Zor gibiydi ama oldu diyet yapmadan 1,5 ayda 10 kilo verdim

Ama o zamanda uyku uyunmuyor beden birşey yemek istiyor
canım ben şunu anladım ki aç kalarak kilo verilmiyor ben de denedim ve olmadı tecrübeyle sabit. çünkü aç kalınca metabolizma resmen çöküyor ama ben sürekli bir şeyler yiyeyerek zayıflayanlara da inanmıyorum sadece metabolizmayı şaşırtmak önemli mesela ben çok acıktığımda 3 tane hurma bana 3 saat yeterli tokluğu veriyor.
ayrıca akşam 7'den sonra yemek yememek kesinlikle yağ yakıcı bir yöntem

canım ilk 3-4 gün çok zor oldu neredeyse kafamı duvarlara vuracaktım açlıktan ve canımın abur cubur istemesinden:) ama sonra mide öyle bir alışıyor ki inanamazsın ben bile şaşırdım. 5 gün falan sonraydı sanırım sürekli olarak tokluk hissi yaşadım ve hala da öyleyim gece artık hiç acıkmıyorum ben. eğer çok fena olunursa da sanırım 2 ayda 1 veya 2 kere oldum 2 tane kabe hurması yedim. regl döneminde ben 2-3 kilo fazla çıkıyorum canım
Çok tşk ederim canım bilgilendirdiğin için.gece çok zorlanıyorum ben çok acıkıyorum:KK43:( bide regl dönemini girecem bi kaç güne sanki biraz şişkinlik hissediyorum ondan sordum:))
Bu arada liste yapsak iyi olur sanki bende bilmiyorum ama bilen biri varsa yardımcı olsun.

Kızlar ogunlerimi veriyorum
sabah 2 dilim ekmek 2 dilim peynir
Öğle 6 kaşık kornflakes süt
ara 1 elma
Eve gelince sütlü kahve şekersiz findik
akşam limonlu sarımsaklı brokoli haslama si ve 7 den sonra bişey yemedim spor bugün yok şimdi yeşil çay içip dinlenecem 8 saat dersin üstüne yorulmuşum çizelge yapmayı kimse bilmiyor mu :)

Kızlar ogunlerimi veriyorum
Öğle 6 kaşık kornflakes süt
ara 1 elma
Eve gelince sütlü kahve şekersiz findik
akşam limonlu sarımsaklı brokoli haslama si ve 7 den sonra bişey yemedim spor bugün yok şimdi yeşil çay içip dinlenecem 8 saat dersin üstüne yorulmuşum çizelge yapmayı kimse bilmiyor mu :)
canım 7'den sonra bişey yemediğin için 3 gün sonra farkı göreceksin ha gayret canım benim pes etme:))
bilmiyorum ama öğrenmeye çalışıcam çizelgeyi:))

Çok tşk ederim canım bilgilendirdiğin için.gece çok zorlanıyorum ben çok acıkıyorum:KK43:( bide regl dönemini girecem bi kaç güne sanki biraz şişkinlik hissediyorum ondan sordum:))
Bu arada liste yapsak iyi olur sanki bende bilmiyorum ama bilen biri varsa yardımcı olsun.

regl dönemi herkes de aynı şişlik oluyor canım ama aradan zaman geçince benim gibi regl döneminde bile kilo veriyorsun:)) sabır lütfen farzet ki akşam 7'den sonra oruçsun:))

canım 7'den sonra bişey yemediğin için 3 gün sonra farkı göreceksin ha gayret canım benim pes etme:))
bilmiyorum ama öğrenmeye çalışıcam çizelgeyi:))
Ayyy hadi inşallah 7 den sonra bişey yemeyecegim artık pes etmiyorum
Öğle peynir ekmek okulda tost yemek istemedim aynısı oldu ogunun üstüne bisküvi yedim ama :KK43:
Ara findik beyaz leblebi sütlü kahve 2 mandalina
şimdi yine brokoli yerim
kızlar dün akşam yeşil çay yeşil kahve ve limonlu yoğurt kürü yedim bugün bağırsaklarım süper çalıştı tarti gunu belirleyelim mi :)

Kızlar Nerelerdesiniz daha da aktif olmalıyız daha baslayamadik mi genelde ogretmeniz e okul günleri başladı ondan mi yoksa..hafta sonu kocamin gazabina uğradım bozdum diyeti ama yine 7 den sonra yemiyorum hafta ici telafi ederim artık haydi ses verin!!!

merhaba kızlar, ben ılk defa yazıyorum bu sayfaya ama tum sayfaları okudum 1 hafta once.
o gun dedımkı neden olmasın. aslında yemeğe cok düşkün bırı değilim. ama sık acıkırım.
en son tartıldığımda 65 ı görünce bende en azından abur cuburu keseyım dedim.(yıllardır 65-64 arasındayım bu arada.)
bugun 7.gunum ve sabah tam 63.00 dım. çok mutlu oldum. yanlışlarımıda görmüş oldum.
spor sadece dun koşu bandında yürüdüm 25 dk. 50 kalorı yaktı. zorlamadım ılk günden:)
kaçamak yapmayım dıye defter tutuyorum her yedıgımı içtiğimi yazıyorum...:)

merhaba arkadaşlar yeni kaydoldum bu siteye ve tesadüfen bu konuya bakayım dedim. diyet yapmadan kilo vermek denilince bundan 5 6 yıl önce benimde diyetsiz kilo verdiğim aklıma geldi. bende pko olduğundan o zamanlar tedavi amaçlı diane 35 kullanıyordum ve yanı sıra çok fazla yürüyüş yapıyordum. aslında hiç sağlıklı beslenmedim o aralar ama simit tost gibi kuru ve karbonhidratlı yiyeceklerle besleniyordum. ama ona rağmen 2 3 ay civarında 15 kilo kadar vermiştim. şimdi sanırım o zamanlardaki hareketi sağlayamıyorum ki her ne kadar diyette yapsam çok zor veriyorum. şuan bir diyet listem var ama hiç tatlı yada o tür bişi yok. bu hurma işi kafama yattı. tatlı krizine girdiğimde hurma yemek hem sağlıklı hemde nefsi köreltir... bunu kesin denemeliyim :)

KIZLAR MERHABA..BENDE 4 YILLIK EVLİ BİR BAYANIM SON 1 SENEDE 10 KİLO ALDIM..BENDE BU 10 KİLOYU VERMEK İSTİYORUM..HAYATIM BOYUNCA ZAYIF 50 KİLOYU GEÇMEYEN BİR İNSAN OLARAK ŞİMDİ BU KİLOLAR BENİ ÇOK RAHATSIZ EDİYOR..AMACIM OKADARDA ÇIRPI GİBİ OLMAK DEĞİL.55-58 KİLO ARASI OLSAM YETER BANA.BOYUM 1.65 CM KİLOM 65.. MESLEĞİM MUHASEBE OLDUĞU İÇİN BÜTÜN GÜN OTURUYORUM HİÇ HAREKET YOK..BUNDAN SONRA BENDE AKŞAM 7 DEN SONRA HİÇ BİRŞEY YEMEYECEĞİM BAŞKA NELER YAPABİLİRİM.BANADA YARDIMCI OLUN LÜTFEN

X