Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Squat ic bacak ve basen diye ayriliyor mu canim ayni sey degil miydi?

Dunku menum
Sabah
1 adet haslanmis yumurta
2 dilim domates
Biraz salatalik
1 dilim ekmek

Ara
1 nescafe
1 adet hurma

Ogle
1 durum
1 soda

Aksam
2 dilim borek
Yarim dilim kek
2 kasik makarna salatasi

Su 2 lt
Spor 40 dk tempolu yuruyus

Dünkü menüm :
Sabah
Bir açma
Bir çay
Öğle
Bir dolma biber
Bir dilim ıspanaklı börek
Salata
Akşam
Bir tabak yeşil mercimek yemeği
3lt su
Yarım saat yürüyüş

Dünkü menüm :
Sabah
Bir açma
Bir çay
Öğle
Bir dolma biber
Bir dilim ıspanaklı börek
Salata
Akşam
Bir tabak yeşil mercimek yemeği
3lt su
Yarım saat yürüyüş
Dun borek gunumuzmus anlasilan aprilcim, bende bezelyeli borek yedim hayatimda ilk defa

Merhabalar hatunlar..
Beni gogo2405 bu sayfaya yönlendirdi..
Üniversite sonrası alınan 4 kilo +evlendikten sonra alınan 8 kilo ile aranızdayım. yaklaşık 6 aydır kilomu koruyor da olsam, şurda 80 e ne kaldı.. Hemen bir fren gerekiyor bana.. Üstelik hamile kalmak istiyorum ama bu kilolarla değil..
Hadi bakalım sizinle beraber başladığım zayıflama günlerinde, gün 1 :)

Hoşgeldin canım :)

Merhaba hosgeldin canim ilk sayfada kurallarimiz var onlari okuyup kabul etmen gerekiyor oncelikle

Yeni gelen arkadaslar hepiniz tekrardan hosgeldiniz. Ben takim kaptaniyim april yardimcim, her gun bir onceki gunun menusunu su ve spor miktarimizi paylasiyoruz. Oncelikle ilk haftanin deneme haftasi oldugunu belirtmek isterim yani yarin sizden bildirim alacagim fakat listede olmayacaksiniz cunku ilk haftadan listeye aliyorum bazen sonra paylasimlar bitiyor herkeste ayni azim olamayabiliyor. Her neyse hepimiz zayiflamak icin burdayiz kizlar hedefim 53 benim 63 kiloyla basladim su aralar 58 leri geziyorum, burda olmaktan memnunum cunku amacim sadece kilo vermek degil ayni zamanda sosyallestigimi de dusunuyorum. O yuzden sizlerden de bu anlamda paylasimlar ve katilimlar bekliyorum. Hepinize tekrar hosgeldiniz diyor sevgiler sunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…