yemek yemessen yeme..

Nickimnick

Sağlıkla gel bebeğim.
Kayıtlı Üye
20 Mart 2014
5.712
6.138
Slm kızlar yine yemegi yaktım.
esim sinirlendi ama kızmadı...söylendi işe gitti.
sanki bilerek yemegi yaktım,ben istemezmiyim? güzel yemekler yapmak beceremiyorum..
uff cok sinirlendim yemek yemezse yemesin...

sanki bilerek yemegi yaktım,ben istemezmiyim? güzel yemekler yapmak beceremiyorum..
Bazıları güzel yemek yapamaz anlarım da siz yakiyorsunuz sanırım... tv ye falan mı dalipta unutuyorsun

olur bazen böyle kazalar:))
ama sen ne sıklıkta yapıyosun yani yakıyosun bi söyle bakayım

Saati kurun. Tv'ye bakıcaksam ben mesela, alarmı 20 dk ya kuruyorum, çalınca gidip yemeğe bakıyorum.
Yani ben sırf kendime yemek yaptığım halde, yakınca benim de sinirim bozuluyor. Yazık , israf, hem yiyecek, hem vakit, hem de emek israfı.

Cnm yemekte ne var sanki. Hicmi bekarken öğrenmedin.. erkeğin kalbine giden yol midesnden geçer..

imkanın varsa mutfağına bir tv al, ben yemek yaparken tv da açıyorum yemek kek börek vs pişene kadar tv izliyorum bi gözümde yemek de oluyor.. yoksa ben de unutkanım kesin yakarım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…