Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Günaydın kızlar ben bütün kontrolsuzlugumle devam ediyorum artık 2 kişiyi de geçti 3 kişilik kalori alıyorum galiba yarın tartı verememde pazartesi veririm galiba çok merak ediyorum 10 kg ya tamamladiysam diyede korkuyorum valla

Kahvalti: 1 haşlanmış yumurta, bir minik parça ekmek ve tuzlu peynir,şekersiz çay
Öğle: Sanırım 2 dilimdir mısir ekmegi,5 zeytin,tereyağı, tuzlu peynirle yine kahvaltı etmiş oldum:)
Akşam yemeği: Bir tabak et sote, çok az patates püresi, salata,yoğurt

Aralar mısır ekmeği ama sade😅, 5 çilek,1 bardak süt,ayva

Offf haftasonları hiç mümkün değil ben dikkat edeyim desem eşim mutlaka kanıma giriyor , şunu yiyelim bunu yiyelim , hayır desem alır önüme koyar yine dayanamam :KK43:
18-19 u dikkat et sende. Bi 20 si cts ztn ordan kaçamağın olur. Bugün full dikkat yrn da akşama dek dikkat edersin. Kpcan gelene dek kaçamak yok😂

Dolunayın hakkını veriyorum bugün doymak bilmedim.boğazım ağrıdığı için su da içemiyorum .kısır tükettim tabak tabak.yarına dolunay 🌕 olarak çıkacağım karşınıza 🤣

Dolunayın hakkını veriyorum bugün doymak bilmedim.boğazım ağrıdığı için su da içemiyorum .kısır tükettim tabak tabak.yarına dolunay 🌕 olarak çıkacağım karşınıza 🤣
Eyvah eyvah. Sen yrn tartılma bulgur da su tutuyor hem. Zaten dolunay inanılmaz açlık yapıyor. Bende şimdi iki tabak türlü yedim. Annem ıspanaklı börek pişirmiş sinir oldum. Ne zmn dikkat ediyorum hep böyle şeyler pişiyor ztn. Kendi 170 boya 57 kg tabi 😒

ya bu hafta pirinç pilavı yemiyeyim diye neredeyse 3 gün bulgur yiyorum:) 1 günde pizza gömdüm, sonucu yarın söyleyeceğim:)
Yaa ahahahah tam zamanında bulgur yemişsiniz ama yaa. Neyse ödem nasılsa gider diyorum. Ben bugün 64,3 çıktım ama yrn da tartılcam bakalım belki bi ihtimal şu 300 gr dan da kurtulmuşumdur. Zira mis gibi kokan böreğe sırt çevirdim ağlıcam. Gebeyken kilo verenler illa kilolular mı oluyor biz veremiyor muyuz yaaa😫 (ilk aylardaki bulantılı kısımlar hariç) sağlıklı beslenince zayıflayıp başlangıç kilosundan daha azla bitiren çok insan var. Bebişler de sağlıklı hem. Ben herhalde normalde de sağlıklı besleniyordum diye en ufak kaçamakta kilo alıyorum

Eyvah eyvah. Sen yrn tartılma bulgur da su tutuyor hem. Zaten dolunay inanılmaz açlık yapıyor. Bende şimdi iki tabak türlü yedim. Annem ıspanaklı börek pişirmiş sinir oldum. Ne zmn dikkat ediyorum hep böyle şeyler pişiyor ztn. Kendi 170 boya 57 kg tabi 😒
Valla acayip kısır yedim bugün ve müthiş açlık çektim yine de veee yedim de yedim.yarına kesin 1 kilo gelir bana.tebrik ediyorum böreğe nasıl hayır dedin?darısı başıma.

Sabah, 1 yumurta, 1 dilim peynir, 5 zeytin, 5-6 dal dereotu, çay

Ara; 1 avuç çiğ badem, 8 tane küçük yeşil erik

Öğle; 2 minik biber dolması, 3 küçük dilim karpuz

Ara; 1 küçük muz

Akşam; 1 tabak bezelye yemeği (patateslerini yemedim), 1 kase cacık, 1 kaşık bulgur pilavı.

Ara; 1 bardak maden suyu. Ve bugünü de bu şekilde kapatıyorum...

GÜNAYDIN,
LİSTEDE GÜNCELLEME OLMAYACAK MI ARTIK, DEVİR İŞLEM İDE OLMAYACAKSA,YÖNETEBİLECEK BİR ARKADAŞ VARSA TOPİK AÇIP ORADAN DEVAM EDELİM.
Listeyi guncelledim canim cuma günü. Devir islemi icinde gereken neyse yapicam. Aksakliklar oldu son zamanda farkindayim ama Aylardır emek verdigim bir topik burası ve arkadaslarla cok seyler paylaştık. Istiyorsan daha memnun kalacagin bir topik acabilirsin elbette, katilmak isteyen katilir. :) pufboregi pufboregi sana devrediyorum senin icin uygun mudur

Canım ben emzirirken dkh sütü azaltır diye biliyorum.

Topik meselesine gelince ben senin bir yenidoğanla bu işle ilgilenmene şaşıyorum zaten.boşver işin mi yok canım?evde senin ilgini bekleyen 2çocuk,ev düzeni,yemek,temizlik...valla yazarken daraldım.bence en doğrusu senin topiği pufboregi pufboregi ne devretmen.kazene özel mesaj atman yeterli.kişi sayısı çoğaldıkça iyi hissediyor burda insan.3-5 kişi oluyoruz.birkaç kişi yazmazsa ölü oluyor burası.başkaları da gelsin niye engel olalım ki?sen kendini iyi hissettiğinde tekrar devralırsın diye düşünüyorum.
Ilac konusunda daha onceden emziren dönemindr kullandığım ilaca basladim doktorum tavsiye etmisti. Sutumde fark edilir bir azalma olmamisi simdide olmadi cok sukur.
Hamile arkadaşlara devrederiz sırasıyla doguran devreder. Ille ben actim ben ilgileniyim demiyorum sadece devretme ile bile ilgilenecek vakit bulamadim :KK70:

Kizlar bu arada aletli pilatese yazıldım yarin ilk dersim var sırtim o kadar cok ağrıyor ki bian once başlamak istiyorum birde su gobegimden kurtulmak pesindeyim tabiiki :KK76:

Kizlar yeni guncellemeye gore tabloda yeni satir acmayi beceremiyorum bir türlü bilen var mi?

X