Zor gibiydi ama oldu diyet yapmadan 1,5 ayda 10 kilo verdim

eee ben de yazayım bari yediklerimi:) öncelikle bugün hasta oldum ve 1 hafta hiç tartılmayacağım. karnım çok şiş:KK43:( ayrıca tatlı krizi de cabası:KK43: şu hurmaya bir kavuşabilsem ama alamadım hala:KK43:(
sabah evde değildim nestle nesfit yemek zorunda kaldım bir yerde normalde içinde şeker olduğu için yemiyorum ama hiç yoktan iyidir.
11.30 gibi 1 dilim tam buğday ekmeğiyle üçgen peynir yedim bir adet:) bu ara aklımı ona taktım bir tane üçgen peyniri kızarttığım ekmeğime sürüyorum nefis oluyor tavsiye ederim.
14.30 gibi yulaf ezmesi yedim sütlü
17,30'da bir adet portakal
18.45'te de kıymalı bamya yemeği yaptım 1 yemek kaşığı zeytin yağ koydum içine kızım da yiyecek diye beraber yedik kuzumla:)) yanında da bir kase yoğurt yedim..
SONNN:))

Kızlar ben de aranıza katılmak istiyorum yarın diyete başlayacağım ben de öğretmenim bu arada :)

Gel canım hoşgeldin

Bütün öğretmenler burda ise ben de geleyim :)

Valla ben öğretmen değilim ama yine de buradayım..

sana kızıyorum artık canım kaçamak yapmamalısın istediğin kiloya ulaşana kadar asla kaçamak yapma tamamen başa dönersin:KK43:((

Canım kaçamak değil aslında abur cubur yemedim yani evde yapılan şeyler..1 gün kendime böyle ödül veriyorum gün içinde telafi etmek kaydıyda yoksa diyet psikolojisine girip daha çok saldırıyorum..en azından böyle kendimi rahatlatıyorum..aylardır diyetteyim motivasyonumu böyle koruyorum..

eee ben de yazayım bari yediklerimi:) öncelikle bugün hasta oldum ve 1 hafta hiç tartılmayacağım. karnım çok şiş:KK43:( ayrıca tatlı krizi de cabası:KK43: şu hurmaya bir kavuşabilsem ama alamadım hala:KK43:(
sabah evde değildim nestle nesfit yemek zorunda kaldım bir yerde normalde içinde şeker olduğu için yemiyorum ama hiç yoktan iyidir.
11.30 gibi 1 dilim tam buğday ekmeğiyle üçgen peynir yedim bir adet:) bu ara aklımı ona taktım bir tane üçgen peyniri kızarttığım ekmeğime sürüyorum nefis oluyor tavsiye ederim.
14.30 gibi yulaf ezmesi yedim sütlü
17,30'da bir adet portakal
18.45'te de kıymalı bamya yemeği yaptım 1 yemek kaşığı zeytin yağ koydum içine kızım da yiyecek diye beraber yedik kuzumla:)) yanında da bir kase yoğurt yedim..
SONNN:))

Menün çok güzel canım afiyet olsun..benim de hurma bitti evdekiler de dadanınca bitti gitti yenisini alcam..

Ben her gün tartılmıyorum iki günde bir falan tartılıyorum yarın kg bildirimi yapacağım

zeten her gün tartılmak bence de doğru değil canım çünkü bazen vücutta ödem oluyor ve farklı çıkıyoruz kiloda o da moral bozuyor. ben de dün gece hasta oldum karnım çok ağrıyor:KK43:(( sabah bir yumurta bir dilim ekmek ve bir tane 3gen peynir yedim. 4 tane de zeytin

Haklısin canım.ama bu durum çok sinir ediyorbeni.kendime gıcık oluyorum ne kadar tembelim diye.72 kiloyum.65 yeter.düşün sadece 7 kilo fazlam var ama bir türlü o moda giremiyorum.çok tembelim çooook:mad:

seni rahatsız eden veya utandıra bir şey yaşayacaksın ki hırs yapasın:)) genelde öyle oluyor bir şeye aşırı gıcık oluyorsun sonra gaza gelyorsun ve asla bırakmıyorsun:))

seni rahatsız eden veya utandıra bir şey yaşayacaksın ki hırs yapasın:)) genelde öyle oluyor bir şeye aşırı gıcık oluyorsun sonra gaza gelyorsun ve asla bırakmıyorsun:))
Aynen yaaaa.hiçbir şey rahatsız etmiyor beni.:KK48:Bugün bir arkadaş çikolata ikram etti bir arkadaşımla bana.arkadaşım alamam ben dikkat ediyorum kiloma dedi.ben ise, ben alırı..diikat etmiyorum kiloma dedim.çooook güldük.:KK48::KK51:
Ama gaza gelsem iyi olcak artık.senin topiğin gibi topiklere sırf bu gaz ihtiyacından dolayı takılıyorum bir şey olur mu diye.ama hiçbir şey değişmiyor bende.:oops::KK48:

canım bugün bildirim yapmamışsın. diyete başlamadın mı? başladıysan lütfen kilo bildirimi yap ve öğünlerini bizimle paylaş olur mu? bu arada hoşgeldin sefalar getirdin:)
Sabah biraz gec kaldım servise tartilamadim yarın bildirim yapayım hoşbuldum yarından itibaren kesinlikle yazıyorum bu arada isimlerinizi branşlarıniz :)

Hazırlık aşaması nasıl oluyor bilmiyorum ama ben 6. Günümdeyim diyetimin.. bian da karar verdim. Benim de 7 kilo fazla var kurtulmak istiyorum kilo verdim mi bilmiyorum 6 günde ama daha hafifim en azından bunu yaşam şekli haline getirmeliyim diyette miyim onu da bilmiyorum ama artık dikkat ediyorum :nazar:

X