Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Canım çizgi bariz var ama bazı testler kendisi böyle silik çizgi çıkarabiliyor. Yarın predictorle yapsan keşke

Canım çizgi bariz var ama bazı testler kendisi böyle silik çizgi çıkarabiliyor. Yarın predictorle yapsan keşke
Evet bende ondan emin olamadım eminde olamam zaten adetim geçmeden diğer kızımı da 7 günde öğrenmiştim bi arkadaş hatırlattı bugün de 7 gündeyim yarın belli olur herhalde diyorum canım bakalım hayırlısı kendimi kaptırmıyorum zaten ama belirtiler şaşırttı beni de o yüzden yaptım normalde bebek çalışmasına da daha başlamadık 18 inde doktora gidip öğrenicem ona göre yapıcaz

Bence de çizgi var

Uyandım canım testi yaptım gözlerim görmüyor resmen testte aslında bişeyler var gibi ama fotoğrafta çıkmıyor anlamadım
Dunku cızgıyı goremedım kuzum ama bekleyınce belırgınlesebılır belkı bı 15 dakıka bekle bakalım.daha adetine çok var zatenheran hersey olabılır

Yok dünkü teste baktım daha çok belirginleşir kuruyunca dedim çizgi yok kaybolmuş şüphelenmiştim zaten kendi çizgisi gibi gelmişti bana parlıyor gibiydi beklicem bakalım az daha son zamanlarda geçmek bilmiyor ya

Cnm hangi marka bu, farklı bi marka denesen

Aslında kalp atışından anlaşılıyo kız mı erkek mi benim civciv 146 falandı. Kız olduğunu öyle garantiledim kızların daha düşük çıkıyomuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…