Bölgesel İncelme Zayf olup da Gbei prtleyenler buraya...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
nedemek seve seve benim derdim oldugunda bana birisi yardim ederse bende sürkederim vallah ne malum bende hamilelikte sonraa öle durum olursa yani...

Nefes alınca yarıya kadar arkaya doğru,nefes verirken yukarıya doğru yuvarlanın. 8-12 defa tekrarlayın ve son hareketten sonra bacaklarınızı yumuşak bir şekilde yere koyun

inner thight lift

Kalçanızın dik durmasına özen gösterin.Nefes verirken aşağıdaki bacağınızı kaldırın, nefes alırken bacağınızı indirin. Her bacak için 8-12 tekrar yapın.

side kick front

Göbeğinizi hep içine çekik tutun. Nefes verirken üst bacağınızı öne doğru uzatın,nefes alırken geri çekin. 6-8 tekrar yapın.

bi kac örnek dahaaa buyrunn.....kaydirigubbakcemile2

baslığı okuyunca ağanda benim konum deyip daldım.Hamilelikden önce kılo alınca dırek göbeğim cıktı.ozaman hemıle olmadıgıma ıkna etmek için ugrastım mılletı o göbekle baya bi zor oluyodu tabi.Şimdide 2. mi geliyo sorularıyla basım dertte. Biliyorum tek caresi spor ve rejim ama üşengeç bi insan olarak bi türlü yapamıyorum her ikisinide sanırım ben bu göbekle yasamaya mahkumummafoldumben

aynen arkadasa katiliyorum giyim tarzi cok cok onemli siki giyinirseniz vucut sikilasir bol giyinirseniz vucut kendini saliverir ben kendimden biliyorum zayifim ama bi ara gobegim cikiverdi beni rahatsiz ediyordugiydigim hic bi seyi yakistiramiyordum.yaz tatilinde evde oldugum vakitler cok siki hatta zar zor dugmesini kapatabildigim bi kot pantolonumu giydim bayagi faydasini gordum valla. soyle bi iki ay filan devam etsem gobek diye bisey kalmazzemuszemus

hımmmm güzel fikirra.s.

gunaydınn kızlaar:dance:
aksam baya bı kaynatmıssınız:jeyyar:
bende dun 25 mekık cektım 20tane felanda yan sımıtlerı erıtıcı hareket yaptım
ama sabah yapmayı unuttuuummmafoldumben

ya bide göbegim olduguna kimse inanmıyo çok dar kıyafetler giymiyorummm ..bide sen dalgamı geçiosun bizle falan yapıyolar ama valla göbegim var ya:)

evet ya inanmadıkları zaman sinir oluyorum ben öle gevşek istemiyorum bi manken kadar sıkı olsun istiyorum.zaten 80 kilo olan 70 e düşmek ister,70 olan 60 a.. saçı kıvırcık olan düz saç ister, düz olan kıvırcık saçı hesabı.. herkes kendinde olmayanı ve daha iyisini ister tabi ki de.boşverelim başkalarını azıcık göbeğimizden kurtulmak varken kısa sürede halledelim şu işi :)

ben her zaman skinny(dar paça) kotlar giyerim. bol paça ve yüksek bel giyemiyorum. dar kot giydikçe de simitlerim çıktı işte.onların geçmesi için dar ve yüksek bel giymek lazım.yüksek bel giyemem ya kesinlikle çok kötü bi model o yüzden hareket yapmak zorundayım.mafoldumben

ben bu sabah 50 adet mekik çektim... yatmadan yapabilirmiyim bilmiyorum çok yorgunum... kızlar göbeği olupta, sonradan bişeyler yaparak, geçen gün youthanasia nın koyduğu fotodaki gibi sıkılaşan tanıdığınız biri varmı? bu soruma evet derseniz acayippp gaza gelicem:)))

ben bi ara öyle yapmıştım canım sonra çok fena saldım şimdi tekrar yapmaya çalışıyorum :)

nasılsınız kızlar göbek hala benle :)) dün çok yemiştim yatmadan pilatesimi yaptım ölçü istemişsiniz bencede iyi olur liste yapalım gaza geliriz ben 83üm göbeğimizin en şişko yerinden demikaydirigubbakcemile3

bugün mekik çekemedim... ama birazdan yapıcam... kızlarrrr göbişlerinizle mutlusunuz heralde kimsede bi faaliyet yok:))

170 canım benimde..youthanasia nın da 172 miş... üçümüzünde 83 cm göbişler:)) acilen liste yapmamız lazım... gönüllü biri varsa yapsın lütfen listeyi..benim kızım olduğu için çok fazla vakit bulamıyorum.. ama kimse yapmazsa bu ulvi görevi ben üstleneceğim:))

sizin boylarınız uzunmuş canım pek belli olmuyodur benim gibi

belli olmazmı canım yaa yani kendi adıma ben çok rahatsız oluyorum dar giydiğim zaman hiç hoş durmuyo.. elbiselerim filan onlarda öle( hamile kalmadan önce giydiğim ve bana çok yakıştığını inandığım hiç bi elbisemi giymiyorumm... gerçi 34- 36 beden hepsi.. 38 beden olsa bu kadar gözüme batmıcak ama eski halime geri dönmeyi çok istiyorum...

benim karnım biraz düzleşti kızlar hani kemikler var ya iki tarafta onlar çok çıkkındı şimdi karnım gerilince daha iyi görünüyolar umarım tamamen düz hale getirebilirim mekiğe ve yan simit hareketlerime devam ediyorum sabah akşam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…