yemek yemessen yeme..

mantarının tarifini verirmisin zahmet olmazssa..birde benim güveç toprak hiç kullanmadım..

Aahahaha kız benimde esim bugun dısarda yemk yiyecez dediginde ohhh cekıyorum bugunden kurtuldum diye allah affetsin..

etli dolmada süper olur..ne yalan söyleyeyim 2..3 yıldır dolmayı iyi yapıyor sayılırım:)
Bende bayılırımmm dolmaya allah verede topigimize hamile kadın girmesin aşerir vallahi ...
Hamileler giremez basliga yazayım..
o zaman merak edip girecekler..
benm bile cnm cekti..

Aahahaha kız benimde esim bugun dısarda yemk yiyecez dediginde ohhh cekıyorum bugunden kurtuldum diye allah affetsin..
canım silkelenmelisin..şimdiden böyle su koyverirsen yemek senden korksun sen yemekten korkma..allahın izni ile bebeğin olduğundaa çorba vs daha çok yapman gerekecek..ben 7 sene hiç çorba yapmadım nerdeyse..bebeğim olunca yapmaya başladım ama iyi oldu..

Crypticim bebegim olunca canım feda ona dişimi sıkıp yapmaya calısacam tabiki..
Ama simdi yanlızım .esimden baska kımse yok bilmm ..
ama ilerde inşallah iyi bir ahcı olcm..

Crypticim bebegim olunca canım feda ona dişimi sıkıp yapmaya calısacam tabiki..
Ama simdi yanlızım .esimden baska kımse yok bilmm ..
ama ilerde inşallah iyi bir ahcı olcm..
inşallah bir tanem eve bebeğimin bana çok faydası oldu senin kadar yalnız biriyim ama en azında balkona yada yürüyüşe çıkabiliyorum canım benim

mantarının tarifini verirmisin zahmet olmazssa..birde benim güveç toprak hiç kullanmadım..
benimkide toprak canim
guevçler topak olur zaten : )) kahverengi demii

guveci ilk kullanmadan once firina mi ne veriyordun bos oalrak bisey yapiyordun ama unuttum valla geçmis zaman, satin aldiginda firinlanmisda olabiliyor galiba , oyle deilse sen firinliyorsun , sor bi google amcaya

mantar sogan domates biber,istedigin malzemeri kuçuk kuçuk dograyip ( azda salça sulanidiryorsun ) tuz baharat hepsini harmanlayip guveçe yerlestiriyorum
ben guvecimin kapagini kirdim aluminyum folyo koyyorum agzina hava almamasi lazim , uzerine genis bi kapak kapatiyorum agzini kapalyacak
kuçuk gozde altini kiisp birkaiyorum, gecen gun 2 saat kadar kaldi valla o sekilde,ben suyu bitmistir diye dusunuyordum kapagi açinca baya sasirmistim sulu kalmasina

saolasın canım deniycem..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…