Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Tasuuum inşallah kuzucum🙏🙏bir bucuk gün yattım hastanede,kendı derdımden çok anlayamamısım o zaman ,sımdı eve donunce bebege bısey mı olacak yada oldumu dıye çok üzüldüm🥹inşallah bir sorun olmayacak Allahın ıznıyle bende ınanıyorum buna yürekten❤️❤️destegın ıcın sagol canım benım
Rabbim en güzel şekilde koruyor onları canım 🤲🤲 sen elinden geleni yap gerisini O'na emanet et canım 🤲🤲🤲

Merhaba kuzum.hastaneden çıktım öğlenden sonra ama baya bi kasık agrım var bu benı bıraz korkutuyor.inşallah bebişe bişey olmaz diye dua ediyorum🙏🙏dısarıya gelen bı kanama olmaması ıyı ama kasıgımda bu kadar agrı ıyı degıl bence.hamıle dostlarım olurda benım basıma gelen gelırse sakın beklemeyın kusma şiddetlemeden hemen gidin.ben kusmanın kanama alanları yapacagını bılmıyordum.bilsem acile gitmek yerıne kendı doktorumu arardım hemen tedavı olurdum.devlet hastensınde dr sen hamılesın mıde bulantına bısey yapamayız dedı sabah kendı doktoruna gıt dedı(özelde) o adamın yuzunden sabahı bekledım ve hersey kötü oldu.cimere şikayet olusturacagım ama.oysakı metpamıt yapılabılıyormus vıtamın tedavısıyle bırlıkte.Allahından bulsun ne dıyım
Bol bol dinlen canım Allah’ın izniyle bişey olmaıcam merak etme çok geçmiş olsun kuzum 🤍

Merhaba kuzum.hastaneden çıktım öğlenden sonra ama baya bi kasık agrım var bu benı bıraz korkutuyor.inşallah bebişe bişey olmaz diye dua ediyorum🙏🙏dısarıya gelen bı kanama olmaması ıyı ama kasıgımda bu kadar agrı ıyı degıl bence.hamıle dostlarım olurda benım basıma gelen gelırse sakın beklemeyın kusma şiddetlemeden hemen gidin.ben kusmanın kanama alanları yapacagını bılmıyordum.bilsem acile gitmek yerıne kendı doktorumu arardım hemen tedavı olurdum.devlet hastensınde dr sen hamılesın mıde bulantına bısey yapamayız dedı sabah kendı doktoruna gıt dedı(özelde) o adamın yuzunden sabahı bekledım ve hersey kötü oldu.cimere şikayet olusturacagım ama.oysakı metpamıt yapılabılıyormus vıtamın tedavısıyle bırlıkte.Allahından bulsun ne dıyım
Canım şimdi nasılsın düzeldin mi biraz

Canım dostlarım daha ıyıyım cok sagolun.bebıskoda ıyıdır ınsallah persembe yada cuma gıdecegız gormeye ınsallah🙏🙏yazarım sıze gıdınce teyzosları🥰🥰🌸🌸🌸
Güzel haberlerini bekliyoruz canım fnd_50 fnd_50 sen nasılsın canım gittin mi bebişi görmeye

Kızlar bişey sorucam testin çizgisi olduğunu nasıl anlarız ikinci çizgi silik çıktı ama sanki testin kendi çizgisi gibi geliyor efektli efektsiz atıyorum adetime 6 yada 7 gün var şüphelendim vefat eden kızımda olan belirtiler olunca test yapayım dedim

Eklentiler

• IMG_7433.jpeg
    IMG_7433.jpeg
    70,6 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_7434.jpeg
    IMG_7434.jpeg
    51,7 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar bişey sorucam testin çizgisi olduğunu nasıl anlarız ikinci çizgi silik çıktı ama sanki testin kendi çizgisi gibi geliyor efektli efektsiz atıyorum adetime 6 yada 7 gün var şüphelendim vefat eden kızımda olan belirtiler olunca test yapayım dedim

Canım ben ıkıncı cızgıyı net gorebılıyorum,sabah ılk ıdrarınla yaptıgında koyulasma varsa hamişssinn🤭

Çizgi var canım ama bu testleri hiç denemedim ondan bilemedimki merak ettim şimdi

X