Bölgesel İncelme Zayf olup da Gbei prtleyenler buraya...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
PİLATES KIZLAR PİLATES... ben 1 yıldır yapıyorum. doğumdan sonra ceviz yutmuş karınca gibiydim. 1 sene sonra geçer dediler ama geçmedi pilatese başladım ve şimdi karnım dümdüz. inanılmaz. üstelik pilatese başladıktan sonra 2 kilo almışım (kilo vermeye çalışmadığım için). buna rağmen göbek gitti. inanılmaz güzel ve sexi karın kaslarım oldu.

hergün ebru şallıyla pilates yaptım. haftasonları yürüdüm. tv8 de ebruli programına bakın hergün bugün yeni başlayanlar varmışçasına açıklayarak yaptırıyo hareketleri. ve şunu yeni başlayanlar şu kadar yapsın veya yapmasın diye uyarıyor. süper gerçekten

bende yazın tanıştım bu programla tekrarları vardı müptelası oldum kışın yapmadığıma bin pişmanım ne yazık ki daha başlamadı yeni yayın dönemine ne zaman gircekler belli değil ama geçen sezon sabah 10:30 da başlıyordu ben artık internette açıp yapıyorum bırakmamaya çalışıyorum pilatesi ayrıca pilates topundan daha çok pilates lastiği bence daha çok işe yarıyor ben hemen aldım daha çok güç sarfettiriyor

imaj her şeydir bölümünde rastladığım fotoyu ekliyorum kızlar.bizde böyle olcaz umarım en kısa zamanda.göbek de yok yan simit de..

benim şu an yanlardan çıkan tek şeyler yan karın kaslarım. çok kaslanmıyorsun sadece kendini hafif belli ediyor çok tatlı ve fit duruyor.

şimdi hadisenin yılbaşında ilk defa düm tekteki söylediği klibi izledim. o zaman onun göbeğine ne özendiydim. şimdi onun vücudu gibi olmuşum çok mutluyum...

evet canım ben o kasları özellikle istiyorum
1 yıl içinde elde ederim sanırım tam olarak

2 çocuk annesiyim ....oldukça iri bir gebelikten ve sezeryandan sonra her kadın gibi göbek kalacak endişesi yaşadım ama okadar araştırdım ve kararlıydım ki şuanda benim 2 çocuk sahibi olduğuma bile inanmıyorlar .....bekar arkadaşlarımda bile göbek varken bende olmaması hep aynı soruyla karşılaşmama neden oluyor_____NE YAPTINDA BÖYLE KALDIN?akannehir
arkadaşlarım sürekli paylaştığım gibi şimdide paylaşıyorum ne yaptığımı, öncelikle size tavsiyem denemiş uzun süre ugulamış ve sonuçlarını almış biri olarak KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE SÜREKLİ MEKİK YAPMAYIN HATTA MEKİK ÇOK AZ YAPIN..........
kadınların karın kasları özellikle alt karın kaslarındaki zayıflıktan dolayı kadınların genelinde göbek sorunu malesef yaşanıyor özellikle doğum yapmış bir kadın alt karın kaslarını güçlendirmelidir, bunuda mekikle asla yapamazsınız aksine dahada çıkık bir göbek sahibi olursunuz aman dikkatttttt!!!!!!!!
YAPMANIZ GEREKEN; kesinlikle plates diyorum........ki benim yıllardır sürekli yaptığım hareket meğersem plates hareketiymiş bunu yıllar sonra ebru şallının proğramında görmüş oldum ...benim yıllardır uyguladığım bu hareketi dr.mehmet öz den öğrenmiştim demişti ki; alt karın kaslarını çalıştıran tek hareket budur...bunu duyduktan sonra ben hemen bu harekete başlamıştım ve daha ilk haftada karnım taş gibi olmuştu bile...............
gelelim harekete;
düz yatıyoruz.......ellerimiz boyun altında birleşiyoruz dilerseniz elleri yanlarada serbest bırakın nasıl rahat hissederseniz.......vücudumuz dümdüz olsun ayaklar birleşik......dizlerimizi kırmadan birleşik haldeki bacaklarımızı başımıza doğru kaldırıyoruz kaldırırken burundan nefes alıyoruz indirirken karnımızı icine çekerek ayak topukları yere değmeden indiriyoruz bacaklar inerken nefes üfleyerek veriyoruz tekrar nefes alarak aynı hareketi yapmaya devam ediyoruz ama karın içerde .....ilk yapanlar için çok zor gelebilir yeni başlayanlar fazla zorlamasınlar 5 kezle başlayıp artırılabilirler.....ben tv izlerken bile yapıyorum artık alıştım yapmadan duramıyorum şuan her defasında 30-50 kez yapabiliyorum sonuçlar harika tavsiye ederim....:lepi:kaydirigubbakcemile5

hareketi tam olarak anlayamadım canım ya
sırt üstü yatıyoruz
bacaklarımız birleşik duruyor
iki bacağımızı ayna anda yukarı mı kaldırıyoruz?
sonra indiriyoruz..
ama indirdiğimizde tam yere yapıştırmadan tekrar kaldırıyoruz?
ve bunları yaparken bacağı kaldırırken nefes alıyoruz,indirirken karnımız içe çekik ve nefes veriyoruz?
umarım doğru anlamışımdır. :)

nası yanii mekik işe yaramıyomuymuş.. ayhhh napcağımızı şaşırdık... herkes plates diyo.. ebbru şallının plates dvd si vardı ondan alimm bare... ne bilim hiç kafama yatmamıştı plates olayı ama herkes tavsiye ediyosa vardır bi sebebi heralde.. ama bazen bu sitede yazan her şeye güvenemiyorumm. kahve ve limon karışımı çatlaklara iyi geliyo diye birisi bi topik açmıştı öle şeyler yazmışki yüzde yüz çözüm ben yaptım benimkiler geçti diye ve bende denedim ve kalçamda olan çatlaklarımı inanılmaz çoğalltı başta azaltıyo gibi geliyo 7 sefer yaptım ve bıraktıktan sonra bi baktım şoka girdim resmen... o kişide başka topiclerde buzla terapiyle çatlaklarna çözüm arıyomuş meğerse.. bazı insanları anlamak zor kendi zarar gördü diye başkalarınında aynı duruma düşmesini istiyo sanırım... neise konuyla alakası yok tabii bunun plates herkesçe denenmiş bişey... şuanda reglyim o yüzden mekik hareketlerini yapamadığım için topice girip yazmıyodum...

hayırlı geceler kızlara.s.

bende bu dertten müzdaribim...
bekarlığım boyunca 45-47 kilo arasındaydım...
evlenincede 48-49...
bu arada boyum 1.58 cm....
aslında boyuma göre kilom iyi...ama görünüşte çok zayıf gözüküyordum...
eşimde hep kilo almamamı istiyodu....
bende uğraşlarım sonucu 51 kiloya çıktım...
ama eskiden hafif olan göbüşüm şimdi baya var:çok üzgünüm:
beden olarak çok hoş oldum azıcık basenim oldu:kedi:
kıyafetlerimi daha güzel dolduruyorum...
ah birde bu göbüş olmasa

bende göbüşümü eritmek için size takılabilirimhihoyyyt
ama başka yerlerimden kilo vermek istemiyorum...
arkadaşlar bunun için bana ne öneririsiniz....

fadikcim takıl tabii bize ama ben kendi adıma bir yöntem belirleyemedim henüz. her okuduğum şeyden etkileniyorum... plates denicem sanırım bi süre...

ben mekikten fayda görmüştüm.kendimi saldığım için tekrar göbeğim oldu.mekiğe devam edicem.platese düzenli devam edebileceğimi sanmıyorum çünkü.öyle cd den falan izlemekle de motive olamam şahsen ben.yani spor salonuna gidip herkesle bir yapmam gerekir platesi.ama mekiği sabah akşam çekiyorum aksatmadan..

kendine uygun olan yöntemi seç bence canım.ben önceden mekikle erittiğim için biliyorum.ve ben platesi takip edemem zaten bana biraz yavaş geldi ritmi.cd den falan izleyemem yani:)

evet tatlım dediğin gibi plates çok ağır.. hem sıkılırım hemde uzun uzun plates yapıcak kadar vaktim yok.. birden gaza geldim işte:))

anlamadım valla arkadaşım boynumuzu mekik yaparkenki gibi kaldırıyomuyuz peki sadece dizlermi kalkıyo okadarmı:kedi:

bende ne yapsam birtürlü karar veremiyorum....

buyrunbenim74 arkadaşın dediğini yapmayı düşünüyorum ama acaba doğrumu anladık...
yanlış yapmayalım sonra...
akşam biraz yapmaya çalıştım...en çokta nefesleri ayarlamakta zorlanıyorum...
ama zamanla alışılır elbet...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…