Patron yılışık mı ben mi kuruyorum

Ay saçmalama ya. Başka iş bulursun başına iş açacaksın
Yazdım yarin 9da geleyim mi. Bunu yazdı bana “
Yarınlık saat onda gel kızım, çünkü anahtarın yok. Ben 10'dan önce gelemiyorum Çocukların okul işi vs”

Bunu yap sakın gitme o adamın yanına. Başına bir şey gelse anan baban arkanda durmayacak, bu hayatta kendini korumayı öğrenmen gerekiyor. Call center işlerine bak.
Yarınlık saat onda gel kızım, çünkü anahtarın yok. Ben 10'dan önce gelemiyorum Çocukların okul işi vs”

Ailenız baskı yapıyor diye böyle sapıgın yanında çalışırsanız hata yaparsınız.ailenız yedıginız yemeği mi çok görüyor? ailenizi de umursamayın. Size uygun iş ve iş ortamı olana kadar çalışmayın. Sapık herif işi kabul etmenizden bile anlam çıkarabilir.

Bu gerizekali sapik dayinin yaninda fazla duramazsin..isten atilma olursa da ilk isinden atilmis olarak gorunursun sigorta kayitlarinda... tekrar ise girmen zor olur, taciz edildim vs anlatirsan da daha da olumsuz referans olur...bence hic baslama...
Yarınlık saat onda gel kızım, çünkü anahtarın yok. Ben 10'dan önce gelemiyorum Çocukların okul işi vs” İlk gün denesem mi bilemedim

Benim en son çalıştığım patron değil de müdürüm vardı, evliliğinden çok iyi bahsederdi cocuklarindan vs bana da çok garip gelmişti neden anlattı ki demiştim oda 49 yaşlarındaydı. Megersem kendisini iyi gösterip millete sarkiyormus bana da niyetini söylemişti beğendiğini hoşlandığını vs sonra ayrıldım işten.

Tam eleştiri değil ama örneğin ben mühendisim. Çalıştığım ortamda kadın olsun diye ısrar edersem işsiz bile kalırım :) Bu kızın mesleğini bilmiyorum ama başka insanlar da varsa ortamda bu daha iyi. Tuhaf davranışları olan bir adamla yalnız kalması daha rahatsız edici.
Yarin gidersem yalnız kalacağım

Annen illa işe git diyosa işe gidiyor gibi çık öğlene kadar dışarda dolan sonra daha şimdiden sigorta yapamayız ilk ay maaş veremeyiz falan dediler anlaşamadık başlamadım ben de bıraktım geldim de ailene
İlk gün bile denemiyim mi şimdi

Benim de bir patronum vardı bana 50 yaşındayım diyordu her şekilde zaten saçma belliydi dede olduğu ayrıca yeni evliydim bir baktım kimlikte 72 yaşında tam bir sapıktı bir ay dayandım kendi tepkimi koydum ama şimdi diyorum keşke ağzına etseydim çıksaydım bunlara yüz vermesen de yüz alırlar.

İlk gün bile denemiyim mi şimdi
Yahu öpüyorum diyen adamla başbaşa kalınır mı???? Böyle konuştuğu halde Bile bile gideceksin adam da sen de açık kapı bırakıyorsun sanacak.
15 seneye yakındır çalışıyorum hiç bana öpüyorum diyen amir ya da iş arkadaşım olmadı karşı cinsten

Yahu öpüyorum diyen adamla başbaşa kalınır mı???? Böyle konuştuğu halde Bile bile gideceksin adam da sen de açık kapı bırakıyorsun sanacak.
15 seneye yakındır çalışıyorum hiç bana öpüyorum diyen amir ya da iş arkadaşım olmadı karşı cinsten
Yukarda bi arkadaş şey yazmış. Öpüyorum canım der yürüyecek adam kızım demez diye

Bugün kızım der yarın yavrum der.Adam yoklama çekiyor işte Sizin sınırları öğreniyor.Evlenmeden önce o kadar çalıştım bir kere "öpüyorum "diye telefon görüşmesi yapmadım . Karşıdaki anormal siz bunu nasıl normal buluyorsunuz????

Gittim bugün. Yine samimiyet kurar gibi konuştu ama hep mesafeli durdum. sonra dışarı yemeğe gittik diğer bi çalışanı varmış o da geldi tüm kızlara böyle davranıyor dışarda da . Aşırı konuşkan biri zaten yolda gördüğü herkesle konuşa konuşa gittik

ne yaptınız gittiniz mi işe?
Gittim bugün. Yine samimiyet kurar gibi konuştu ama hep mesafeli durdum sonra dışarı yemeğe gittik diğer bi çalışanı varmış o da geldi tüm kızlara böyle davranıyor dışarda da . Aşırı konuşkan biri zaten yolda gördüğü herkesle konuşa konuşa gittik. Sonra dedi ki normalde iş görüşmesi max 20 dk olur biz seninle iki saate yakın konuştuk. Ben birazda seni test ettim sabrını ölçtüm tepkilerini senden umutluyum falan dedi iş için

Bugün kızım der yarın yavrum der.Adam yoklama çekiyor işte Sizin sınırları öğreniyor.Evlenmeden önce o kadar çalıştım bir kere "öpüyorum "diye telefon görüşmesi yapmadım . Karşıdaki anormal siz bunu nasıl normal buluyorsunuz????
Gittim bugün. Yine samimiyet kurar gibi konuştu ama hep mesafeli durdum sonra dışarı yemeğe gittik diğer bi çalışanı varmış o da geldi tüm kızlara böyle davranıyor dışarda da . Aşırı konuşkan biri zaten yolda gördüğü herkesle konuşa konuşa gittik. Sonra dedi ki normalde iş görüşmesi max 20 dk olur biz seninle iki saate yakın konuştuk. Ben birazda seni test ettim sabrını ölçtüm tepkilerini senden umutluyum falan dedi iş için. Sigorta girişini yaptık çıkmazsın dimi 2 gün sonra dedi bunu da sürekli dillendirdi

X