Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Bişeycik olmicak Allahın izniyle. Acil şifalar diliyorum kuzum dualarım seninle

Ben salgın kaptım malesef ve hastaneye yatısım yapıldı sabah.yuksek nabız kesede kanama idrarda keton.sıddetli kusma ishal.ınsallah yarına duzelırım dualarınıza talıbım kızlar..
Geçmiş olsun kuzum hastanede yatman iyi oldu iyileşince kapalı alanlara çok gitme eşinde hasta olunca ayırın yatakları biz öyle yapıyorduk kesede kanama duydum kızlarda hepside çok şükür bebişlerini kucağına aldılar

imagination forever dostum yazdıklarını şimdi gördüm noldu sana böyle ah çok üzüldüm çok geçmiş olsun şimdi nasılsın bir an önce toparlarsın inşallah

Geçmiş olsun kuzum. Benim çok kanamam oldu. Kanama alanı görülmedi ama risk vardı hep. Allahın izniyle birşeycik olmaz. O iğneler çok kuvvetli. Dınlen bol bol.. Kan sulandırıcı içirmez böyle durumda doktorlar, ona dikkat et eğer içiyorsan.

Kimyasal olmuş olabilir canım en kısa zamanda inşallah rabbim nasip eder

Çok geçmiş olsun kuzum bir an önce toparlanman dileği ile minnoşa geçmemiştir inşallah sen toparlanmaya odaklan kuzum

Bebeğimm şimdi gördüm tanrı yardımcın olsun bebeğin sağlıkla tutunacak sana inşallah şimdi nasılsın nasıl oldun

Bebeğimm şimdi gördüm tanrı yardımcın olsun bebeğin sağlıkla tutunacak sana inşallah şimdi nasılsın nasıl oldun
Merhaba kuzum.hastaneden çıktım öğlenden sonra ama baya bi kasık agrım var bu benı bıraz korkutuyor.inşallah bebişe bişey olmaz diye dua ediyorumdısarıya gelen bı kanama olmaması ıyı ama kasıgımda bu kadar agrı ıyı degıl bence.hamıle dostlarım olurda benım basıma gelen gelırse sakın beklemeyın kusma şiddetlemeden hemen gidin.ben kusmanın kanama alanları yapacagını bılmıyordum.bilsem acile gitmek yerıne kendı doktorumu arardım hemen tedavı olurdum.devlet hastensınde dr sen hamılesın mıde bulantına bısey yapamayız dedı sabah kendı doktoruna gıt dedı(özelde) o adamın yuzunden sabahı bekledım ve hersey kötü oldu.cimere şikayet olusturacagım ama.oysakı metpamıt yapılabılıyormus vıtamın tedavısıyle bırlıkte.Allahından bulsun ne dıyım

Son düzenleme:
Bol bol dinlen canım, Allah'ın izniyle hiçbir şey olmaz

Bol bol dinlen canım, Allah'ın izniyle hiçbir şey olmaz
Tasuuum inşallah kuzucumbir bucuk gün yattım hastanede,kendı derdımden çok anlayamamısım o zaman ,sımdı eve donunce bebege bısey mı olacak yada oldumu dıye çok üzüldüminşallah bir sorun olmayacak Allahın ıznıyle bende ınanıyorum buna yürektendestegın ıcın sagol canım benım

Evde bol bol dinlen bebişim çok yorma kendini. Bu doktorların böyle yapmasına çok şaşırıyorum cidden ortada iki tane can var nasıl bir şey yapamıyorlar anlamış değilim cidden. Bebişe hiçbir şey olmayacak Allah’ın izniyle iyiyi düşünüyoruzz. Sağlıkla geldin miniş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…