Bölgesel İncelme Zayf olup da Gbei prtleyenler buraya...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
woooooooow bu kadar çabukmuu.. şu yan simit hareketlerini bende yapim bare.. tebrik ederim canım seni.. bi ara ölçünü alıp yaz bakalım...

kaç kere yapıyosun yan simitler için hareketleri.. hani geçen gün bi resim koymuştu o hareket dimi hayatım?

şimdi sen öyle diyince baktım canım da 82 cm. olmuş
1 cm incelmiş
ama açım şu an en son 5 te falan yemiştim :)
annem de yan simitlerin daha sıkı görünüyo ama öle abartılcak kadar değil dedi:)

kaç kere yapıyosun yan simitler için hareketleri.. hani geçen gün bi resim koymuştu o hareket dimi hayatım?

evet canım geçen gün resmini koyduğum hareket
mekiği çektikten sonra ayağa kalkıyorum ve yan simit hareketimi yapıyorum
o resimde eller yukarda birleşmiş ama yana salsanız da olur
bir sağa bir sola yapıyorum ilk başta. sağ ve sol toplam 20 tane
2 sağa 2 sola - 2 sağa 2 sola... şeklinde yapıyorum toplam 20 tane
10 sağa 10 sola-10 sağa 10 sola yapıyorum.bu da toplam 20 oluyor.
bu kadarkaydirigubbakcemile2

efferim sana yaa darısı başıma inşallah.. 1cm i küçümseme.. gözle görülür bi değişiklik var sonuçta.. hadi bakalım yaa başaralım şu işi... düz ve sıkı bi göbek kadar çekici ne olabilir ki:))))

ayy bence de ya yaz günü badilerin içine şu çıtçıtlı atletler var ya tulum denen, onlardan giymek zorunda kalmak istemiyorum artıkkaydirigubbakcemile2

ayy çokmuş ama sonucu mutluluk vericekse yapmaya değer:) hemen kalkıp yapıyorum:))

evet çok değilmişş:))) teşekkürler tatlımmm:)) bu hareketin göbek bölgesine bi faydası yok ama sadece yanlar için sanırım... neise mekik ve bu hareketi yapıcam inşallah senin gibi kısa bi zamanda etkisini görürüm...

evet canım bu hareket sadece yan simit bölgeleri için
ben düşük bek giydiğim için simitler gerçekten çok kötü görünüyor
göbeğim gitse simitlerim kalsa olmazdı
nasıl olsa kısa sürüyor mekik çekmişken hemen ardından bunu da yapıyorum hazır vücudum ısınmışken
kesinlikle üşenmiyorum çünkü bu sefer kararlıyım
Allahtan kilolu değiliz arkadaşlar 2 avuç göbeğimizi kısa sürede eritmek varken niye üşenelim günde 15 dakikamızı mekiğe ayıramıyo muyuzkaydirigubbakcemile5
umarım sende de faydası olur her gün burdayım gelişmeleri yazıyorum ve sizden de bekliyorum kaydirigubbakcemile2

e canim sende evde oldugun vakitler dar yuksek belli bi kot git faydasini goreceginden eminimkaydirigubbakcemile2

benimde biraz göbeğim çıktı.1.68 boyundayım 48kiloyum hangi hareketleri yapimde eritim? sadece mekikmi?

youthanasia7 seninle aynı durumdayız galiba annemde düşük bel giymemden dolayı göbeğimin böyle olduğunu söylüyor =S
yüksek bel giyemem ama asla alışkın değilim.alta korse giyim dedim çok sıkıldım çıkardım.

yaa hayal görüyorum galibaa:)) az önce aynada göbeğime baktım sanki biraz azalma var gibi.. daha iki gün oldu başlayalı yok artı ben hayal görüyorum galiba... burda bi arkadaş hareketleri yaparken kasları hissedin sıkılaştığını hayal edin gibi bişey yazmıştı ondanmıki acaba:))) yoksa kendimimi kandırıyorum 2 ay mekik çekmiş ve hiç bi netice almamış biri olarak.. gerçi o zaman doğru yapmıyomuşum hareketi ama... yarın ölçücem bakalım:))

düşük bel giymekten vazgeçemeyeceğimize göre mekik çekmek zorundayız günde 50 tanesi 15 dakikamızı almaz sen de başla hadi bizimleyerimseniben

kızlar bu arada şu yan simit hareketleri ilk 3 gün çok fena hamlamaya sebep oluyor acıyor ama yılmayın devam edin 4.-5. gün geçiyor

mekiği doğru çekersen boynun falan ağrımaz canım bikaç sayfa geride doğru mekiğin nasıl çekildiği yazıyor bi bakmanı tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…