Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Ooo kızlar bakıyorum da 2023 Eylül /Ekim / Kasım anne ve anne adayları burda 🌸🌸 geçen sene hep beraber bekledik hamile kalmayı

Hiç sorma topiklerin prosuyduk artık😂😂 ya bir şey dicem bazen hiç ağrım olmuyor basen böyle bel kaşık adet sancısı gibi ağrım oluyor normal mi bu kızlar ilk hamileliği de unuttum korkuyorum ya imagination forever imagination forever
Normal askım normal,özellıkle yuruyunce oluyor bendede,korkma hiç🙏bu agrıların cogu gaz şişkinlik agrısı buarada,sancı yapıyor kasıklarda😀

Hiç sorma topiklerin prosuyduk artık😂😂 ya bir şey dicem bazen hiç ağrım olmuyor basen böyle bel kaşık adet sancısı gibi ağrım oluyor normal mi bu kızlar ilk hamileliği de unuttum korkuyorum ya imagination forever imagination forever
Normal kuşum normal. Rahim genişlemeye kese büyümeye başlıyor. İlk zamanlar belim çok ağrırdı benim de☺️

Hamiş kızlarımız benim 9 ay vajinamda kasıklarımda ağrı oldu yani normalde son aylarda bu oluyor ama benim karnım zaten geç çıktı alakası yokmuş çok zor yürüyordum hatta diyordumki acaba doğumdan sonra gecicekmi gerçekten bu ağrım ondan korkmayın☺️

X