Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

İnsallah canım haberlesiriz iyiyim ben de tesekkür ederim

Doğum yapan sezeryan olan lokumlar doğum yapmak nasıl kolaymı?(onceden amelıyatlı oldugum ıcın mecburı sezeryan) ben oldum olası çok korkarım doğumdankolay geçiyomu
Sezeryan oldum amaliyat zamanı hiçbir şey hiss etmedim iğne hiç ağrıtmadı beni sonradan olan ağrılar mahv etti beni dikişlerim çok ağrıyordu eşim iyiki yanımdaydı çocuğa o baktı saatlerdi her yerim uyuşmuştu ilacın etkisi geçince de ağrıları hiss etmeye başladım serum taktılar ve hemşire geldi bana dediki kalk yürümen lazım kendi kendime dedimki bu kadın salakmı bu ne konuşuyor neyse kalktım başım döndü bembeyaz oldum hemşire korktu dedi tamam uzan hayır dedim uzanırsam hiç kalkamam çok zor kalktım başladım yürümeye ama nasıl ofbirde ben 2 gün aç kaldım yeme dediler sadece hoşaf ve ya su...eve döndüğüm gün ayaklarım şişti uyuştu gezemiyordum ama banyomu hemen yaptım dikişler ağrısa bile pasuman filan yapmadım bence en güzeli normal doğum

kürtaj sonrası oluruna bıraktık ama 9 ay gecti hala olmadı kuzum bu ay ilaç tedavisine başladım bakalım inş bende mutlu sonu görürüm
Kuzum biliyorsun bende kürtajdan sonra kalamadım tüp bebekle bile olmadı yani malesef biz ne yaparsak yapak Allah ol deyince oluyor İn şa Allah sendende o haberi bekliyorum

Benımkı mecburı sezeryan olcak nıqucum,zor gecmıs senın dogumamelıyat nede olsa işte kolayı olmaz ama neysekı atlatmıssın

Kuzum biliyorsun bende kürtajdan sonra kalamadım tüp bebekle bile olmadı yani malesef biz ne yaparsak yapak Allah ol deyince oluyor İn şa Allah sendende o haberi bekliyorum
inşallah canım evet biliyorum senin de zor süreclerin olmuştu rabbim bi daha yaşatmasın canım senin kürtajdan ne kadar süre sonra gebeliğin olmuştu

inşallah canım evet biliyorum senin de zor süreclerin olmuştu rabbim bi daha yaşatmasın canım senin kürtajdan ne kadar süre sonra gebeliğin olmuştu
AminKuzum ben kürtajdan sonra tüp bebek yaptım öyle hamile kaldım kimyasal oldu mayısta kimyasal oldu Haziran'da kendim hamile kaldım ama bence o ilacların etkisinden hamile kaldım

AminKuzum ben kürtajdan sonra tüp bebek yaptım öyle hamile kaldım kimyasal oldu mayısta kimyasal oldu Haziran'da kendim hamile kaldım ama bence o ilacların etkisinden hamile kaldım
evet canım ilaçların etkisi bir kac ay daha devam ediyormuş

Ooo maşallah aynen ya çok çabuk büyüyorlar 3,5 aylık oldu. Bizde adını Alper koyduk. Allah tüm bebişlere sağlık versin.
Amiinn canım benim. Maşallah Alper’e ya minik mucizelerimiz bizim

Selammmmmmmm hepinize kucakkkk dolusu sevgiler gönderiyorum. Nasıl özlemiştim sizleri. Hamiş kalanlar adına o kadar mutlu oldum kii anlatamam. Bebiş bekleyenlerin de eli kulağındadır inşallah
Aman aman kimleri görüyorummm gözümüz yollarda kalmıştı yahu minik kızın nasıl hemen anlattt

A
Hoş geldin kuzum.Benim sütüm 1 ay içinde kesildi bakmadım kendime mamayla uğraştım ek gıdaya gecmeyimize az kaldı
Ay çok az kalmış senin ek gıdaya geçmene. Gerçi mama tükenlere 5. Ayda başlattırabilşyo doktorlar. Bize direkt 6 bitikten sonra dedi süt ile devam ederse bu şekilde.

Hayırlısı valla o kadarmış bebeğinin de rızkı süt için. Çok şükür 1 ay kadar geçmiş boğazından anne sütü

kuşum en son güzel bir evliliğin vardı diye hatırlıyorum aranızda ne oldu bilemiyorum ama umarım güzel bi şekilde çözüme kavuşturursunuz eski cıvıl cıvıl melisayı görmek isterim aramızda
Sorun işte tam olarak bu Üzerine bastın ayağını kaldır. Benim hayat enerjimi çaldı. Ben önceden ne kadar mutlu bir insandım beni mutsuz bir insana dönüştürdü

Doğum yapan sezeryan olan lokumlar doğum yapmak nasıl kolaymı?(onceden amelıyatlı oldugum ıcın mecburı sezeryan) ben oldum olası çok korkarım doğumdankolay geçiyomu
Valla herkeste farklı oluyordur ama bana gayet güzel geldi. Zaten hiç bir şey hissetmiyorsun. Bebeğinin ilk doğduğu ana tanık olabilmek de çok güzel. Epidural oldum ben. Bebeğimi odaya yolladılar, bi 15 dk sonra da ben odaya gittim.

Karına bastırdı 2-3 defa hemşire. Ama zaten uyuşuk oldupum için hissetmedim. Son bastırışta hafif ağrı oldu ama hani böyle kolunu çarparsın ağrır ya, öyle düşün. Dayanılmaycak bişi falan değil. Saniyelik bakıyo zaten. Kanama kontrolü yapıyo.

4-5 saat sonra uyuşukluğum geçince yürüttüler. Kalkarken sakın yere bakma, ufka bak hep. Başın dönmesin.

Ben boooool bolll yürüyüm hastnede. Habire kalktım kalktım yürüdüm. Ne kadar yürürsem o kadar açıldım her seferinde çok daha iyiydim. İlk saatler kolumda biri olması gerekşyordu ama öğleden sonra tek başıma yürüyebiliyordum.

Tek sıkıntı bence wc oldu ilk saatler. Birinin beni oturtup kaldırması gerekşyordu ve ablam destek oldu bu konuda. Ayrıca alt bezini de o değiştirmeme yardım etti çünkü eğilemşyordum. Ama ilerleyen saatlerde kendim değiştirdim hep.

Evde de kalkıp kalkıp tur atıyordum. Bir 10 gün kadar yanıma dönüp yatamadım. Sırtüstü yatım ama sonra rahattı.

Valla gayet güzeldi.

hoşgeldin afra grup önderimiz bayadır yoksun umarım bebişle beraber iyisinizdir.
Hoşbuldum canım. Çok şükür iyiyiz. Sıpam 3 aylık oldu bugün tam. Allahıma binlerce kez şükürler olsun. En kısa zamanda bu duyguyu herkese yaşatsın inşallah.

Aman aman kimleri görüyorummm gözümüz yollarda kalmıştı yahu minik kızın nasıl hemen anlattt
Ozgemm, özledim valla.

Çok şükür iyiyiz. Ellerinizden öper 3 aylık oldu bugün sıpam. Hatta 4. Atak dönemi başladı sanırım aşırı huysuz 2-3 gündür özellikle. Her şey yolunda çok şükür.

Siz nasılsınız kuşum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…