Bölgesel İncelme Zayf olup da Gbei prtleyenler buraya...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
benim yakın arkadaşım doğum yaptı incecik hala ama göbeği bir türlü gitmiyordu kötü göründüğünü için çok rahatsız olmuştu ben de yeni nesil lpg uygulatmaya başlamıştım onu da götürdüm güzellik merkezine. Kilolu olmadığı için bölgesel zayıflama yöntemi ile kısa sürede göbeği gitti ama doğum yaptığı için sarkmalar olduğundan sıkılaşmak istedi ve uygulamaya devam etti. Şimdi hem zayıf hem de fit bir göbeği var dümdüz karnını görenler doğum yaptığına bile inanmıyor :)

konuyu tam okuyamadım ama bir bonus soru da benden...

2-3 ay sonra deniz için bikiniye girmek istiyorum ama aynı sorun bende de var zayıf olup göbeği önden gidenlerdenim.

güzellik merkez vs. haricinde evde yapılabilecek örneğin bişeyler yemekle,kremle yapıpta sonuç alan var mı? 2-3 ayda 5-10 cm arası incelmem lazım :S

yoksa mayokini ve hatta mayo almak zorunda kalıcam :KK43:

selam kızlar ve kadınlar geçen bir program vardı göbek yağı spor ile kesinlikle düzelmez dedi kadın doktor bunlar kalıcı yağlar olduğuna vurgu yaptı ve lazer lipoliz önerdi hiç bunu uygulayan varmı ? o bölgeyi uyuşturup yağı alınıyormuş 1 seansta ve sonra işine gidebiliyormuşsun , ve bu yöntem 10 yıldır varmış , bu konuda bilgisi veya lazer ile bu uygulamayı yapan var mı? çok merak ettim ?

selam kızlar ve kadınlar geçen bir program vardı göbek yağı spor ile kesinlikle düzelmez dedi kadın doktor bunlar kalıcı yağlar olduğuna vurgu yaptı ve lazer lipoliz önerdi hiç bunu uygulayan varmı ? o bölgeyi uyuşturup yağı alınıyormuş 1 seansta ve sonra işine gidebiliyormuşsun , ve bu yöntem 10 yıldır varmış , bu konuda bilgisi veya lazer ile bu uygulamayı yapan var mı? çok merak ettim ?

annem dun lazer lipoliz ameliyati oldu. benden size tavsiye doktorlarin cok basit, hemen oluyor, bitiyor, sonra kalkip evine gidiyorsun, morarma yok, bayiltmadan yapiliyr sozlerine inanmayin. genel anestezi verdiler ustleik haberimiz olmadan, butun vucudu morardi, o gece hastanede kaldi, surekli bir deliginden kan ve bir sivi akti. halada akiyor. 1 hafat kadar kendi kendine birsey yapamayacak. kalkmak icin bize ihtiyac duyuyor.

bize denilen bu lazer sipoliz, oglen arasi operasyonu, hemen oluyorsun ve sonra kalkip isine bile gidiyorsun. hic oyle degil. insan kandiriyorlar. gercekten ciddi genel anestezi aldigi bir ameliyat oldu. ozellikle calisan biriyseniz isten 1 hafta izin faln almaniz gerekiyor. ayrica agrilari ve kullanmasi cin verilmis bir suru ilaci ve kremi var. cok zor yani.

sonucunu bilmiyoruz daha. ama yine de degmez.

benim oldum olası hep göbeğim vardı. ayva göbeği dedikleri türden. biraz yaş ilerleyince ayva olmuyor o. pantolonda kemerin üzerinden nasıl kötü duruyordu. elbise giysem hamile gibi. araştırdım baya bir heves lpg ye başladım ama bu değişik bir şey yeni çıkmış. yeni nesil lpg diyorlar. çok ümitli değildim ama çok faydasını gördüm daha 4 seansım var hem de :):)

Kızlar benim boy 1.65 kilo 57. Pörtleyen bi ayva göbeğim vardı. Günlük 30 dk karın egzersizi yaptım, bol bol yoğurt peynir yedim canım istedikçe, bitki çayları içtim ve yediklerime cidden dikkat ettim. Yani her şeyi yedim ama eskisi kadar tıka basa değil. Bir de beyaz şekeri ve beyaz ekmeği hayatımdan çıkardım tamamen. 2-3 haftada göbeğim 83 cm'den 77ye indi :) Demem o ki ayva göbek için sıkı diyete falan gerek kalmıyor çoğu zaman. Tabi kişiden kişiye farklılık gösterir ama. Şimdi dümdüz olsun diye 3 hafta falan daha devam edeceğim. (Bu arada 30 dk çalışmamın ağırlığını git gide arttırdım. Şu an erkekler için olan egzersizleri yapıyorum. Aynı egzersizlere takılı kalırsanız bir yararını göremezsiniz sürekli arttırmak gerekiyor.)

Ha bir de 30 day squat challenge a başladım şu an 80'deyim. Onun da etkisi olmuş olabilir çünkü 1 haftada birden eriyip gitti.

X