Yorumlarınız çok önemli, lütfen herkes fikrini paylaşabilir mi?

iyide o seni sevmiyor.
zaten kendini kandırıp durmuşsun görür görmez aşk falan diye. insan iletişimini, huyunu, oturmasını kalkmasını, karakterini bilmediği birine nasıl aşık olsun. çocuğu fiziken beğenip aşık oldum sanmışsın.
kendi beyninde yarattığın bir aşkı yaşıyorsun.

Belkide sırf sizinle maddi durumunuz iyi diye görüşüyor bunu hiç düşündünüz mü.

Sanmıyorum. Yani kimseye iftira atmak istemem. Sadece sevgimi kendine göre çok güzel kullanıyor. Başka birinin ihtiyaç duymuyor çünkü her şeyde el uzatacağım biliyor

Kesinlilkle gorusmeyin. Keske bende bu kulubu evlenmeden once kesfetseydim

daha ‘nasılsın’ demeden kendi sorunlarından bahsediyor. siz ‘özledim’ deyince de siz bencil oluyorsunuz.
bağırmaya başlamasına bişey demiyorum bile.
veya kredi çektirmesine.

uzaklaşın. inanın 23 yaş hiçbişey. ohooo yani

Ben de sevgiliyken bu kadar soruna rağmen sevgili kalma ısrarını anlamam ... nedir yani alem-i cihandaki tek erkrk o mu ? daha şimdiden böyle şeyler varsa ilerde düzelmez, daha berbat olur . Ne arıyorsun hala konuşacaktık diye, ben olsam telefonumu bile değiştirir ,izimi kaybettirim. Deli midir nedir . Bu erkekler bu kadar yüzü kadınlardan buluyor

sen seviyorsun sadece..hemde malesef körü körüne..sakın evleneyim falan deme bununla çok aglarsın..

Allah aşkına henüz 23 yaşındasın yapma bunu kendine .. hiç bir yönden uyusmuyorsunuz ve adam bencillin en önde koşanı , senin zayıf noktanı çok iyi kavramış bence. .. lutfen Arkan bakmadan uzaklaş ve bu gece itibariyle iletişimi kes arkadaşım ..

İlerde ailesinin istediği biriyle evlenip zaten seni yarı yolda bırakacak bir tip gibi hissettirdi nedense bana yazdıkların bu kadar gelenekçi ve dar kafa yapısı onu gerektirir.Ayrıca bu özgüveni ona sen vermişsin hakkettiğinden fazla değer vererek muhtemelen kendini vazgeçilmez sanıyor ki yazdıklarına bakılırsa senin için öyle.

Seninki aşk değil. Bağımlılık olmuş. Zira kendisine bu kadar kötü davranıldığı halde birini sevmek stockholm sendromudur. Aşk değil.

Simdi anlattiklariniza istinaden kendimi sizin degil beyefendinin yerine koyuyorum ve uzerine de birazcik bencillik ve sevgisizlik ekliyorum sonra donup size baktigimda kusura bakmayin ama enayilikten baska bir sey gorunmuyor.

O kadar fedakarliga karsi sizi, sizin onu svdiginiz gibi sevmedigi icin bu goruntu ne yapsaniz pek degismez.

Biraz ozsaygi ve cesaretle koyun tekmeyi gitsin daha hala cabaliyor musunuz

Başta yazdıkların akıllı bir kız yazisi herseyi görüp biliyorsun. Ama neden Kendine bunu yapıyorsun? Uzaklaş aklın varsa hatta kaç. Madem senin onu sevebilmen tek güzel tarafı bunu başkasıni severek de yapabilirsin. Kendine eziyet etme bu yaşta. Evlilik olursa sonu kötü olur gibi geldi bana.

Fikirleriniz önemli diyosunuz. Bakın yapmayın. Uçurumun kenarındasınız. Bu ilişkide erkek rolünü siz üstlenmişsiniz. Para göndermek ne demek. Üstelik o size hiç yardım etmezken. Hadi parayı geçelim sizi insan yerine koymadığının farkında mısınız. Sevgi adı altında kendini bu kadar alçaltan kadınları hiçbir erkek sevmez. Dikkatli olun. Hepimiz o yaşlarda bişeyler yaşadık gerçek aşk değil o. Ayrıl zamanla unutursun. Kim vazgeçilmez değilki. Seviyorum diye kendini şartlandırma

Evlendikten sonra cehenneme dönecek hayatınızın yanında , şimdiki ayrılık acısı hiç kalacak.

Herkesin yorumlarını tek tek okuyorum. Herkes o kadar mantıklı konuşuyor ki bol bol kendime kızıyorum. Acaba diyorum ikimizi de tanısalardı da aynı şeyler söylenir miydi? Muhtemelen evet. Verdiğim onca emeğe acıyorum. Çok yazık gerçekten kendimi acınacak hale getirmişim bir sevgi için

Gercekten yorumlarimiz degerli mi sizin icin? Okuyan herkesin az cok ne yorum yapacagini biliyorsunuz. Siz de yapilmasi gerekeni biliyorsunuz ama yapamiyorsunuz. Sorunu daha derinde arayabilirsiniz. Maddi durumunuz iyiyse psikoterapi yardimi alabilirsiniz. Belki bu sayede kendinizi sever kendinize deger verirsiniz. Malesef bu saglikli, sizi mutlu edecek bir iliski degil

Önce iyi bir psikoloğa gidin. Tüm bunları ona anlatın. İkinci, en geç üçüncü seansın sonunda kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz ve kendinize olan güveniniz yerine gelecek. Bu durumda ayrılmanız daha kolay olur. Şu aşamada duygularınız mantığınızın önüne geçmiş maalesef ve bu kıskaç içinde doğru yolu bulmanız imkânsız gibi görünüyor.

Yapbozda uygun olmayan parçayı ısrarla o boşluğa koymak istiyorsun.
Doğru parça 'O' değil.
Yine seversin,tecrübe ile sabit
Demekki sevince güzel seven bir kadınsın.
Birşey kaybetmeyeceksin,keramet sende çünkü.
Çünkü adamın sevilecek yanı yönü yok.
Bak ben bunların yarısını bile bana yaşatmayan adamı terk ettim, hem de böyle güzel seviyordum kendimce.
Gerek yok sürdürmeye.
Ötesi hastalıklı ilişkiye doğru gitmek olur ki bu tehlikeli.
Uygun değilsiniz,nasip de olmayın.
Ayrıl.
Acını ayrı iken çek.
Birlikte de mutlu değilsin çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…