Yürüyorum

Her gün 1000 kalori beslenirsen haftada bir kilo yapar bu tempoyla.

Protein akşam yemeğinde özellikle tükettim.
Uyanınca ılık sirkeli su içtim.
Tatlı hiç yemedim.Sadece muz ve elmanın fruktozu o kadar.
Geçen hafta 1.400 Gr vermiştim.Bu hafta 300 Gr gitmiş.Bugun tartı gunumdu.reglim yaklaştı ondan olabilir.gorusuruz canım

Geçen hafta 1.400 Gr vermiştim.Bu hafta 300 Gr gitmiş.Bugun tartı gunumdu.reglim yaklaştı ondan olabilir.gorusuruz canım
Görüşürüz kolay gelsin
Ortalama yine 850 gram gayet iyi.

Benim bugün 5105 oldu adım .
Dinlenecegim bende.

Günaydın canım.Dun 6200 adım attım. Nöbetçi olmama rağmen az gibi görünse de sürekli ayakta dikilmek beni çok yordu dün akşam mümkün olduğunca erken yattım. Üstüne bir de okulda regli oldum. dün gün bitmek bilmedi. Neyse ki bugün dersim biraz geç başlıyor.
Okula kadar yemek hazırlamak ve ufaklığın derslerini yaptırmaktan başka işim yok.

Tünaydın
Bende sana güzel haberler vereyim.
Ödemim gitmiş 2.200 gram eksiyim
Kitabımı bitirdim.
Ödül yemeği yedim

Günaydın güzellik.Dun 5800 adım attım.Malum regl dönemindeyim.Halsizlik var.dun okuldan 17.30 da çıktım.ufaklik 18.00 de çıkıyor.Aksam yemeği hazırlığı ,toplama derken yazamadım.Sevgiler

Günaydın güzellik.Dun 5800 adım attım.Malum regl dönemindeyim.Halsizlik var.dun okuldan 17.30 da çıktım.ufaklik 18.00 de çıkıyor.Aksam yemeği hazırlığı ,toplama derken yazamadım.Sevgiler
Günaydın
Süper adımlar.
Bugün kaç dersin var?
Bizim bugun deneme var rahat olur bir nebze.
Kolay gelsin

Bugün boş günüm sadece saat 16.00 da özel dersim var.Hafta sonu kurslarımız olduğu için müdür bey hafta içi bir günü boş bıraktı. Bugünümü temizliğe ayırıyorum ufaklığı okula götürene kadar saat 1 e kadar temizlik yapacağım. Sonraki birkaç saati de özel derse kadar kendime ayıracağım yürüyüş, kitap okuma, müzik dinleme, televizyon karşısında kahve keyfi gibi

Ohh senin adına çok sevindim
Deneme az çok dinlendirir seni.kolay gelsin canım benim
Bende öyle düşündüm ama daha çok yordu.

Kıyamam.ben de emin ol sınav zamanları daha çok yoruluyorum. illaki ders anlaticaz
Öğretmenim şunun eş anlamı ne?
Öğretmenim burdaki şeker toz şeker mi küp şeker mi ?( Katı sıvı gaz sorusu )
Sınav ne zaman bitecek.
WC ye gidebilir miyim?
Başım ağrıyor annem gelsin.
Anneye ulaşılamaz babam gelsin.
Baba gelir babam sınıfı bilmiyor
Bla bla bla
Daha sayayım mi

Ay süpersin ya çok güldürdün beni. neyse ki bizimkiler de böyle bir sorun yaşanmıyor benimkiler kocaman olduğu için. Ben de şöyle bir sorun yaşıyorum 40 tane tyt sorusu 40 tane AYT sorusu, daha yeni bitmiş sınav hocam soruların çözümlerini verir misinizcildiriyorum.

Onlar çözerken ben de bir yandan cevap anahtarı oluşturuyorum.Oyle dikkatim dağılıyor ki ben bile odaklanip çözemiyorum

Sınav biter bitmez cevap anahtarını veriyorum.
Bir öğrenci tahtaya yazıyor.
Onlar kontrol ediyor.
Ben de kitapçıkları teslim etmeye gidiyorum.

Onlar çözerken ben de bir yandan cevap anahtarı oluşturuyorum.Oyle dikkatim dağılıyor ki ben bile odaklanip çözemiyorum
Biz de 12 ler sinavdayken 9 ,10,11 lerin dersi oluyor.Ben başka derstte oluyorum. tam sınav bitiyor bir sonraki ders 12 lere dersim oluyor.Ne ara çözebilirim acaba diyorum.Derstte çözüyorum ..Bir de çok haklısın bizim de odaklanmanız zor oluyor bazen . Yazın başladı kurs bizim.O kadar bıktım ki soru cozmekten

Yeni nesil sorular dikkat istiyor.
Kac kez okuyorum bir soruyu.
Tek tek çiziyorum hata yapmayım diye.
Şekil,grafik ,model
Bütün derslere giriyoruz birde.
Bugün bir tek din ve İngilizce sorularına bakmadım.Artik onları da branş hocaları versin ne yapayım.

Ya bı de sınıfin seni temsil ediyor.O kadar emek veriyorsun iyi bir şey olsun istiyorsun.

Oğlum da bugün çok hata yapmış ona da canım sıkıldı biraz.bilgi eksiği yok hiç erken bitirmiş bir saat ama dikkatsizlikden soruyu okumamaktan 9 soru gitmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…