 elle sarılarak devam edelim
mümkün olduğunca hareket etmeye çalışalım
yeşilçayı ihmal etmeyelim
aç uyuyalım
zaten herkes yapıyor bir nevi kendime hatırlatıyorum :)
vede motivasyonumuz hiç bozulmasın
6 Şubat Cuma günü tartılarda yüzümüz kocaman gülsün
sadece 4 gün kaldı
haydi kızlar zaman hızlı geçiyor 100 gün köpük gibi eriyecek kilolarmızla birlikteee

Hoşgeldin arkadaşım hedefin kaç listeye ekleyelim hemen yarın başla ne yapıyorsan yaz cuma günü tartı sonuçlarına odaklan dikkat ettiğinde güzel sonuçlar alacaksın inşallahhh
günaydın herkese hedefim 7 li rakamları GÖRMEK 79 Bir göreyim
şuan 89 kilo 1 martta 79 olmayı hedefliyorum protein diyeti yapmaya çalışıyorum
kahvaltım 2 haşlanmış yumurta 5 zeytin.1 dilim ekmek...

Ogrtmn5 bende ister istemez protein diyeti yapiyorum çünkü yumurta tavuk balik aylarca yesem bikmiyorun ve seviyorum inşallah hedefine ulasirsin

Günaydın arkadaşlar
Ne güzel kiloları vermissiniz

Kahvaltıda kaçamaklarim oldu maalesef tatlıya dayanamıyorum ben yaaa offff
Inşallah cuma tartida bende eksilmis görürüm...

günaydın herkese hedefim 7 li rakamları GÖRMEK 79 Bir göreyim
şuan 89 kilo 1 martta 79 olmayı hedefliyorum protein diyeti yapmaya çalışıyorum
kahvaltım 2 haşlanmış yumurta 5 zeytin.1 dilim ekmek...

dukan mı oluyor o? hadi bakalım sonuçları merakla bekliyoruz:)
kısa vadeli hedefler iyi oluyor bende 14 şubata kadar 79 olmak istiyorum yani 70leri ucundan görsem yetecek

Kizlar bende sabah 81.7 ciktim 1 kilo 300 gram gitmis bile

canım az kaldı 70lere senn
tebrik ederimmm

Günaydın arkadaşlar
Ne güzel kiloları vermissiniz

Kahvaltıda kaçamaklarim oldu maalesef tatlıya dayanamıyorum ben yaaa offff
Inşallah cuma tartida bende eksilmis görürüm...

inşallah canımm.. senin küçük bebeğin var emziriyorsan sık acıkman tatlı istemen çok normal iş abartmamakta tabi bende o dönem enteresan şekilde zeytin yerdim gün boyu :) ayrıca emzirmek çok kolari harcatıyor yani planlı beslenirsen eminim vermiş olacaksın

izmirinsani towerin nereleerdesinizz kızlar

BEN BURDAYIM.. PEK KEYFİM YOK BUGÜN. PAZARTESİ VE HAVA ÇOK KÖTÜ İZMİRDE. ENERJİM DE YOK DÜNDENBERİ. DİYET ANLAMINDA DEĞİL. MOTİVASYONUMDAN BİRŞEY KAYBETMİŞ DEĞİLİM ANCAK İŞYERİNDE SIKILDIM SANIRIM PEK ÇALIŞASIM YOK. İHTİYACIM OLMASA ÇALIŞMAMMM.
KİMSENİN BİRŞEY DEDİĞİ FALAN YOK AMA PATRONUMLA ESKİDEN ABİ KARDEŞ GİBİYDİK. RAHATTIK . ŞİMDİ SON ZAMANLARDA HEPİMİZİ ÇOK KIRIYOR. KIRICI ÇOK FAZLA...
OYÜZDEN ÇALIŞMAK İSTEMİYORUZ PEK

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…