Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Favorilere ekledim bu yazını canıms teşekkür ederizzz

Hayırlı olsun canım, topiği yönetirkenki desteğini unutamam, o kadar inandırmıstın ki hepimizi, icinden demistim eylülde kalıcam inanıyorum diye, öyle de oldu eylülde hamileymisim, dogdu bile

Bu arada aklıma gelince yazıcam iyiki hastanede çekiliş istemedim sezeryandan sonra çok ağrılarım vardı hatta o dantelli aldıklarımı bile bir defa bile giyinmedim çıkarken hastaneden sıfir makiyajla çıktım normalde nerdeyse çöp atmaya makiyajla giden biriyim o kadar ağrılarım vardı ama eve geldiğimde evde akşama doğru çekiliş oldu ayaklarım çok fazla şişmişti ama yaptık zar zor

Onun çoğu ödemdir hareket ettikçe ve bol su içtikçe atarsın kuzum. Ben diyorum ki iyi ki okulun ilk haftalarına denk gelmedi mahvolurdum. Anasınıfı ilk haftalar uyum süreci ağlayanlar kaçmaya çalışanlar falan hep koşuyorum. Oğlumdayken tam ilk hafta öğrenmiştim hamile olduğumu mahvolmuştum neyse hayırla sağlıkla inşallah diyoruz Cuma da benim kontrolüm var ikimiz de güzel haberler alırız inşallah

Hayırlı olsun canım, topiği yönetirkenki desteğini unutamam, o kadar inandırmıstın ki hepimizi, icinden demistim eylülde kalıcam inanıyorum diye, öyle de oldu eylülde hamileymisim, dogdu bile
Monimoniiiiiiiii ya sen de buradasın beni hatırladın mı

Monimoniiiiiiiii ya sen de buradasın beni hatırladın mı
Hatırlamam mı canım, hamilesin diye o kadar sevindim ki, kitap tavsiye ediyorduk birbirimize dimi hatta geçen okumuştum mesajını degerlerin hatalıydı cok üzüldüm sonra sevindim yanlıs cıkmasına insallah sag salim al kucagına, bütün hamileler alsın, bekleyenlere de en güzel zamanda nasip etsin Allah’ım, kucagımda bir Defne’m var

tweeetyyy sen nasılsın canım, sen de ögretmendin dimi agustosta es durumu mu yapacaksın, ben de yapıcam umarım olur, il emri yok falan diyorlar vermezlerse zor kıpırdarım, seninde gönlünden geçen olsun kuzum

Yaaaa canım benim valla doğru kitap önermiştik çok şükür beni bir korkuttu buranın hastanesi ama şükür kese göründü ama doktorun da kafası karıştı işte o yüzden cuma bir daha kontrole istedi inşallah her şey yolunda gider amin yaaaaa Defne’n hep güzellikler görsün yaşasın Defne ismini çok severim kızım olursa ben de düşünürüm

Yok yok hiç kötü düşünme, ilk haftalar attıgım adımdan korkardım bir şey olur mu diye sonra bir arkadasım dogumda bile risk olabilir kendini böyle germe dedi aydınlanma yaşadım, sen Allah’a emanet et gerisini bekle, sag salim gelecek merak etme amin canımm azıcık nazlı ama gönlünden geçtiği gibi olsun her sey hepimizin

Doğum yapan sezeryan olan lokumlar doğum yapmak nasıl kolaymı?(onceden amelıyatlı oldugum ıcın mecburı sezeryan) ben oldum olası çok korkarım doğumdankolay geçiyomu

Doğum yapan sezeryan olan lokumlar doğum yapmak nasıl kolaymı?(onceden amelıyatlı oldugum ıcın mecburı sezeryan) ben oldum olası çok korkarım doğumdankolay geçiyomu
Sezaryen kolay canım sırttan yapılan igne vs hic acımıyor ama ben azıcık korktugum icin uyusmaya baslayınca tansiyonum düstü, doktor bebeği 3 dkda çıkardı o kadar hızlıydı ki her şey sonra beni uyutmuslar bebeği gördükten sonra, akşama kadar da ztn narkozun etkisiyle vs geçti ama akşam ilk adımı atmak birkaç gün idrar vs yapmak sıkıntılı, ama şöyle söyleyeyim pazartesi doğum yaptım cumartesi tam anlamıyla ayaktaydım, kendimi gerçek anlamda toplamam ise 4-5 hafta sürdü ama dediğim gibi gerçek anlamda yoksa süre uzun gelmesin o sürecte her isimi kendim yaptım, toplamak derken yüzüstü yatmak vs bahsediyorum, bir de estetik dikis oldu benim hic iz yok talep etmemistim aslında doktor kendisi öyle yapmıs, pansumanla vs hic ugrasmadım ikinci gün dus aldım, kolaylıkla geçsin insallah

İşte devam etmeyecek bir evliliğe çocuk getirmekte ne kadar doğru olur. Bazı şeyleri görmeyi bekliyorum sonrasında kararımı vericem artık
kuşum en son güzel bir evliliğin vardı diye hatırlıyorum aranızda ne oldu bilemiyorum ama umarım güzel bi şekilde çözüme kavuşturursunuz eski cıvıl cıvıl melisayı görmek isterim aramızda

Selammmmmmmm hepinize kucakkkk dolusu sevgiler gönderiyorum. Nasıl özlemiştim sizleri. Hamiş kalanlar adına o kadar mutlu oldum kii anlatamam. Bebiş bekleyenlerin de eli kulağındadır inşallah
hoşgeldin afra grup önderimiz bayadır yoksun umarım bebişle beraber iyisinizdir.

Haklısın canım ben de hamile olduğumu öğrendiğim andan itibaren Rabbime emanet ettim zaten. İnşallah O korur kollar. Hayırla sağlıkla kavuşturur

Maşallah kuzumıyı bı doktor olması onemlı işte o dikiş mevzusunda,kucuk bıyerde yasıyoruz,yakın olarak gidebileceğimiz ıyı bı hastane 2 saat uzakta,burdakı doktorlara pek guvenmıyorum açıkcası,inşallah bır aksılık olmazsa şehşr dısına gıtmek ıstıyorum,ama bazende diyorumki bi komplıkasyon olsa elımızın altında burda bı doktor ve hastane daha mı ıyı olur acaba dıyorum.sımdıden kafam karısık ınan

Benim hastanem normal bir hastaneydi özeldi ama aklına gelen lüks hastanelerden degildi ama doktorum coook iyiydi onun ismine oraya gittim zaten dedigim gibi üc dkda bebegi cıkardı, dikis izini esim bile farkedemedi, yakınlık önemli ve bence takipte oldugun doktor dogumunu yaptırırsa daha iyi olur insan ameliyathanede tanıdık bir yüz görünce daha bi cesaretli oluyor tabiki bizim haricimizde gelişen olaylar olabilir orayı haric tutuyorum

İyiyim kuzum sen nasılsın evet kuzum ağustos da mazeret isticez biz de vallahi o e maddesi nedenli il emri verilmez deniyor. Süreç çok zor. İl dışında hiçbi yer açılmadı zaten. Böyle olursa biz çıkamayız doğudan inşallah gönlümüzden geçen yerlere gidelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…