yemek yemessen yeme..

ben hep tuzunu unuturum yemeğin benim alamet i farikamdır koysam bile az koyarım etrafımda ki insanlar genelde yuzlu yiyor gene unutmuşun tuzu derler

Kız kemal sunal gibi ekmegimi cama batırayım ...
ekmegi cama batirinca noluyordu kiz kemal sunala : ))
ekmekle olamz anacim bu ancak sana guzel bi kahvaltiyi halleder
adam sadece ekmek mi yiyecek aksam yeemginde :)

kahvaltida bunu isit arasina tereyagi sur baska biseye gerek yok zaten : )

ben hep tuzunu unuturum yemeğin benim alamet i farikamdır koysam bile az koyarım etrafımda ki insanlar genelde yuzlu yiyor gene unutmuşun tuzu derler
canım az koymak daha iyi bence..tuzu fazla oluncada yenmiyorki..kızkardeşim ilk yemek yapmaya başladığında bol sulu ve tuzlu yapardı

hıh benim yaptığım usta işi gibim olur mu AYY sıcacık tereyağını sür içine çayını doldur birini ben yerim o şekil
yiyemezsin kiz bunlarin hamuru baya var , 200 gr yaklasik
ama su an gelsen olabilir daha sogumadilarr

olur olur niye olamsinn daha guzeli bile olur sen yapinca : )

yeterde artar bile..

canım az koymak daha iyi bence..tuzu fazla oluncada yenmiyorki..kızkardeşim ilk yemek yapmaya başladığında bol sulu ve tuzlu yapardı
benimki daima tuzsuz yengem demişti ki^^ yemeğin tuzunu yılda 2 kere unutmak zenginliktendir^^ ben aile eşrafına yemeğin tuzunu zenginler koymazmış diyorum gülüyorlar

Kız kemal sunalı bilmiyon mu? yaa (allah rahmet eylesin)tavuk vardı karsıki restorantta parası yoktu elindeki simitle tavuga batırır gibi cama batırdı..

ben çorbalara tuz atmam genelde
normal yemegede az atarim, 7 senedir evliyim ama hala tuzlu olacak diye korkum var : )
bi pilavda bonkör davraniyorum tuz da, malum o degisik oluyor biraz tuzlu olmasi lazim pilav suyunun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…