Eş ailesine araba hediyesi :')

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuda aradaki mesajlarda birsey yakaladigim icin cevap vermek isterim.

Engelli araci (ki burada yaslilik durumundan engelle arac alinmis) vasinin ustune yapilir, bu cok normal yani babaya durduk yere verilmemis o araba, yasal mecburiyetten verilmis anladigim kadariyla ama vasi baskasi da olabilirdi o kisima bende anlam veremedim, babannenin baska cocugu mu yok? Ya da bu çocuklar illa abimiz/erkek kardesimiz mi vasi olsun dediler?
Ne yazık ki başka çocuğu yok. Tek çocuk benim kp.

tabi canım kesinlikle böyle konu sahibi gibi çok kadın var maalesef
o kadar muhtaç hissediyorlar ki kendilerini o adamlara
aman kredisini ödeyeyim aman bilmem ne masrafını karşılayayım
aman kredi çekmemi istedi çekeyim yeter ki adam beni terk etmesin
bu yaştan sonra kimseyi bulamam bari böyle elimde tutayım kafasından başka bişey değil
özdeğer sıfır
sonunda terk ediliyorlar zaten
valla isteyen cimri desin bana ki değilimdir ama isteyen diyebilir
hiçbir erkek paramdan daha kıymetli değildir benim g.tüm çıkıyor o parayı kazanmak için
Ahahaha bize gökten yağıyor zaten para. Başkasını bulamam korkusu da değildi valla kusura bakmayın da herkesin kendinizle karıştırıyorsunuz. Gayet bulurdum, yaşım gençti ki hala öyle. Çok güzelim diyemem ama yine de illa ki bulurdum. Sevdim sevildim tamam mı özet bu.

o kredileri ödemeseydin eşin seninle evlenme kararı alır mıydı acaba
Ailelere söyleyeceğimiz zaman demişim değil mi orda ? Aiellere ne zaman söylenir ? Evlilik teklifinden sonra :) Doğru okuyabiliyorsan eğer düğün birikimini verdik ilk olarak onu da demişim. Aynen herkes sizin hayatınızdaki insanlar gibi çıkarcı. Bu konuda eşimi savunacağım aklıma gelmezdi ama ne fesat bir şeysin sen öyle.

Ee esiniz salakmi evliyken kendi ihtiyaclari varken neden hala ailesine para veriyor vermeyeceksiniz baslarinin caresine bakacaklar sizde yedirmeyin hakkinizi
Bile isteye iki aileye de belli ölçülerde destek çıkıyorduk. Öyle maaş falan dökmüyoruz ancak az da olsa bir şeyler yapıyorduk. O tarafa yapmicaz artık.

Bakın mesela burda işte eşiniz o zaman eşiniz değilmiş ve sizin ödemenize birşey dememiş. İşine gelmiş. Hatta bu ödemeyi annesi de babası da gayet biliyordur. Masum olarak gördüğünüz anne de çok masum değilmiş. Hatta bundan öncesi de olduğuna göre bunu bilen bir kocanız var, kusura bakmayın ama bu tekrarlanacak. Çünkü kayınpederniz durmayacak.
Sevgilisine kredi taksidini ödeten erkek de biraz şey hani. :110:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X