Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Bu yaptığım ilk diyet değildiki malesef hep kilo problemim vardı son zamanlarda can sıkmaya başladı 4 yıllık evliyim çocuğum yok bu haldeyim :KK43:( artık çocukda düşünüyoruz vermem lazm bu kilolarıı

Günde yarım saat bir saat yürüyüş yapsan? Bir de beslenme düzenin nasıl?

Hah bak motivasyon tekniği senin o dediğin. Misal bi şey istiyorsun, kilo vermek üstünden gidelim, zayıflamak istiyorsun ama canın börekler çörekler istiyo, o an hemen düşüneceksin bunu yemezsem nasıl olurum bir iki ay sonra diye, hayal ediyorsun kendini incecik. Sonra istesen de yiyemiyorsun:KK52:

Haha aynen öyle canımm :) Dün işyerinde o müsliyi zorla yedim. Tadı gayet çirkin çünkü:) Aradan yarım saat geçti iş yerinden birinini doğum günü pastaı geldi. Bir baktım masamda güzeller güzeli bir dilim pasta :). Tam yiyecektim kii "dur kızım" dedim. "Sen o çirkin müsliyi boşuna mı yedim napıyosun bırak o çatalı". Sonra tabağı kaptığım gibi mutafağaa:KK1:

Kızlar kafayı yemek üzereyim. Toplamda 3 kilo aldım bir ayda ve iyice balık etli bi şey olup çıktım, göbeğim popom kocaman:KK5: Bir ay içinde ciddi kilo verip sıkılaşmam lazım ne önerirsiniz bana? 30 day shrede başlayayım diyorum yarın öbür gün. İşe yarar mı bilmiyorum bi denedim ona da devam edemedim. Bu halde tatilde ne giyeceğim ne yapacağım hiç bilmiyorum. Deneyimlerini paylaşabilecek veya öneride bulunabilecek birileri var mı kızlar şu sıralar çok fena canımı sıkıyor koca göbeğim ve popom çok mutsuzum:KK43:

Canikom çok kilolu değilsin ki sen..dert ettikçe daha zor verirsin aldığın kiloları kuzucum...biraz tutacaksın ekmeği artık :)):KK16:

Cowgirl bende basladim dikkat etmeye
173 boyum kilo 69 bes kilo en az vermek istiyorum.
Beraber kilo verelimmi

Ayyy çok sevindiiim, beraber verelim olur canım, ben de ilk aşamada beş kilo civarı vermeye çalışıyorum çünkü. Hem topicte birçok arkadaş oldu kilo vermek isteyen, Hepimizin yaptığı diyet, spor vs farklı ama buradan motive edebiliriz birbirimizi. Çünkü kilo vermek motivasyon işi cidden. Bu topici açana kadar nasıl vericem diyordum ama şimdi yazın neler giysem onu düşünüyorum ve çok dikkat ediyorum yediklerime:) Hoşgeldin sen de :KK16:

Haha aynen öyle canımm :) Dün işyerinde o müsliyi zorla yedim. Tadı gayet çirkin çünkü:) Aradan yarım saat geçti iş yerinden birinini doğum günü pastaı geldi. Bir baktım masamda güzeller güzeli bir dilim pasta :). Tam yiyecektim kii "dur kızım" dedim. "Sen o çirkin müsliyi boşuna mı yedim napıyosun bırak o çatalı". Sonra tabağı kaptığım gibi mutafağaa:KK1:

Bu sabah okulum yoktu annem gözleme yapıp bırakmış sabah, ben de gözlemeyi itip yağsız omlet yapıp ekmeksiz onu yedim, bi de yemekten önce bi bardak ılık suya limon sıkıp içtim, onu da dene istersen. Tadı da fena olmuyor

Spora onsuz gitsene canım boşver, spor önemli cidden. Spor olmadan kilo versen sarkar zaten tüm vücudun. Ben üst kolumla tokat atabilecek kıvama geldim 7 kiloyu diyetsiz verince:KK1:

Ben fıtness antrenörlüğü yaptım iki sene o yüzden isyanlardayım işi bırakınca bu hale geldim sevgilimde işi bıraktım diye şimdi spora gitmemi istemiyo madem spora gidicen niye işini bıraktın diye :KK70:

Canikom çok kilolu değilsin ki sen..dert ettikçe daha zor verirsin aldığın kiloları kuzucum...biraz tutacaksın ekmeği artık :)):KK16:

İki gündür yemiyorum ekmek helenia, burada baya motive ettik birbirimizi, kafam da rahatladı, haklısın cidden insan dert ettikçe veremiyor, hatta daha çok yiyor

Metabolizmanız mı yavaş ki acaba:44: Bu arada bence sabahları simit yemeyin. Bi de aslında yazdıklarınız tek tek bakınca sorun yok gibi ama birleşince çok değil mi? Sabahları bir simit, haftada bir tabak makarna ve pilav, iki günde bir çikolata. Bir de üstüne metabolizmanız yavaşsa şimdi... Bence simit, makarna ve pilavdan uzaklaşırsanız erir gidersiniz:KK52:

Simit sabah 7 de yiyorum o da hafta da 2 ya da 3 gün falan. Makarnaya gelince haftada bi gün yersem belki. Pilav da hafta da 4 5 kaşık fazla degildir bence. Cikolataya gelince en fazla 2 günde bi tane. Hergün 2 tane yiyip tig gibi olan var yaa. Evet metabolizmam zayif. 2 günde bi tuvalete çıkıyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben fıtness antrenörlüğü yaptım iki sene o yüzden isyanlardayım işi bırakınca bu hale geldim sevgilimde işi bıraktım diye şimdi spora gitmemi istemiyo madem spora gidicen niye işini bıraktın diye :KK70:

Ahahah bence sevgilin başka bi sebepten gitmeni istemiyor:KK1: Benim sevgilim fitnessa gittiğim zaman korkuyor resmen birisi asılacak falan sanıyor sürekli, sanki tüm erkekler benim bu koca popolu halime bayılıyormuş gibi:KK1:

Bu sabah okulum yoktu annem gözleme yapıp bırakmış sabah, ben de gözlemeyi itip yağsız omlet yapıp ekmeksiz onu yedim, bi de yemekten önce bi bardak ılık suya limon sıkıp içtim, onu da dene istersen. Tadı da fena olmuyor

Evet , ben bir ara onu sirke ile yapıyordum canım faydasını da gördüm. Bir bardak ılık suya bir kaşık sirke, içemezsen azıcık bal koyup karıştırırsın içine. Hem kilo ya hem de selülitlere baya baya faydası var kesinliklee... Sabahları kahvaltıdan, akşamları yemekten önce. Hem insanın yeme istediğini kesiyo frenliyo biraz :)

Ahahah bence sevgilin başka bi sebepten gitmeni istemiyor:KK1: Benim sevgilim fitnessa gittiğim zaman korkuyor resmen birisi asılacak falan sanıyor sürekli, sanki tüm erkekler benim bu koca popolu halime bayılıyormuş gibi:KK1:

Kıskançlık boyutnu söylemiyorum bile zaten diyorum ne yani bütün erkekler bana mı bakıcak orda hepsi benimi bekliyo diyo hepsi seni beklemiyo olabilir ama ya birinin gözü kayarsa :KK52::KK52: :KK70:

Simit sabah 7 de yiyorum o da hafta da 2 ya da 3 gün falan. Makarnaya gelince haftada bi gün yersem belki. Pilav da hafta da 4 5 kaşık fazla degildir bence. Cikolataya gelince en fazla 2 günde bi tane. Hergün 2 tane yiyip tig gibi olan var yaa. Evet metabolizmam zayif. 2 günde bi tuvalete çıkıyorum

Canım sen onlara bakmayacaksın. Benim etrafımda üç öğün hamburgerle beslenip incecik olan kızlar var. Metabolizma çok değişiyor kişiden kişiye. Ben her gün aynı saatte giderim tuvalete. Eskiden çok kabızlık problemi çekerdim. Bence sabah aç karna bi bardak ılık su içerseniz yardımcı olabilir

Akşama kadar herşey normal ama akşam olunca ne kadar tok olursam oluyum herşeyi yiyorum benim sorunum akşam yediğim öğünüm ve abur cuburlarr ://

Ben de akşam, hatta gece deli gibi yiyordum bu topiği açana kadar:KK1: Şu an cidden yemiyorum motivasyonum çok yüksek. Sen de yaz her gün buraya motive et kendini. Üstelik gece onları yersen giymek istediklerini giyemeyeceğini düşün. Ben eski kotlarımın içine gireceğimi hayal ediyorum, ve kısacık şortlar etekler falan:KK16:

Monna, günde bir tuvalete çıksam sevinçten oynayacağım inan. Benim bağırsakları çalıştırmak için içtiğim bir bitki çayı var. Onu içmeyeyim gün tuvaletle işim yok inan kii. 10-12 günü görmüşlüğüm çok var. Şuanda da sorsan en az 6 gün oldu ama bunu dahi anormal göremiyorum artık :KK43:

Evet , ben bir ara onu sirke ile yapıyordum canım faydasını da gördüm. Bir bardak ılık suya bir kaşık sirke, içemezsen azıcık bal koyup karıştırırsın içine. Hem kilo ya hem de selülitlere baya baya faydası var kesinliklee... Sabahları kahvaltıdan, akşamları yemekten önce. Hem insanın yeme istediğini kesiyo frenliyo biraz :)

Ya evet selülitler var bir de...Benimkiler aşmış durumda, ama spor ve bol su içme ona da iyi gelir mi ki? Gelsin, gelmeli:KK52:

X