Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Selam kızlar;
Ben ne yediğimi unutmaya başladım. Şuraya yazarken yarım saat düşünüyorum vallahi..o_O zaten yazmaya da utandığım bir menü oldu dün. Sıfır sağlık...

Sabah; 2 dilim ıspanaklı börek, portakal suyu

Öğle; 2 yaprak sarma 2 kaşık pancar, 2 kaşık kısır, 2 mercimek köfte, 2 kaşık börülce salatası. Her şeyden 2şer kaşık:))

Ara; doymamış olduğumdan dolayı gittim koca bi dilim çikolatalı pasta yedim!

Akşam; dışardaydık. 1 lahmacun, 1 ayran.

Kahvalti: Bir dilim ekmek,tereyağı ve tuzlu peynir az şekilde,yarım domates,çay
Ara: 7 çubuk kraker
Öğle: 2 tam buğdaylı lavaş orta boy,bir domates,tuzlu peynir,7 zeytin,vişneli meyve suyu
Akşam: Yarım kase tarhana,yarım tabak pilav, 2 parça tavuk, yoğurt

Süt ve muz son aralarim💃

Selam kızlar;
Ben ne yediğimi unutmaya başladım. Şuraya yazarken yarım saat düşünüyorum vallahi..o_O zaten yazmaya da utandığım bir menü oldu dün. Sıfır sağlık...

Sabah; 2 dilim ıspanaklı börek, portakal suyu

Öğle; 2 yaprak sarma 2 kaşık pancar, 2 kaşık kısır, 2 mercimek köfte, 2 kaşık börülce salatası. Her şeyden 2şer kaşık:))

Ara; doymamış olduğumdan dolayı gittim koca bi dilim çikolatalı pasta yedim!

Akşam; dışardaydık. 1 lahmacun, 1 ayran.
Yaş pasta dışındakilerde hiç bir sıkıntı yok canım.onun yerine öğlen salataları arttırıp tam doysan iyiymiş.salatalar gayet sağlıklı zaten.

Kahvaltı
2 yumurta
Peynir
Roka tere maydonoz
Zeytin bunları yazmaktan da sıkıldım hep aynı 😂 tabi hsonları gelsin pişiler gitsin ekmekler

Öğlen salata ve kuru fasülye

Akşam bilmiyorum bakalım

Yaş pasta dışındakilerde hiç bir sıkıntı yok canım.onun yerine öğlen salataları arttırıp tam doysan iyiymiş.salatalar gayet sağlıklı zaten.
Cnm dışarda yediğim için tiksiniyorum yerken. Ne yağ koyuyorlar ne salça kullanıyorlar, iyi yıkanmış mıdır vs. O yüzden azar azar yedim. Sonra ofise çıktım baktım midem kazınıyo açım. Pasta söyleyeyim dedim. Git başka bişi ye dimi pasta nedir? Canım istedi birden :kk77::KK70:

Yarın kesin unuturum ben de bugunden yazayım:)

Sabah; zeytin, domates, salatalık, 1 dilim tam buğday ekmek, 2 tatlı kaşığı bal, 1 avuç çiğ badem, yarım Demete yakın roka-dereotu

Ara; 1 hurma, 1 Türk kahvesi

Öğlen; yarım dilimden de az ekmek, 1 kase mercimek çorbası

Ara; 3 mini salatalık

Akşama nohut var. Yanına domatesli bulgur pilavı ile salata ya da cacık yaparım diye düşünüyorum.

İyi tarafından bakalım.akşam yemek yemeyince kilolarda gelmez🤣

Abartma canım ya,millet hiçbir hafta takmadan yiyor,20kg yu geçeni az duydum.keyfini çıkar,her zaman bulamazsın tatili,hazır önüne gelen yemeği.durumuna göre bu hafta kontrollü gidersin.
İstahim çok açıldı otelden sonra yazlık evdeyiz sağlıksız beslenmeye devam ediyorum otelden çıkmadan ıslak havluyla 67 geldim kafam ona takıldı bı havlu kaç kg olabilirki😯

Cnm dışarda yediğim için tiksiniyorum yerken. Ne yağ koyuyorlar ne salça kullanıyorlar, iyi yıkanmış mıdır vs. O yüzden azar azar yedim. Sonra ofise çıktım baktım midem kazınıyo açım. Pasta söyleyeyim dedim. Git başka bişi ye dimi pasta nedir? Canım istedi birden :kk77::KK70:
Hııı ben güne falan gittin sandım,dışarda o menüyü yiyeceğini hiç düşünmedim.
Yarın kesin unuturum ben de bugunden yazayım:)

Sabah; zeytin, domates, salatalık, 1 dilim tam buğday ekmek, 2 tatlı kaşığı bal, 1 avuç çiğ badem, yarım Demete yakın roka-dereotu

Ara; 1 hurma, 1 Türk kahvesi

Öğlen; yarım dilimden de az ekmek, 1 kase mercimek çorbası

Ara; 3 mini salatalık

Akşama nohut var. Yanına domatesli bulgur pilavı ile salata ya da cacık yaparım diye düşünüyorum.
Bulgur pilavını atla derim.

Kızlar ben normalde ideal kilom dayım 55im ozaman bile bu kadar az yemiyorum bu kilodayım:) listelerinize bakıyorum normal zamanda bile doymam ben o yediklerinizle :)

Çok sağlıksız ve saçma yedim bugün
Sabah : 1 uzun dilim tam buğday ekmeği arasına inçe peynir,1 çeri,yarım salatalık,çay
Öğle : yarım tabak ciğer,az salata,ayran,kefir
Ara : 1 normal dilim yaş pasta,3-4 çatal patates salatası,çay
Ara : 3 Fındık’tan az büyük kurabiye,çay
Akşam :8-10 çilek,süt

Kılo yapmayan bırsey deyın😁Gercekten yemeden kılo aldıgımız su haftalarda Psıkolojımız ıyı olması lazm. Yoksa daha cok kılo alırız.

X