Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Kızlar sizin için de uygunsa boy sütunu da açmak istiyorum. Çünkü o da çok önemli. Kimimiz çok uzun kimimiz kısa.. bazen 40lı kilolardakine az diil mi senin diyoruz bazen de 70 li kilolardakine çok değil mi başlangıcın diyoruz oysa boylarına göre normali o oluyor. Ztn değişmeyeceğinden sürekli uğraştırmıcak sizi. Onları da yavaştan eklerseniz sevinirim☺️Yol gösterici olur

Kizlar dogum.yapanlara birsey sormak istiyorum 37+1 deyim, dunden beri regl sancisi gibi aradasiddeti artan bir sanci var rahimde. Belimde ağrıyor. Doktor çağırdı dun hemen nst de bisi yok, muayene de normal. Ama hala regl olcam gibi agrim var. Dogum sancisi olabilir mi ? Bana erken geliyor henuz bebek 2900 gorunuyor suanda. 1 hafta daha bekler ins :KK43:

Kizlar dogum.yapanlara birsey sormak istiyorum 37+1 deyim, dunden beri regl sancisi gibi aradasiddeti artan bir sanci var rahimde. Belimde ağrıyor. Doktor çağırdı dun hemen nst de bisi yok, muayene de normal. Ama hala regl olcam gibi agrim var. Dogum sancisi olabilir mi ? Bana erken geliyor henuz bebek 2900 gorunuyor suanda. 1 hafta daha bekler ins :KK43:
Valla tatlım benim ilk doğum sezaryendi ve ağrılar kısmına henüz gelmemişken almışlardı 38+2 de o yüzden ben bişi diyemiyorum. Ama genelde adet ağrısına benzer bele vuran Ağrı şeklinde tanımlıyorlar. Belki yavaştan haber veriyordur . Bu arada bnm arkadaşımda nst te hiç sancı çıkmamasına rağmen nst den 24 saat sonra doğurmuştu. Tam 40+0 dı o gün. Olmazsa sen her gün gir nst ye

Valla tatlım benim ilk doğum sezaryendi ve ağrılar kısmına henüz gelmemişken almışlardı 38+2 de o yüzden ben bişi diyemiyorum. Ama genelde adet ağrısına benzer bele vuran Ağrı şeklinde tanımlıyorlar. Belki yavaştan haber veriyordur . Bu arada bnm arkadaşımda nst te hiç sancı çıkmamasına rağmen nst den 24 saat sonra doğurmuştu. Tam 40+0 dı o gün. Olmazsa sen her gün gir nst ye
Evet cnm ablamlada konustum simdi gece nst de hicbisincikmamis sabahina doğurmuş yani. Boyle giderse hergun nstye gircem zaten

S _sushico_ canım ufaktan ufaktan senin bebikto geleceğinin sinyalini veriyor gibi geldi bana da. Benimde sabahki nstde sancı çıkmadı. Gece suyum sızıntı şeklindeydi ve sancı da çıkmıştı öyle yatış verdiler . Ama ben yatış yaptığıma pişman oldum. İlk Doğum olduğu İçin uzun sürer Doğum süreci. Ve ben başlangıç aşamasında yattığım İçin 22 saat doğumhanede kaldım :KK43: detay vermek istemiyorum ama erken gitmek cidden iyi değil. AĞrıların devamı ederse ben 5dk da 1 oluesa öyle gitmekte fayda var aklında bulunsun

Kızlar günaydın. Bu sabah çok mutluyum tüm ödemimi atmışım ve bu hafta hiç un ve şeker yememenin mükafatını gördüm şükür. Tam 63.0 çıktı tartı. Üç kez tartıldım hayal mi diye. Dün 64.3 düm çünkü. Tüm gerginliğim inmiş rahatladı vücudum.
21. Hafta
63 kg 🧿☺☺
Ayyy darısı başımıza olsun inşallah, ama ben senin kadar tutamam boğazımı herhalde. Bu ay 3 kg almışım :sampiyon:

Seni dinledim abartmadan yedim , annem akşam diyor ki “niye bezelyenin patateslerini yemiyorsun” . Dolunay varmış kalıcı kilo yapar dedim, annem de yemedi patateslerini 😂😂😂😂😂
Ahahah işte bu helal olsun. Bende dün türlünün içinden ayıkladım patatesleri😂 iki tabak yediğim için çok olmuştu

Ayyy darısı başımıza olsun inşallah, ama ben senin kadar tutamam boğazımı herhalde. Bu ay 3 kg almışım :sampiyon:

Valla bende verdim diye salmam inşallah. Ne zmn dr kontrolü yaklaşıyor bende panik bi dikkat etmeler falan😂 sonra salıyorum. En azından bari şu dolunay zamanları yemeyelim yaa. Ben hatırlatırım mayıs ayınınkini yine. Genelde ortalama her ayın19-20 sine denk geliyor. Öne doğru kayıyor tabi de

pufboregi pufboregi
25. Hafta
Boy 165
Başlangıç 62.7
Güncel 63.5
Bu beşinci filan yazışım ınsallah listeye alınırım😘 cok az kılo almıssın dıyenlere arada ıkı kılo kadar verdım aldm😁

Canim dogum sancisi belde baslar karina yayilir ve ayni zamanda karnin kasilir. Kasilmalar belli araliklarla duzenli gelir ve suresi 1 dk falan olur. Ve agridan ziyade kramp tarzinda oluyor. Yani Benim oyle olmustu. Bir de zaten gercek sanci oldugu zaman anlarsin kesin. Oyle acaba mi falan olmuyorsun :)

Kızlar günaydın. Bu sabah çok mutluyum tüm ödemimi atmışım ve bu hafta hiç un ve şeker yememenin mükafatını gördüm şükür. Tam 63.0 çıktı tartı. Üç kez tartıldım hayal mi diye. Dün 64.3 düm çünkü. Tüm gerginliğim inmiş rahatladı vücudum.
21. Hafta
63 kg 🧿☺☺
Ornek bir konus sahibi oldun :KK70: tebrik ederim cok sevinlisindir simdi darisi basimiza

X