Zor gibiydi ama oldu diyet yapmadan 1,5 ayda 10 kilo verdim

yulaf ezmesinin tadı yavan ama ben etinin kuru meyveli olanından aldım valla alıştım bayıla bayıla yiyorum:)) içine yaban merisini de atıyorum. nesfiti önermem içinde şeker var canım:KK43:
evet kabe hurması ramazandakinden:))

Tamam o zaman canım bana da biraz şekerli gelmişti zaten nesfit bitince seninkinden alayım

Ben ekmegi ole birden bırakamam ki :) az az yerim :KK70: mercimek corbamın benimde icinde un yoktu dun yapmıstım :)

o zaman hazır değilsin henüz canım benim bir kere kesin kararlı olman lazım ekmek hayattan çıkacak sadece kahvaltıda bir dilim olacak:))) bak benim de bugün göbeğim çok çıktı ne yaparsam olmuyor doğum göbeği yapıştı kaldı:KK43:(( kilo verdikçe daha da çıkıyor:KK43:((

Hazırım arada kacabilir o kadarda olsun neyse yarın kahvaltı zamanı yazarım buraya.

Hayırlı Sabahlar Kahvaltı Menüm
Bir Bardak Yesil Çay
Bir Kucuk Domates
Bir Yumurta
10-15 Dal Maydanoz
6 tane Zeytin
Bir Kibrit Kutusu Beyaz Peynir

Eklentiler

• 2014-12-13 09.54.16.jpg
    2014-12-13 09.54.16.jpg
    100,1 KB · Görüntüleme: 108
Hayırlı Sabahlar Kahvaltı Menüm
Bir Bardak Yesil Çay
Bir Kucuk Domates
Bir Yumurta
10-15 Dal Maydanoz
6 tane Zeytin
Bir Kibrit Kutusu Beyaz Peynir

canım benim hafta sonu giremedim dün temizlik vardı akşama da misafirim geldi bugün de kahvaltıya geldiler akşama da vardı derken bi giremedim nete telde de bozukluk var girmiyor nedense şu an o kadar acıktım ki yazdıkların bana tereyağlı iskender gibi göründü:))) afiyet olsun canım benim ben de yazayım gerçi benim kahvaltılarım aynı değişmiyor
sabah 10,00
1 dilim kızarmış ekmek (tam buğday)
1 yumurta(haşlanmış)
domates salatalık
peynir(öyle kibrit kutusuyla falan işim olmaz canım istediği kadar yerim:))
zeytin de yedim ama 2 taneydi sanırım

13.00
1 kase yulaf ezmesi kuru meyveli

dışarı çıktım2 saat alışveriş merkezi gezdim spor olsun diye hiç bişey yemedim:)

17,00
tavuk çevirme köz ateşinde o kızarmış deri ağladı resmen beni ye diye ama yemedim::))))

18,40'da çiğ köfte yedim 5 tane marul arası ve geceyi kapattım:))

Selam kizlar herkea dövsün beni coook cissim var coook yazayim da görün telafi icin banda cikicam simdi bu ayki regl beni mahvetti
Sabah. Kiymali yumurta peynir zeytin domates salatalık yesillik ceyrek simit 3 lokma kepekli ekmek
Ara 3 hurma
Oglen-aksam. Avmye gittik citir tavuk diet kola bir tuzlu bisküvi
Ara. Bir halley bir eti puf yedim
Dune gör eksideyim ama bugun bana gore bunlar çok fazla neyse gideyim banda çıkayım

Canım cumartesi günkü menüm bu 8.takımdayım demiştim ya orada da paylaşıyorum. Bunları yedim öğlen pazara gittim pazar yaptık, akşama da 3 km bantta yürüdüm telafi için.

kaçakkk nerdesin sennn yoksa kaçamak mı yaptın haftasonu hamur işleri pastalar falan:))
haftanın bir gününü belirleyip kilo bildirimi yapalım anca öyle motive oluruz bence ne dersiniz?

Dünkü Menüm:
Sabah: 1 haşlanmış yumurta, peynir, 1 üçgen (Muska) kıymalı börek, domates, salatalık, yeşillik, 2-3 lokma ballı kepekli ekmek, zeytin
Ara: Kuru erik 2-3 tane, hurma 5-6 tane
Öğlen-Akşam: 1 kepçe kıymalı şehriye çorba, 2 yemek kaşığı bulgur pilavı, 1 parça yağsız tavada kızarmış tavuk, 1 servis kaşıyığı yoğurtlu ıspanak, havuçlu lahanalı bol salata
Ara: 1 kestane, 3 kuru erik, 3 hurma.
1 kupa bitki çayı içtim, ayrıca bütün gün temizlik yaptım.

Canım bu da pazar günkü menüm çok gibi geldi bana hurma dediğin için pazardan aldım zaten de çok severim miktarları biraz fazla oldu ama regl krizinden dolayı o da

Hocaaam neredesin nerde bu topiiğin insanlarııı

canımm giremedim sabah özür olsun:KK43:(( il dışından kuzenim gelmiş onu yemeğe götürdüm. bu arada bu sabah ben tartıldım ve hala aynıyım perşembe veya cumaya hasta olacağım için artık tartılmayacağım inşallah yaklaşık on gün sonunda tartıldığımda tartıda eksileri görmek istiyorum benim de hurmam bitti maalesef:KK43:(
bugün kahvaltım aynıydı öğlen farklı oldu:
şehriye çorbası
tas kebap
salata
pilav(ama tadına baktım tabiki de yemedim)
akşam:
henüz belli değil yarın yazarım artık yarın 1'den akşam 5'e kadar burdayım ayrıca
bu arada canım bana da yediklerin biraz fazla geldi:))) inşallah yavaş yavaş azaltırız:)))))

canımm giremedim sabah özür olsun:KK43:(( il dışından kuzenim gelmiş onu yemeğe götürdüm. bu arada bu sabah ben tartıldım ve hala aynıyım perşembe veya cumaya hasta olacağım için artık tartılmayacağım inşallah yaklaşık on gün sonunda tartıldığımda tartıda eksileri görmek istiyorum benim de hurmam bitti maalesef:KK43:(
bugün kahvaltım aynıydı öğlen farklı oldu:
şehriye çorbası
tas kebap
salata
pilav(ama tadına baktım tabiki de yemedim)
akşam:
henüz belli değil yarın yazarım artık yarın 1'den akşam 5'e kadar burdayım ayrıca
bu arada canım bana da yediklerin biraz fazla geldi:))) inşallah yavaş yavaş azaltırız:)))))

Gözün aydın canım ben de malum haftadayım o yüzden iştahım tavan yapmış durumda normalda böyle çok yemiyorum evet bence de fazla şu reglim bi bitseydi ne yaparsam o zaman sapıtıyorum işte bu süreci atlatmanın bir yolu olmalı:KK64::KK64:

Gözün aydın canım ben de malum haftadayım o yüzden iştahım tavan yapmış durumda normalda böyle çok yemiyorum evet bence de fazla şu reglim bi bitseydi ne yaparsam o zaman sapıtıyorum işte bu süreci atlatmanın bir yolu olmalı:KK64::KK64:

BENİM DE İKİ GÜNÜM VAR ÇOK ŞİŞİM TATLI İSTİYOR CANIM HURMAM DA KALMADI KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM:KK43:(( BAKALIM NASIL DAYANACAĞIM

Öğlen arkadaşa davetliydik grup olarak gittik tatlılar tuzlular yedim akşama spor yapıp yoğurtla geçiştireceğim inşallah

canlarım hepinize öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. tabi ki anlatırım hem de seve seve.
ilk olarak kurallarımı söylemek isterim:
1.günde 1,5-2 litre su içtim
2.sabah aç karnıma ılık suya limon sıkıp içtim
3.ekmeği hayatımdan çıkardım.(sabah kahvaltısında bir dilim tam buğday hariç)
4.akşam 19.00'dan sonra asla ama asla hiçbir şey yemedim.
5.tuzu hiç kısmadım.
6.Yağ olarak sadece salatalarıma çok az zeytin yağı koydum. o da her zaman değil.
7.kilo vereceğime çok inandım ve iki üç günde bir tartıldım.
8. tatlı krizlerimi hurma (kabe hurması) ile dindirdim. yeri geldi bir günde 6-7 hurma yediğim oldu tabi farklı zamanlarda. tek seferde 3 taneyi asla geçmedim.
9.Altın kuralım her öğlen sonrası yeşil elma yedim ama yanında mutlaka bir kase yoğurtla. Yoğurtsuz meyce tüketmedim. önce meyvemi yedim arkasında yoğurdumu.
10.çok acıktığımda karnıbaharı parçalayıp tuz ve limonla yedim(lezzeti harika)
11. ara öğün olarak mutlaka bir kase yulaf ezmesi ile süt tükettim.
yani ara öğün olarak bakarsak benim ara öğünlerim; yoğurt ve meyve, hurma ve yoğurt, yulaf ezmesi oldu..
BENİM SİZE ASIL SÖYLEYECEĞİM ŞU ARKADAŞLAR BEN REJİM YAPMADIM BUNUN ADI REJİM DEĞİL BEN SADECE SAĞLIKLI BESLENDİM VE DEVAM EDİYORUM. DÜŞÜNSENİZE GÜNLÜK
BİR BARDAK SÜT
2 KASE YOĞURT
PEYNİR
YUMURTA
SEBZE
1 ADET MEYVE
ET-BALIK-TAVUK
TAM BUDAY EKMEĞİ
DAHA SİZCE NE YEMEYİP DE SAĞLIĞIMI TEHLİKEYE ATMIŞ OLABİLİRİM Kİ??
eğer isterseniz daha sonra da öğünlerimi ne yediği size yazarım hatta katılırsanız birlikte devam ederiz çünkü hala 6 kilom var zayıflık takıntım yok boyum 171cm 65 kilo olsam bana yeter:))
Bende istiyorum canım benimde altı kilo fazlam var hemen başlayabilir miyiz mümkünse:))

Menumu de yazayim canlar
Sabah, 1 haşlanmış yumurta peynir zeytin iki dilim kepekli TB ekmeği
Öğlen, arkadaşa gittik poğaça kisir tatil salata herşeyi yedim
Ara, türk kahvesi
Aksam, bir kase yoğurt
2 litre su bir kupa bitki cayi 3 km bantta yurudum

canım dünkü menüm buydu öğlen yedim ama akşama hem yemedim hem de spor yaptım

X