Yürüyorum

Bir de öğretmenler boş geziyor diyorlar. Oğlun için de üzülme..sen de ben de eğitimci olarak biliyoruz ki zamanla açıklar kapanır .Din ve ing.branş hocalarının.sen sürekli çözersen onlara da alışkanlık yapar tatlım.
Sınıf öğretmenliği zaten en zoru.derslere bölünmek, sabırlı olmak .....heleki senin gibi idealist bir öğretmen için.
Bak yine okuldan bahsediyoruz.işimizi eve getirdik yine.

Bugün 6000 adımı tamamliycam.kararliyim.
Sağlıklı beslendiğimi düşünüyorum.sadece yaptığım tatlıdan 1 çatal aldım.gunde 1kucuk kare parça bitterim var sade kahvenin yanında.
1000 kaloriyi de geçmedim.

Senin büyük oğlan kaça gidiyor?
Küçük kız 3 e gidiyor diye düşünüyorum.

Bursluluk sınavları için kendimi paraladim boşa paraladigimi düşünüyorum.

Çünkü relax gibi bilmiyorum.

Kapanmayacak gibi değil ama işte bilmiyorum.

İlk atandığımda bir arkadaş oğlu okulda 3.filan olunca şikayet ederdi ona çok kızardım.

Şimdi kendimi görüyorum

Neyse ya halleder bursluluk sınavı kitapçıklarıni almaya gitmemiştim ama artık anladım yani bu akıllınin nerde yanlış yaptığını
5986 adım henüz benim.
Bugün yürüyüşe çıktım simit almaya gittim
İyi yapmışsin bende kısıtlama yapmadan kilo vericem zaten.
Hurma aldım bugün yaş hurma.
Çiğ badem aldım.
Sabah aç karnına 3 kuru kayısı yiyorum.
Sabah ilk tenefüslerde ayran içiyorum.
Protein ,lif basıyorum işte

Bugün protein alimim cok az oldu benim.Super besleniyorsun.Tebrikler tatlım. yarin biraz fazla protein almayı planlıyorum

oğlum ilkokul 3 te.
kizim benim okulumda 11.sinifta canım.
Az kalmış ayt ,tyt .
Memnun musun gidişatından?
Anadolu lisesinde mi?
Bugün protein alimim cok az oldu benim.Super besleniyorsun.Tebrikler tatlım. yarin biraz fazla protein almayı planlıyorum
Tartıdan önceki günler daha çok dikkat edersen glikojen depoların boşalir ödemin şişin iner .
Haftada bir kez mi tartiliyorsun?

Yok canım kızım Anadolu lisesinde değil.Fen lisesinde.Ben de fen lisesindeyim kızım çok şükür iyi gidiyor şimdilik
Pazartesiden pazartesiye tartiliyorum tatlım.
Her pazartesi kilo bildirimini beraber yapalım mı

Benim günüm cuma
Aslında hemen her gün tartılirim.
Perşembe detoks günü gibi yapardım eskiden.
Kh azaltıp sebze protein yüklenir depoları boşaltırdim.
Pazartesi eğer tartılir eksi görürsem senin için paylaşırım elbette

Aynı okulda mısınız?
Özele hiç gönderdin mi?
İlkokul ortaokul vs
Allah ayağına taş değdirmesin.

Aynı okulda mısınız?
Özele hiç gönderdin mi?
İlkokul ortaokul vs
Allah ayağına taş değdirmesin.
Sadece 7. Ve 8.sinifta yolladım.o da hijyen yüzünden.Kizima özel okulun faydası olduğunu düşünüyorum.kendisi de aynı fikirde.devlet okulu her zaman daha iyi bana soracak olursan.Ama bazen bazı şartlarımız uygun olmadığında örneğin evde kimse yoksa ya da hijyen durumu söz konusuysa mecburen özel okula göndermek zorunda kalabiliyoruz. Her şey çocuğun düzenli çalışmasına bağlı diye düşünüyorum mutlaka Velinin de sürekli takip etmesi gerekir.
Amin bütün evlatlarımızın ayağına taş değmesin inşallah canım

Şimdilik benim düşüncem de o doğrultuda.
5 ve 6 da kendi imkanlarıyla özel ders gerekirse kurs Morpa okulustik vs kitap.
7 ve 8 de donanımlı sınav odaklı bir özel

Vayy seksi özgüvenli bir günaydın
Sana da günaydın

Hayırlı kandiller bu arada
Nasılsın bugün?
Ben bugün temiz beslenecegim ınsallah
Sana da iyi kandiller bebek. Yeni çıktım kurstan.simdi oğlanı almaya geldik.cikisini bekliyorum.Bugun de yorucuydu .ama ben de temiz beslendiğimi düşünüyorum canim

Sana da iyi kandiller bebek. Yeni çıktım kurstan.simdi oğlanı almaya geldik.cikisini bekliyorum.Bugun de yorucuydu .ama ben de temiz beslendiğimi düşünüyorum canim
Bugun epey yogundum yeni oturuyorum.
7485 adim oldu .
Ayaktaydim epey.
Bolca yürüdüm yağmurda.

Bugün 6200 adım attım neredeyse.1000 kalorili ve proteinli bir beslenmeyle günü kapatiyorum

Roka35 günaydın
Bizde kar tatili sizde de var mı?

Tartıldım bir haftada 2.1 kilo ödem gitmiş.
Regl filan bitti şişi indi.
Artık yağ yanacak

Adımlarım henüz 100 bir saat anca oldu uyanali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…