Zor gibiydi ama oldu diyet yapmadan 1,5 ayda 10 kilo verdim

sanırım akşam yememek çok önemli.mesala ben az yiyorum ama akşam işten eve gidene kadar saat 8 oluyor ve eşimle az da olsa yiyorum.eğer paylaşımda bulunursanız menülerinizi ben sizi seve takip edip paylaşımda bulunurum canım..

canım 7'de sonra yeme bişey inan çok çabuk verirsin kilo eşinin yanında su iç ya da ayran:)))

hurma ve yoğurtla diyet yapanları duymuştum ama ben kayısı ve erik hiç yemedim canım sadece yaban mersini kurusu yiyorum
doktorum bana onları yememi söylemişti. yemiştim cok iyiydi.
hatta bak kuru erigi sabah ac karnına. 1 bardak suda iyice kaynatım. ezip marmelat yapıyodum. ve öyle yiyodum. süper bagırsak calıştırıyor.

doktorum bana onları yememi söylemişti. yemiştim cok iyiydi.
hatta bak kuru erigi sabah ac karnına. 1 bardak suda iyice kaynatım. ezip marmelat yapıyodum. ve öyle yiyodum. süper bagırsak calıştırıyor.

evet mutlaka ama şeker oranını bilmediğim için yorum yapmam yanlış olur canım ama ısrarla hurma diyorum günde 2 kez tuvalete girdiriyor:))

Afiyet olsun canım benim, sağlığına yarasın et olsun yağ olsun ve hemen akşama gitsin:))) Elma olarak ekşimsi bir yeşil elma var ya onu tercih edersen baya fark ediyorum canım
Tesekkur ederim.. evdeki elmadan yedim pazar gunu gelsin o elmadan alayım :)
bu arada ara ogunum yapalı 2 saat olmustu simdi bir kase mercimek corbası limonlu ve bir dilim ekmek yedim :)

canım 7'de sonra yeme bişey inan çok çabuk verirsin kilo eşinin yanında su iç ya da ayran:)))
evet aslında kilo vermeye başladığımda 6 dan sonra yemiyordum.5-6 gündür düzenim bozuldu.trambolin kullanıyorum uzun zamandır bende.onunla baya sıkılaştım.ancak son bir kaç gündür yapamıyorum.benimde günlüğüm var arada beklerim canım.ama seninde tavsiyenle akşamları yemeyeceğim tekrar..http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/trampolinimle-zayiflama-guenlueguem.738149/
günlüğümde bu..:)

o zaman bir saat belirleyelim ve burda buluşalım derim canım:)) gün boyu yediklerimizi sayalım ama benden sana tavsiye hayatına kabe hurmasını sok.. emin ol tatlı ihtiyacın kalmayacak

Tabiki canım ben gündüz işyerinden sürekli KK dayım zaten akşam eve gidince 2 tane canavar oğlumla telefondan vakit ayıramıyorum. Ben günlük menülerimi paylaşırım yorumlarınızı da beklerim canım..

Öncelikle bu sabah -200 gramla uyanmanın keyfiyle dünkü menümü sizinle paylaşayım daha doğrusu menü demeyim de neler yediğimi:)) çünkü benim öyle öğünlerim bariz belli değildir sadece akşam 7'den sonra yemem o kadar:
sabah değişmez kahvaltım 10 gibi yapıyorum yumurta, peynir, domates ve bir dilim ekmeğimi yedim o kadar çay tabi.. dün aşırı sususzluk hissettim sabah uyandığımda 2 büyük bardak su içtim kahvaltıdan sonra da devam etti sanırım 2 litreyi geçtim dün. normalde suyu sevmem ama dün isteyerek içtim.
yulaf ezmesi almıştım eti lifalif meyveli ondan yedim bir kase süt ile karıştırıp, yoğurt yedim küçük bir kase, yulaf kepeğini akşam üstü yediğim için akşama acıkmadım ama gece acıkırım korkusuyla saat 6 gibi makarna haşladım filizin kepekli burgusu 100gram kadar yetiyor bir tabak dolusu çıkıyor üzerine bol yoğurt ve üzerine ev salçasından sos yaptım pul biberli falan yağ yerine su ile cıvıttı salçayı ve afiyetle yedim:)) aralarda gündüz 5-6 hurmam vardı bir de bu kadar dün meyve yemedim sabah kalktım -200gram şükür Allaha

yulaf ezmesinin tadı nasıl canım ben bazen nesfit yiyorum hoşuma da gidiyor

evet mutlaka ama şeker oranını bilmediğim için yorum yapmam yanlış olur canım ama ısrarla hurma diyorum günde 2 kez tuvalete girdiriyor:))
kabe hurması dediğin medine hurması mı ramazanda yediğimiz

evet aslında kilo vermeye başladığımda 6 dan sonra yemiyordum.5-6 gündür düzenim bozuldu.trambolin kullanıyorum uzun zamandır bende.onunla baya sıkılaştım.ancak son bir kaç gündür yapamıyorum.benimde günlüğüm var arada beklerim canım.ama seninde tavsiyenle akşamları yemeyeceğim tekrar..http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/trampolinimle-zayiflama-guenlueguem.738149/
günlüğümde bu..:)
gelirim tabi canım:))

Tabiki canım ben gündüz işyerinden sürekli KK dayım zaten akşam eve gidince 2 tane canavar oğlumla telefondan vakit ayıramıyorum. Ben günlük menülerimi paylaşırım yorumlarınızı da beklerim canım..

yulaf ezmesinin tadı nasıl canım ben bazen nesfit yiyorum hoşuma da gidiyor

kabe hurması dediğin medine hurması mı ramazanda yediğimiz

yulaf ezmesinin tadı yavan ama ben etinin kuru meyveli olanından aldım valla alıştım bayıla bayıla yiyorum:)) içine yaban merisini de atıyorum. nesfiti önermem içinde şeker var canım:KK43:
evet kabe hurması ramazandakinden:))

X