Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Ya bizim afratafra vardı hep onu aradım bulamadım günlerce o afratafra sen misin afrataframmmmmm

A afravetafra kuzucum bu arada hangı magnezyumu kullandın?ve hangı ayda basladın kullanmaya
Yavrum ilk 12 hafta doktorun hiç bişi kullandırtmadı. Gruptaki diğer kızlarında aşağı yukarı böyleydi. Çok önemliymiş ilk 12 hafta öyle demişti doktor.

Magnorm365 kullandım. Çoook iyi geldi. Zaman geçtikçe bacaklaraa kasılmalar ağrılar oluyo onları da önlüyo migren ağrısı ile birlikte. İçmeye başladıktan 1 hafta sonra şikayetlerim geçmişti.

Migren ağrısı için migroslarda falan gratislerde satılan migren bandını alıp kullanmıştım. Doktor kullanabilirsin dıkıntı yok demişti ancak difrizden alıp başına koyacağın soğutucu da iş görür. Başıma soğuk yapmak çoook iyi gelşyordu. Her gün eşim başıma masaj yaprdı mecbur.

Hatta annemin tavsiyesi ile patatesi kesip başıma bağlamıştık o da çok iyi gelmişti ağrıyı emiyo resmen

Selammmmmmmm hepinize kucakkkk dolusu sevgiler gönderiyorum. Nasıl özlemiştim sizleri. Hamiş kalanlar adına o kadar mutlu oldum kii anlatamam. Bebiş bekleyenlerin de eli kulağındadır inşallah
Canım hoşgeldin seni çok özledik büyütmüşsüm benişini. Ben 18. Haftadayım. Çok şükür ❤ sonunda hamişim

Canım hoşgeldin seni çok özledik büyütmüşsüm benişini. Ben 18. Haftadayım. Çok şükür ❤ sonunda hamişim
Ya ben de çok özledim. Eski dostlarla bir araya gelmek insanı duygulandırıyor.

Aşırı mutlu oldum haberini alınca inan. allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bebişlerinizi

Dostum nasılsın görüşemez olduk hahdhdjjdjdjdj
Bana da yaz yarın mutlaka tamam mıııııııı
melegim can kız sen cinsiyet mi bakıyordun

Canım benim şimdi okudum yazdıklarını. Beren’ini severim ben senin Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah hep güzel günlerini göresin. Yaaaaa o migren ağrılarını ben de hep yaşamıştım ilk hamileliğimde çok kötüydü çok tansiyonum hep düşüktü. Ah hiç kimse de magnezyum kullan demedi öyle çektim o ağrıları. Bunda olursa aklımda olsun bari. Çok sağ ol bak yardımın oldu bu konuda şimdiden.

Hoş geldin kuzum.Benim sütüm 1 ay içinde kesildi bakmadım kendime mamayla uğraştım ek gıdaya gecmeyimize az kaldı

Dostum nasılsın görüşemez olduk hahdhdjjdjdjdj
Bana da yaz yarın mutlaka tamam mıııııııı
melegim can kız sen cinsiyet mi bakıyordun
Bebısm yatmaktan 1,5 kılo almısımartık pazartesı olsada işimin basına dönsem diye dört gözle beklemedeyımyazmammıı sabah hemen yazarımm erkenden gıdıcez,evet meloşuumm hemen tahmın yapıyoor bebegın yerlesme yerıne gore

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…