Yine aynı dert😔

Ama bu şekilde davranması normal mi ben zaten gidicem bana bileti yak diyorsunuz burada eşimde var tek başıma o kararı veremem ki
Ben eşinin senin ailenin evinden ısrarla o kadar kalma isteğini de anlamadım. Evde huzursuzluk var üstelik. Tüm iznini ailenizin evinde geçirmeyi düşünmek ne kadar saçma. Anneniz bıkmıştır artık kahvaltısı, yemeği, sizin rahatlığınız. Kari koca değişiksiniz.

Bakın siz anlamıyorsunuz aynı şekilde o zaman benimde anneme çemkirmem lazım benim eve geldiginde ama bu kadar da olmazki çok yanlış değil mi tamam temizlik konusunda hassas olabilirsin bende hassasım ama bu dikkat etmediğimiz veya hiçbir şey yapmiyoruz demek degilki

Mesele o şu bu değil kadının davranış şekli esasen
Kapıdan girdiğiniz ilk dakika sizi birakip dayiniza gitmiş o günden beri açık açık misafir olarak istemediğini söylüyor, belli ediyor. Siz buna rağmen kalmaya devam ediyor üstüne de kavga ediyorsunuz. Kadın istemiyor sizi doğru yanlış vs değil ki mevzu ? Şimdi sen bu 1 aylık tatilden ne anladın ? Çocuk nasıl bir değişiklik yaşadı ?

Mesela o halıyı yikamaya gönderdiniz mi ?

Evet bide nimet ya kırıntı dökülür heryere annesinin kızması çok normal. Ayrıca bi kez kusan çocuğa önlem alınır bi havlu bi şey konur ağız kenarına, kaptır poşettir birde kendini haklı görüyor.

Kadının başında çoluk çombalak kaç haftadır duruyorsunuz.İlk günden başlamış kadın,üstelik huyunu biliyor ısrarla her sene gidiyorsunuz.Bir de dur bakayim kardesimde gelecek ona nasıl davranacak diye çocukları saçma bencil deneyinize maruz bırakıyorsunuz.Siz hiç normal değilsiniz........inadına kalmak , kavga dövüş gün geçirmek hoşunuza gidiyor,anneniz kötü hadi kabul edelim peki siz???????

aaa bu o bayan mı ...

kadın temız tıtız ve aylarca kalıyorlar

ben cocuksuz gıdıyorum anneme, aynı sehırde ıkı haftada bır aksam. annem , yere dokme, onu oraya koy der durur.

eee ben cocukla gıdıp aylarca kalmam ıste annemde. sız de annenızın farkında olun ve uzak durun allah askına

Duvarına yazacaktım kapalıydı ama yazmazsam ölürüm…
Sana tahinli çokomel demiş ya ne güldüm hala gülüyorum espri desen var…

Eşimin iş izin süresi 1 ay.. oda istiyorki zaten senede 1 gidiyoruz hem çocuğa hem bize değişiklik olsun
ya hangi eş, karısının annesinde bir ay kalmayı ister

hem de yıllık ıznınde. kendı aılesı olsa hadı yıne anlarım da. gercekten karı koca garıpsınız

uzak dursanız, tatıl planı yapsanıza, evınızde durun ya da.

kucuk cocukla yola cıkan ınsanlara bıle sınır oluyoruz, herkesı rahatsız edıyorlar dıye. sız masallah sırf degısıklık olsun dıye, karı koca herkese yuk oluyorsunuz herkesı darlıyorsunuz anlasılan

Peki ya kocası? Bir ay izni varmış da karısının ailesinin evden değişiklik olsunmus, gitmişken kalsinlarmis. Bu tartışmalara da şahit oluyor ama kalmaya devam ediyor.

Çocuklu kadın ancak kendi evine sığar. Ne yapıyorsunuz annenizde ne işiniz var.
Ben bekarken bile babamlara 3 gün giderdim senede...
Herkese kendi evi saray, oturun evinizde.

Hiç kimse böyle bir muameleyi haketmemeli sebep ne olursa olsun o dökülmüş veya bu dökülmüş benim kendi çocuğum benim evime gelse bu kadar bağırır mıyım ya d tepki gosterirmiyim acaba diye düşünüyorum sebep ne olursa olsun sen ananesin yaa hem bir anne hem anneanne. Hiç yakışır mı bu hareketler?

Ama bu şekilde davranması normal mi ben zaten gidicem bana bileti yak diyorsunuz burada eşimde var tek başıma o kararı veremem ki
Yorumlarda şaka gibi
Şimdi bileti yakıp çekip gitseniz bu tartışma üzerine birdaha yüzyüze bakılmaz o derece küslük mü çıksın
Bence de siz bilet tarihini bekleyin olay daha çok büyümesin
Seneye de bu kadar çok kalmayın bence kadın sizi çok sevmiyor biraz da evlat ayırıyor galiba

Çocuğun eline birşey tutturmak suç mudur? Çocuk bu yani adı üstünde çocuk yani ben döksede zaten temizliyorum o şekilde bırakmıyorum ki

Biri benim evimde çocuğunun eline kek verip etrafı varırsa ben de kızarım.evet mutfak harici çocuğun eline bir şey verilmez.

Anneniz belli ki yorulmuş. Patlamış. Çocuğun kusması bence bardağı taşıran son damla olmuş. Evet kusmaya verdiği tepki çok abartılı.

Çocuk önceden kusmuş muydu?

Kadın bir aydır bir tabur insana yemek yapıyor bıktım diyor hala daha hiç utanmıyorsunuz ya. Ben de sabah çamaşır attım iki tane tabağı tezgaha dizdim. Aferin gerçekten hizmetçi mi tuttunuz ya bu nasıl bir rahatlık? Kalkın yapın yemeğinizi, mutfagi da toplayın arkasından bir işe yarayın.

Peki ya kocası? Bir ay izni varmış da karısının ailesinin evden değişiklik olsunmus, gitmişken kalsinlarmis. Bu tartışmalara da şahit oluyor ama kalmaya devam ediyor.
Bizim bir akrabamiz var enişte bey hafiften cimri ,olur da izinde misafir vs gelir masraf olur diye kızın ailesinin yanında kalıyorlar. Mutfak masrafı ,elektirik, su vs bir ay bir aydır diyor. Gidince de kızın ailesi 3-5 aylık malzeme verince enişte bey havalara uçuyor açık açık kendisi söylediği için biz de gülüp dalga geçiyoruz valla belki bunlar da öyle bir şey istiyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…