Bölgesel İncelme Zayf olup da Gbei prtleyenler buraya...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

teşekkürler arkadaşım

buyrunbenim74 arkadasımm doğumdan kaç ay sonra bu hareketi yapmaya başladın..bende sezeryan ile doğum yaptım. 2 ay geçti ama hala başlamadım spora..

dertlikız ve buyrun benim74; harika bişey keşfetmemize sebep oldunuz. ben 177 boyunda 57 kiloyum. çocukluğumdan beri çok hareketli olduğum ve spor yaptığım için bir bayanda çok ender bulunan karın kaslarına sahiptim. ancaaaaaaaaaaakk... iki yıldır spor yapamadım üzerine geçen ay damar yetmzliği ameliyatı geçirip hareket etmeden haftalar geçirdiğim için saçma şekilde göbek salmaya başladığımı fark ettim. :gitme: varis çorabı kullanıyorum ve spora başlamayı düşünüyorum derken bu egzersizin ne kadar işe yaradığını fark ettim. meğer karnı sıkı tutmak için birebirmiş. egzersizleri sayısını artırarak devam ettiricem. kaslarım geri döndü göbeğim de içine kaçar umarım opuyorumnanaktan

çok özür dilerim arkadaşlar uzun zamandır bakamadım foruma size cevap veremedim....hemen başlayalım nerde kalmıştık ....anladığım kadarıyla bir çoğunuz hareketi tam anlıyamamış bende resim eklemeyi uygun gördüm evet resimdeki gibi baş ileri doğru kalkacak elleri ensede buluşturursanız olası bir incinmeyi engellemiş olacaksınız ama zamanla gerek kalmıyacaktır......bacaklar aşağı inerken topuklar kesinlikle yere değmeyecek eee hareketi zorlaştıranda bu zaten......bacaklar yukarı kalkarken burundan derin nefes alınacak karın içe çekilecek kaburganın kapalı olduğundan emin olunacak bacaklar aşağı inerken nefes üfleyerek verilecek olabildiğince koordineli olmanız gerekiyor her hareketiniz düzenli olmalı nefeslerinizde....

ek olarak bol bol su tüketmeliyiz yemeklerden önce bir fincan limonlu ballı yeşil çay mutlaka öneriyorum......arada adaçayı içebilirsiniz gögüsler için çok faydalı sabah erken saatte ılık suya limon bal elma sirkesi karışımını için KIZLAR BU ÖNERİLER DENENMİŞ SONUÇ ALINMIŞ ÖNERİLER kesinlikle ezber değil ben faydasını çok gördüm yeminle boyum bile 2 cm uzadı duruşum değişti bu yöntemimle bir çok arkadaşım zayıfladı halaada soruyorlar ne yapıyorsun diye......haydi kolay gelsin pes etmek yok öyle okuyarak o göbekler gitmezzz uygulamanız lazım şimdi okuyupta kaç kişi kalkıp uygulayacak çok merak ediyorum .....tembellik yok kızlarrr altı üstü bir göbek ölüm değilki çaresi olmasın siz isterseniz olur ama isterseniz iyi düşünün hazır mısınız??yerimseniben

asıl pozisyonumuz bu aynen bu şekilde duruyoruz ve ayaklar yere değmeden sakın değmesin ama........hareket düzenli yapılmalı aklınıza ne zaman gelirse yapın ama yeni başlayanlar lütfen belinizi zorlamayın yavaş başlayın zamanla benim gibi 50 lileride yaparsınız eminim buna BİZ KADINLAR NEYİN ÜSTESİNDEN GELMEDİK Kİ BİR YAĞ PARCASINIMI ERİTEMEYECEĞİZ KİM TUTAR SİZİ KİM TUTARRRRkaydirigubbakcemile5

buarada arkadaşlar yeni doğum yapanlar normal yada sezeryan hiç fark etmez sakın yapmayın bu hareketi ....en az 1 yıl geçmeli bu hareketler için .....daha hafifletilmiş hareketler yapabilirsiniz minik minik ama bunu asla yapmayın .....

ilk gebeliğimden sonra biR yıl kadar düzenli mekik yapmıştım ama inanın bu hereketin sonuçlarını görünce ahh ahh keşke daha önce öğrenseymişim bu hareketi dedim ALLAH RAZI OLSUN PROF. DR MEHMET ÖZ DEN elbette mekik yapıp fayda gören vardır ama onlarda denesin bu hareketi farkı hemen anlıycaklar önemli olan alt karın kaslarımız özellikle aşağı doğu bakan göbüşleri toparlamak için bu kasları yukarı kaldırmak lazım bunu mekik yapamaz yani tam tersi yukarı kaldıralım derken mekikle dahada sarkmış hale gelir benden söylemesi kolay gelsin ....mekik sadece üst karın kasları için ihtiyac duyan varsa tabi onuda yapar banane dermişim:roflol:

düşük bel giymekten vazgeçemeyeceğimize göre mekik çekmek zorundayız günde 50 tanesi 15 dakikamızı almaz sen de başla hadi bizimleyerimseniben

günde 10-20-30 diye ilerlettim mekiği ama 50ye gelemedim hala :)) birde bel döndürme hareketi yapıyorum sopa alıp omzuma.ikisiyle birlikte karnım baya düzeldi 10 günde.bunu hep yapar formumu korurum artık.

günde 10-20-30 diye ilerlettim mekiği ama 50ye gelemedim hala :)) birde bel döndürme hareketi yapıyorum sopa alıp omzuma.ikisiyle birlikte karnım baya düzeldi 10 günde.bunu hep yapar formumu korurum artık.

ben de yan simitlerden baya kurtuldum canım o hareket hemen etkisini gösterdi ama mekik daha çok zaman isteyen bi şeyhihoyyyt

arkadaslar vallahı ben 51 kıloyum boyumda 163cm ancak bır ayva gobegım var kı ondan kurtulmak ımkansız...strecler sardım spor zaten yapıyorum yokyokyok o hep benımle yasayacak bu ortada....tabıkı ıncelınce oda mınık duruyo ama asla kagıt gıbı bır karna sahıp olamayacagım...

bir sırrımı daha paylaşmak istiyorum sizinle ......korse kullanın özellikle yatarken korseyi sarmadan önce deniz tuzu yoksa normal kaya tuzunu sıcak suda eritin ve bunu sorunlu bölgeye sürüp öyle sarın korseyi ve sırt üstü pozisyonda daima karın içerde uyuyun yerimseniben ama diğer egzersizide bırakmak yok denenmiş onaylanmış hareketlerimi ve uygulamalarımı paylaşıyorum kesinlikle sonuç aldığım şeyler....tavsiye ederim kolay gelsin...

yerleşmiş bir göbeğim var 47 kiloyken 18 imde de vardı doğum yaptım 54 kg iken de yaş 30 var.. 2 misli olarak tabii.. 50 normal kilom .. ama 4 kg fazlamın tamamı göbişimde yağ olarak duruyo sanki (( mekik hareketleri boynumu ve belimi zorluyo ..napıcam bilmiyorum yaa.. çok da tembelim bu konuda .. göbişim gitmez artık diyorum motive de olamıyorum

ayy kızlar walla daha bugün anneme dedim benim göbişim resmen yerleşmiş,ne yapsam ne etsem gitmiyor ordaki yağ kütlesi.
şimdi bayram geşsin callanetes yapcam walla,sıkılaşırım hem belki göbişim de gider.
beden kitle endeksim 19 çıktı.gayet iyi görünüyorum ama şu göbişim beni sinir ediyoooo

bende geldim kızlarrr malesef benimde bir göbegim var 1 haftadır alt karın çalışıyorum mekik çekiyorum ama sanki bir işe yaramıyormafoldumben
birde bu alt karın çalışırken beliniz agrıyor mu ?

BENİMDE GÖBEĞİM VAR:sinifsinif:OTURUNCA PÖRTLÜYO BİDE BENİM GÖBEĞİM ÇOK YUMUŞAK ACABA SARKTIMIKİCADIARZUBOYUM 152 KİLO EN SON TARTILDIĞIMDA 52YDİ GERÇİ GENEL OLARAK CİLDİM YUMUŞAK ODA ÇOK GICIK OLUYO KORSE DÜŞÜNÜYORUM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…