100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Ooo maşallah supersin:) inşallah canım ya peki ne kadar sürede nasıl verdin anlatabilir misin

Ooo maşallah supersin:) inşallah canım ya peki ne kadar sürede nasıl verdin anlatabilir misin
5 ayda verdim tatlım. kendimi tanıdığım için kilo yapan neler varsa onları çıkardm hayatımdan. ekmek pilav hamurişi kızartmaydı benim için bunlar. bir de saat 4 ten 5 ten sonra bi şey yemedim.

Darisi başıma artik inşallah bende kurtulurum eski halime dönerim.evlendigimde giydigim kiyafetlerin içine girmek bazen hayal gibi geliyor

kızlarrr günaydın :)
su harikasın sona yaklaşmışsın darısı başımıza

rmys bende evlendiğim zamandan bir etek saklıyorum 38 beden kıyamadım vermeye hala duruyor onu giyer miyim birgün acaba

Bu aradaaa sabah 83.3 çıktım tartıda yupiii gidiyor kilolar

sabah:2 dilim ekmek beyaz peynir ve 4 zeytin
1-2 çatal omlet

ben sabah ekmeği çıkaramıyorum bunun dışında yemiyorum bitti. şeker zaten yok onu halettim. hamurişi yapsamda yemiyorum eskiden tırtıklardım şimdi oda kalmadı

Nisandabahar supersin gidiyor kilolar:)benimde bir pantolon var onu sakliyorum onun icine girdigim gün ozguvenim tavan yapar artik kiyafetlerin altina saklanmama gerek kalmaz

Kizlar biraz dikkat edince nede guzel gidiyormuş kilolar tam 82 geldim ayy insallah 72 leride görürüz

Bende sabah tartildim 84.4 geldim
1 Şubat 84.4

Sabah 2 bardak ılık su
Kahvaltı 2 dilim ekmek
Biraz Sucuklu yumurta peynir zeytin
Yeşillik
Öğlen kısır yoğurt
küçük kase puding
Portakal
Aksam hafif yerim inşallah

kızlarrr pazar günlerini hiç sevmiyorummm.. hele kahvaltıları yok mu hele misafir gelecekse :) bugün uyabildiğim tek şey 5ten sonra bişi yememekkk ve yeşil çay ve bol su..pilavdan tut bügun baya kaçırdımmm ama yarın sabah yürüyüşe başlıyorum..ben asıl kiloyu yürüyüş yaptığım dönemde vermiştimm.inşallah yine olacak..birazdan gidip 1,5 saat eliptik yapacammm..bugünde ceza bana ayyy bilmiyorummm son 2 gün noldu bana

Yürüyüş yapabilsem kilo vermede cok etkili ama kış günü kizimla olmuyor ogrenciyken eşimle o zamanlar farkli sehirlerdeydik saatlerce telefonla konusurken küçük adimlarla yuruyordum hiç rejim yapmadan 2 ayda 2 beden incelmistim

Sabah iki yumurta yesillik cay aralarda nescafe oglen 5 kasik kuru fasulye ayran salata aksam cok canim istedi 1 kase pudig yedim dayanamadim şimdi de Yeşilçay iciyorum bugunluk bitti

Towerin canımm senin yarın bomba gibi başlayacağına eminim haftasonları böyle kaçamaklar oluyor Sıkma Canını sporla halledersin telafi edersin

Rmys iyi gitmişsin ama son puding kötü olmuş :) yarın telafi edelim kızlar bende akşam yemeğimi salata ve biraz patates kızartması şeklinde yaptım vicdan azabı çekiyorum yatmadan mekik çekeyim diyorum :)

merhaba herkese sessiz takipçinizim ..
Bu gün itibariyle bende size katılmak istiyorum şu an kilom 89kg.
1.60 boyum inşallah herkes istediği kiloya kavuşur...
Hoşgeldin arkadaşım hedefin kaç listeye ekleyelim hemen yarın başla ne yapıyorsan yaz cuma günü tartı sonuçlarına odaklan dikkat ettiğinde güzel sonuçlar alacaksın inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…