100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Ne yazıkki emziremeyorum süt um yok mama veriyorum...
öğlen sadece ayran içtim akşam bulgur pilavı salata yerim
Bende biran önce 7 li rakamları görmek istiyorum. Bakalım kim önce görecek 79 u.

umarım her şey yoluna girer canım
arada diyetten haberler ver bize:)

Ne yazıkki emziremeyorum süt um yok mama veriyorum...
öğlen sadece ayran içtim akşam bulgur pilavı salata yerim
Bende biran önce 7 li rakamları görmek istiyorum. Bakalım kim önce görecek 79 u.

Sağlık olsun canım.. böyle gidersen uzun sürmez 7leri görmek senin için

Hadi bakalim kim görecek

en yakın sensin canımm ilk haber senden gelsin inşallah bekliyoruzzz

kızlar ara yapmadan 5e gelirken akşam yemeği yedim
bir porsiyon tavuk sote
1 bardak ayran

ayrıcaa bugün 45 dk yürüyüş yaptım 2.7 km yürüdüm koşu bandında
oğlum uyuyunca işi gücü bıraktım yürüdüm
:)))

çok iyi yapmışsın. spor hızlı verdiyior ya bayılıyorum yürüyüşe özellikle

Insallah hepimiz bir an once görürüz canim aslinda bundan 2 ay once 74, 5 tum ama eşim bir iş kazasi gecirdi 1 ay hastanede yatti bir ay kayinvalidmlerde kaldik onlarda sağ olsun destek yerine köstek oldular sinir sitres hap falanda kullandim eve geldigimizde 83 olmuştum

Çabuk almışsın çabuk verirsin canım bende öyle sinirlenince be strese girince Yemeğe veriyorum kendimi eşim tam tersi iştahı gider mesela işte kişiden kişiye fark oluyor bu arada oda çok zayıf hiç yakışmıyoruz o almaya ben vermeye çalışıyorum bir yandan güzel yemekler hamur işleri yapıp bir yandan diyet yapmaya çalışmak ziyadesiyle zorluyor beni ama direniyorum

ben nerde yanlış yapıyorummmm ..biri beni uyarsınnnn yoksa pes edecemmm moralimmm çok bozuk kızlarrr..ilk aylarda her şey çok güzel gidiyordu 5 kilo vermiştimm.ne zaman ki eliptiğe başladım verdiğim 5 kilonun hepsini geri aldımm..bir de bu 5 çok mu erken dersiniz ..bugün dışardaydım, hiiç bişi yemedim 5i geçmiştii..baktım olacak gibi değil bayılacammm, az önce küçük bir kepek ekmeğinde lor pernirli tost yaptımm yanında yeşilçayyy..ama sanki hala açımmmmmmmm sanırım pes edecemmmmmm biri bana yardım etsinnn.nerde yanlış yapıyorum..neden bu kilolar geri geldiiiiii

canim yanlis yaptigin yok. kilo gitmiyor diye yemeginden kisma sakin. spor yaptigin icin vucut kas olusturmaya basliyor az da olsa. bu da tartida kilo tani yag gibi gorunuyor ama aslinda degil. sabirli ol bir iki haftaya rayina oturacak.

Kizlar bugunku menum. Sabah domates biber biraz da peynir. Aksam bir dilim pizza. Bugun ekmek ve et haklarimi kistim ki pizzada bu dengelendi. Kendim yaptigim icinde yagsiz tuzsuz yapiyorum.

canim yanlis yaptigin yok. kilo gitmiyor diye yemeginden kisma sakin. spor yaptigin icin vucut kas olusturmaya basliyor az da olsa. bu da tartida kilo tani yag gibi gorunuyor ama aslinda degil. sabirli ol bir iki haftaya rayina oturacak.

cnm desteğin için çok saoll ama ben sanırım son zamanlarda çok abarttım..eliptiğe 1,5 saat biniyorum günde.. ayağımda morluklar oluşmaya başladı bir de sen en son kaçta yemek yiyorsun..ben 5 . çok mu erken diyorum acaba

Canim kendine gore ayarla yeme duzenini. Ben 4 gibi yiyorum cunku iki ogun yiyorum ben oyle alismis bunyem.Birde gunler uzamadan yiyebildigimiz kadar erkn yiyelim ki gunler uzayinca zaten ister istemez gec yiyecegz.Yanlis mi dusunuyorum bilmem.

Canim kendine gore ayarla yeme duzenini. Ben 4 gibi yiyorum cunku iki ogun yiyorum ben oyle alismis bunyem.Birde gunler uzamadan yiyebildigimiz kadar erkn yiyelim ki gunler uzayinca zaten ister istemez gec yiyecegz.Yanlis mi dusunuyorum bilmem.

haklısın cnmmm..şimdi ben şu noktada içim rahat değilll mesela bugün bütün gün dışardaydım..öğlen bişi yemedim..sonra arkadaşıma geçtim.kahve , çay derken çayın yanında 2 parça elmalı pasta 2-3 tane de bisküvi yedim..ee eve geldiğimde de açlıktan ölüyordumm saat te 5i geçmişti..dayanamadım 2 aydan sonra ilk kez 18.45 gibi bir tost yaptım kendime..onun vicdan azabını yaşıyorum şu an...yani anlayacağın diyet düzeni yok bende neyseeeee tmm kendimi toparlicamm..pes etmek yok :) çok saol cnm tekrardan desteğin için ..biriyle konuşmak gerçekten işe yarıyor :)

Bunlarinolmasi
Bunlarin olmasi gayet dogal canim. suclu hissetme kendini. Benim yaptigim gibi bir gunu kendine ayir ne istersen ye oyle cok daha iyi oluyor. Kilo falan da almiyorsun ben bes aydir yapiyorum bunu elhamdulillah her sey yolunda.

Canim birazda yatma saatine bagli mesela ben 1 den once yatamiyorum eger 5 te en son yesem 7 8 saat aç ölürüm hadi dayandim desem sabah 10 kadar uyuyoruz ya açlıktan uyuyamam yada 16 17 saat aç bayilirim herhalde birde bence 1, 5 saat fazla gibi yarim saate indirip yavaş yavaş yukselt istersen yada haftanin 3 4 günü falan yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…