Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Kızlar beni de aramıza alin:) ben de bugün itibariyle diyet yapmaya karar verdim. 1.60 boyun kilom da 54 sanırım. 3 kilo versem göbekten kurtulsam aah ahh! :) şuan ne yemekler ucusuyo gözünün önünde ya, nasıl olacak bu isleeer :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hoşgeldin canım:KK3: Bence kilon iyi, ben 54e düşmüştüm bi ara fitness yaparken, gerçi o zaman da göbeğim vardı haklısın olabiliyor

Aman bişi derdimde sallama srn öyle şeyleri daha kolay daha çbk ve farkedilir olur i2 kilo versen bile boya gidexeksn çünkü insanlardan sanane sen işine bak 5 kilo hedefimiz var ilk yak nasl yakıyosan yak beni bağlamaz sana 3 hafta veriorm 5 kilo için

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayyyy 5 kilo gider mi ki cidden 3 haftadaaa? Ay gitse nasıl sevinirimmm!! O zaman yarın sen bana egzersiz de önersen? 30 day shred düşünüyodum ben ne dersin?

ya burda diyet topiğinde bundan birklaç ay önce bi arkadaş başlık açmıştı yoğurt kürü diye yemeklerden önce 1 yemek kaşığı yorğurda yarım çay kaşığı tarçın yarım çay kaşığı zencefil yarım çay kaşığı zerdeçalı karıştırıyorsun ve yiyorsun bu yağları yakıyormuş ve tok hissetmeni sağlıyormuş ben bir süre denedim verdiriyor gerçektn ama ben böyle kürlerden açıkçası korkuyorum vücuduma zarar vermesinden ama şöylebir gerçekte var sadece yoğurtta yesen göbek yağlarını yakıyor ve yoğurt tok tutuyor yoğurdu ve tarçını bol tüketmeye çalışmak lazım benimde ideal kilom için 6-7 kilo vermem lazım ama masa başı iş hep oturuyoruz bir görseniz burda hanımların üst kısmı zayıf ama oturmaktan armut biçimi almışlar bende onlara benzemeye başladım ya

Aynen canım yoğurt tok tutuyor ve yağ yakıyormuş. Yoğurdu da severim ama alışkanlık haline getiremedim bi türlü. Sanırım alışsam iyi olacak

Şeker çok kullanmıyorum aslında ben, tatlıyla da pek aram yoktur. Ama şeker bildiğimiz anlamda olmuyor tabii her zaman, yiyeceklerin birçoğu içeriyor dikkat etmek gerek çok haklısınız

cola asitli içecekler kahve abur cubur bunlara da dikkat etmek gerekiyor
ben beyaz ekmeği de bıraktım kepek ekmeği kullanıyorum
bi de her gün olmasa da gün aşırı mutlaka 2 saat yürümen lazım

Dukan diyorum baska biside demiyorum.faceden dukan diyet tarifleri yafa dukan amca sayfalarini begenin oradan herseyi takip edebilirsiniz.
Yok kolon kanseriymis falanmis filanmis bunlar dukani yapamayip birakanlarin uydurmasi.
Sen su icmezsen bobrekler o proteini ogutcem diye zorlanir tabi bol su iciceksin.
Dukan testi yapmadan diyete girismiyorsun.
Kitabini alip okumadan baslamiyorsun.
Ben ve ark beraber basladim.bugun 45 gun oldu..
Ve toplamda 11 kilo verdi..
Oncesi sonrasi gorsenuz agzinuz acik kalir.
Dun dr gitti butun testlerini yaptirdi sonuc super kizin kolestrolu yag orani minimuma inmis dr ne yapiyorsan devam et demus.
Kas kutlesinden gitmemis hep yagdan gitmis.
Arti bu diyette ac kalmamak yok asla.istedin zaman yiyebiliyorsun.
Kesin yasak listesine uydugun muddetce kilo vermek kacinilmaz....
Ben 7 kilo verdim...10 seneki nisan elbisem bol geliyir.insan ne seviniyor ki...
Demem o ki bol suyla beraber bu diyet muhtesem...bitki cayi da...
Ama asla yag seker meyva ve ekmek yok.onun yerine yulaf kepeginden kendin yapiyorsun.hem daha toj tutuyor o yulaf resmen doyuruyor.
Dukana ozel tatlilar serbetler neler neler var
Tabi evreleti gectikce meyva ekleniyor arti yulafin yanina 2 dilim tam bugday ekmegide...
Yulaf kepeginden kek borek bile yapabiliyon.
Ayol daha ne olsun..hangi diyette bu var

İşte ben öğrenci olduğum için öğlen yanımda götürebileceğim bi seçenek yok dukanda:/ Bir de üniversiteden çıkış saatlerim değişiyor, eve geldiğimde annem ne yaptıysa ondan yemem gerekiyor. Genelde de sebze pişiyor evde. Benim için zor o yüzden dukan:KK43:

cola asitli içecekler kahve abur cubur bunlara da dikkat etmek gerekiyor
ben beyaz ekmeği de bıraktım kepek ekmeği kullanıyorum
bi de her gün olmasa da gün aşırı mutlaka 2 saat yürümen lazım

Yarından itibaren başlayacağım yürüyüşe. Aslında bizim kampüs çok büyük olduğundan dolayı gün içinde yarım saat civarı yürüyorum ama yeterli gelmiyor belli ki...Kola ve kahve de hiç içmiyorum zaten sevmem neyse ki...

spor yapmadan zayıflayan var mı:KK30: bebiş var spor yapamıyorum yuruyuş ımknnsız bakaak kımsem yok arada kızımla bebek arabasıyla yuruyoruz okadar.evde hareket yapsam 2 gune sıkılıyorum:26:

Pilates seti alıp pilates yapabilirsiniz aslında. O eğlenceli oluyor:)

Sorma canım sormaa, iş yerine çeşit çeşit yemek geldi öleceğiim! Haha :)

Bensee Lİfalif'e başlıyorum :KK43:... Sabah kahvaltısı sade cornflakes light sütle, öğlenleri yoğurtla lifalif.. Akşamlarıı sebzeler ..

Bu hayat bana göre değil, git göbek git! :KK19:

Lifalif ne kii? Bi de bırakınca direk geri döner gibi o kilolar...

Yarından itibaren başlayacağım yürüyüşe. Aslında bizim kampüs çok büyük olduğundan dolayı gün içinde yarım saat civarı yürüyorum ama yeterli gelmiyor belli ki...Kola ve kahve de hiç içmiyorum zaten sevmem neyse ki...

şöyle canım eğer yavaş yürüyorsan yürümenin sana göre faydası pek olmaz
eğer biraz hızlı adımlarla yürüyüp terlersen çok daha faydasını görürsün
tabi bide su içmek çok önemli suyunu eksik etme sakın

şöyle canım eğer yavaş yürüyorsan yürümenin sana göre faydası pek olmaz
eğer biraz hızlı adımlarla yürüyüp terlersen çok daha faydasını görürsün
tabi bide su içmek çok önemli suyunu eksik etme sakın

Hiç su içmiyorum diyebilirim:18: Ve yavaş yürüyorum evet:KK43:

Hiç su içmiyorum diyebilirim:18: Ve yavaş yürüyorum evet:KK43:

o yüzden yürüyüşlerin biraz hızlansın yada tam anlamıyla koşmaya başla canım
çünkü hızlı yürümek koşmaya eşbedelmiş
ilk duyduğumda inanamamıştım:KK30::KK30:

Son düzenleme:
o yüzden yürüyüşlerin biraz hızlansın yada tam anlamıyla koşmaya başla canım
çünkü hızlı yürümek koşmaya eşbedelmiş
ilk duyduğumda inanamamıştım:KK30::KK30:

Evet evet öyle yapayım. Zaten beggyy işi inada bindirdi beş kilo diye, gaza geldim eriycem ben de:KK52:

Alkali diyet cidden mantıklı bir diyet vücut açısından. Onun kitabı falan vardı bi bakmayı planlıyorum ben de sevgili bogurtlenkusu:KK16:

Sevgili kovkızı alkali diyeti öneririm evet ama, sporun önemi hızlı verilecek kilollarda daha çok oluyor. Yürüyüş yapamıyorsan vaktin yoktur vs. Sana bi video vericem günde 2 kere uygularsan ciddi faydası olur bence.

Sevgili kovkızı alkali diyeti öneririm evet ama, sporun önemi hızlı verilecek kilollarda daha çok oluyor. Yürüyüş yapamıyorsan vaktin yoktur vs. Sana bi video vericem günde 2 kere uygularsan ciddi faydası olur bence.

Valla hayır demem:KK1: Ben 30 day shrede takmış durumdayım yapayım diye ama yeni önerilere de açığım, sen denedin mi göndereceğin videoyu?

Ayyyy 5 kilo gider mi ki cidden 3 haftadaaa? Ay gitse nasıl sevinirimmm!! O zaman yarın sen bana egzersiz de önersen? 30 day shred düşünüyodum ben ne dersin?

Cnm ben sana tempolu yürüyüş öneriyorum tempo aonra yavaşlayarak yürü sonra birden koşmaya başla vücut şok etkisiyle yağ yakımını hızlandırıyo verirsin ben bi haftada 3 kilo verdim sana insaflı davrandım yine akşamda mutlaka aıkılaşmak için mekiğe başlıcakaın o kilolar gidecek sert nir hocayım ben ahahhaha sen bi başlada bi görim ben sen neler yapıosnn

Valla hayır demem:KK1: Ben 30 day shrede takmış durumdayım yapayım diye ama yeni önerilere de açığım, sen denedin mi göndereceğin videoyu?

Denedim. Zaten denersen sen de ne demek oldugunu hissediceksin :KK1:
Bilimsel olarak kanıtlanmış bişey.
Takip eden 24 saat boyunca hareket etmesen bile metabolizman hızlı kalıyo.

http://touch.dailymotion.com/video/...e-en-fazla-kalori-yaktiran-calisma-hiit_sport

Ya dukan biraz dikkat edilmesi gereken bir diyet.Bir çok kişi kolon kanseri olduğu için tavsiye etmiyorlar.Uzun vadede yapmayın diyorlar ancak bu uzun vade ne kadar 1 ay mı 3 ay mı kimse bilmiyor

aman uydurma onlar. hayatimda hic bu kadar saglikli hissetmemistim.

bu arada oyle cok agir bir diyet degil. hem protein hem sebze yiyorsunuz bol bol
istediginiz kiloya inince de meyve ekmek ceviz findik badem vs devreye giriyor hatta haftada bir (sabitlemenin ikinci yarisinda iki) ogun dilediginiz her seyi yiyorsunuz

lop lop yaglar kilolar daha mi saglikli sanki??

3 ay sikin disinizi sonra istediginizi yiyin ne olacak..

Cnm ben sana tempolu yürüyüş öneriyorum tempo aonra yavaşlayarak yürü sonra birden koşmaya başla vücut şok etkisiyle yağ yakımını hızlandırıyo verirsin ben bi haftada 3 kilo verdim sana insaflı davrandım yine akşamda mutlaka aıkılaşmak için mekiğe başlıcakaın o kilolar gidecek sert nir hocayım ben ahahhaha sen bi başlada bi görim ben sen neler yapıosnn

hahahah peki hocamm!! Ama çok sağol beggyy valla deli gibi gaza geldim! Üç haftada o beş kiloyu vereceğim kesinlikle!

X