Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Eve koşu bandı alma imkanın varmı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ya evet selülitler var bir de...Benimkiler aşmış durumda, ama spor ve bol su içme ona da iyi gelir mi ki? Gelsin, gelmeli

Gelir geliiiir, spor yapıp popoyu karnı sıkılaştıracaz, göbek desen esamesi okunmayacak. Selülit mi o da neee? Ney benziyor falan diyeceğiz hatta. Az yemek, bol su, bol spor olacak bu iş, olmalııııı!

Senin bücudunu şoka uğratman lazım metabolizman zayıflamış hızlandırman lazım spor yapıomusn

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gelir geliiiir, spor yapıp popoyu karnı sıkılaştıracaz, göbek desen esamesi okunmayacak. Selülit mi o da neee? Ney benziyor falan diyeceğiz hatta. Az yemek, bol su, bol spor olacak bu iş, olmalııııı!

Bak caymak yok ama, eğer cayarsan sürekli özel mesaj gönderip mesaj kutunu doldururum

Canım ben 60 kiloyum şu an. Boyum da 161miş yeni ölçtüm 52 falan olmak istiyorum canım. Senin durumun ne? Yazmış olabilirsin kaçırdım belki de

Benimde aynı canımm boyum 1 60 falan kilom da 60 :) ben de 51 52 kilo olmak istiyorum eski kiloma dönmek istiyorum

shred nasıl bir hareket? internette bulamadım.:26:

internette 30 day shred diye aratın. 3 level var, her level 10 gün. Yani birinci levelı on gün yapıp ikinci levela geçiyorsunuz, sonra o da on gün, sonra da 3. level 10 gün. Googlea 30 day shred level 1 yazınca direk çıkıyoru videosu

Bak caymak yok ama, eğer cayarsan sürekli özel mesaj gönderip mesaj kutunu doldururum

Haha tamam caymak yok söz, seninle daha bi gaza geldim vallahi. Sen kendini ölçtün mü ? göbek, göğüs kalça falan. Onu da ölçelim de santimler nasıl uçacak görelim di mi? Bi de yarın sabah net kilomu öğreneyim. Haftada bir tartılalım. Görelim günden güne nasıl eridiğimizi

Canim teşekkürler .
Benim sorunum spor aslında hergün mu yurumeliyim
Hergün yapinca sıkılır mıyım
Yediklerime dikkat ediyorum ama bi yerde okudum . Bizim zayiflamamizi saglayan leptin diye bir hormon ve bunun salgilanabilmesi icin aksam besten altidan sonra kesinlikle yemek yememek gerekiyor. Ne meyve ne de baska bisey.
Ben buna dikkat ediyorum encok.
Tek sorunum hafta sonlari kacirmasam daha iyi olacak. .
Buraya yazalim hergün birbirimizi motive edelim ..

Dukan yasaklanmıştı,yanlış yönlendirdiği için kitapları toplatılmıştı.Hatta ve hatta doktorluğu bile alınmıştı diye hatırlıyorum.

Dukan i yapan cogu kiside kolon kanseri tespit edildi
Son derece sagliksiz bence......
Karbonhidrat kesilmemeli az da olsa alinmali..
vücudun ona da ihtiyacı var..

Aynennn, ben dün ölçtüm kuzu not aldım hepsini. Beggyy var o beni gaza getirdi bu topicte hakkını yemeyelim Ben ölçüp yazdım. Çünkü o da önemli sporla sıkılaşıcaz sonuçta bi de, kilodan öte ölçülerimiz önemli

akşam 5 6 dan hatta gece 11 den sonra benim içimdeki fil çok acıkıyoo iştee :)))
canım imkanın varsa haftada 4 gün yürü

Tesekkurler ♡♡♡

Cowgirl insanity yapan tanidiklarim var cok tavsiye ediyorlar.
Sen ne dersin

Oh süper, Beggyy' e de sevgileeer Ben de eve gidince kendimi kalın belimi bir ölçeyim de farkı gözlemleyeyim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…