Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Öncelikle ölçülerini al bakalm ölçün ne ne kadar kısa süresde eritebiliriz birde yeme alışkanlığın nasıl

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim yeme alışkanlığım çok garip..
Bazen hiç işahım olmazken bazen 2 3 saatte bi acıkıyorum.
Hipoglisemi hastasıyım..

164 boya 54 kilo gayet saglikli bir kilo. Nasil simitin var anlamadim cidden. Belki cok hareketsizsin, biraz spor yap istersen diyet yerine.

Simit derken çok değil ama var yinede yağ tabakası

Hipoglisemi hastasıyım..

Bendede var o aynı zamanda düşük tansiyon rahatsızlığım var sen sadece asitli abur cubur ve gece yemesini kes ve spor yap dediğim gibi simite tek çare mekik şeker ve tuzuda abartma desiğim gibi ölçülerini al birde sana söyliycem yarın progrMn adını onu indir o haraketleri yap her akşam ilk zamanlar acıycak ve ağrıycak üstüne git pes etme arttırcajsın her gün sayıyı

Bendede var o aynı zamanda düşük tansiyon rahatsızlığım var sen sadece asitli abur cubur ve gece yemesini kes ve spor yap dediğim gibi simite tek çare mekik şeker ve tuzuda abartma desiğim gibi ölçülerini al birde sana söyliycem yarın progrMn adını onu indir o haraketleri yap her akşam ilk zamanlar acıycak ve ağrıycak üstüne git pes etme arttırcajsın her gün sayıyı

ben 2 hafta basen kalça sıkılaştıra hareketlerinden yaptımm faydasını gördüm ama düzenli yapmadım şuandada gece yatağa geçtiğimde yan yatıp 10-15 kere bacağımı yana kaldırıp indiriyorum basen için ama hergün yapmıyorum.
Ölçülerimi pek doğru alamam ama ölçücek ölçü yok yurttayım.
Benim bi karışım 20 diğeri 21 cm öyle mi ölçsem :44:
Zaten hipoglisemide düşük tansiyonda oluyor

ben 2 hafta basen kalça sıkılaştıra hareketlerinden yaptımm faydasını gördüm ama düzenli yapmadım şuandada gece yatağa geçtiğimde yan yatıp 10-15 kere bacağımı yana kaldırıp indiriyorum basen için ama hergün yapmıyorum.
Ölçülerimi pek doğru alamam ama ölçücek ölçü yok yurttayım.
Benim bi karışım 20 diğeri 21 cm öyle mi ölçsem :44:
Zaten hipoglisemide düşük tansiyonda oluyor

Şeker düşüklüğü değilmiydi o ya ahahha öylede ölçebilirain simitleri eritmek için 5 lt su bidonunu doldur düz dur bacaklarını omuz hizasında aç önce ağırlığı sağ eline al sağa eğil kalk sonra sola eğil 50 yaptktan sonra ağırlığı sola alıp 50 daha yap ve satıyı gün geçtikçe atttır

Ben yaşamadım öldüm asiti direk kestim ağzıma koymadım akşam 7 den sonra yemedin şeker kullanmadım tatlı yok akşam çok acıkırsam bir bardak süt içtim yani kilo aldıracak aklına gelen ne varsa kestim sonra erimeye başladım kendi kendine makarna çok tüketiodm deliriorm onun için 2 litre kola içiodum günde kaç kilosun

80 kilosum maalesef:KK14::KK14: boyum 1 70 amaa hazıran sonuna kadar en geç 65 olmalıyım :KK43:(
Baya sıkı başladım ben ama akşamları fındık fıstık ymiyorum bırde sabah aksam ballı sırkeli su ıcıyorum işe yarar mı tavsıylerını beklıyorm

80 kilosum maalesef:KK14::KK14: boyum 1 70 amaa hazıran sonuna kadar en geç 65 olmalıyım :KK43:(
Baya sıkı başladım ben ama akşamları fındık fıstık ymiyorum bırde sabah aksam ballı sırkeli su ıcıyorum işe yarar mı tavsıylerını beklıyorm

Gece yiyomsnn

Şeker düşüklüğü değilmiydi o ya ahahha öylede ölçebilirain simitleri eritmek için 5 lt su bidonunu doldur düz dur bacaklarını omuz hizasında aç önce ağırlığı sağ eline al sağa eğil kalk sonra sola eğil 50 yaptktan sonra ağırlığı sola alıp 50 daha yap ve satıyı gün geçtikçe atttır

Şeker düşünce belirtilerinde ne var ?
Düşük tansiyon :KK70: :KK70:

Plates topu olma mı ? :KK1::KK1:

Şeker düşünce belirtilerinde ne var ?
Düşük tansiyon :KK70: :KK70:

Plates topu olma mı ? :KK1::KK1:

Kız tansiyon farklı kan şekeri farklı neyse pilates topuylada çalış benm dediğimin faydası çok çok sıkılaştırıoo 😄

Kız tansiyon farklı kan şekeri farklı neyse pilates topuylada çalış benm dediğimin faydası çok çok sıkılaştırıoo 😄

Farklı ama şekeri olanlarda tansiyonda olur çoğunlukla bağlantılılar yani.
Önce platesle açılışımızı yapalım sonra bidona geçerim ben onu elimden zor taşıyorum :KK1:
Sevgilimdende yardım alıyorumda oda besyo okuyo mekik hareketleri gösteriyo

Farklı ama şekeri olanlarda tansiyonda olur çoğunlukla bağlantılılar yani.
Önce platesle açılışımızı yapalım sonra bidona geçerim ben onu elimden zor taşıyorum :KK1:
Sevgilimdende yardım alıyorumda oda besyo okuyo mekik hareketleri gösteriyo

Heh o bilir ben çok faydasını gördüm hadi görim seni yatim ben iş var yrn hberleşiriz

dukan tavsiye ederim

once-sonra fotografi koysam booyle kalirsin :KK53::KK53:

Ya dukan biraz dikkat edilmesi gereken bir diyet.Bir çok kişi kolon kanseri olduğu için tavsiye etmiyorlar.Uzun vadede yapmayın diyorlar ancak bu uzun vade ne kadar 1 ay mı 3 ay mı kimse bilmiyor

Kızlar beni de aramıza alin:) ben de bugün itibariyle diyet yapmaya karar verdim. 1.60 boyun kilom da 54 sanırım. 3 kilo versem göbekten kurtulsam aah ahh! :) şuan ne yemekler ucusuyo gözünün önünde ya, nasıl olacak bu isleeer :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben adı olan diyetleri sevmiyorum. Bunalıma giriyorum diyetteyim dukan yapıyorum deyince falan.
Alışkanlıklarını değiştireceksin ve imkanın varsa yürüyüş yaparsan o kadar zor değil aslında..

Selam kizlar

Beggy babada el at bacim bnde bu hafta diyete basladim boyun 1.65 kilom 68 :KK4: 55 kilo olmak istiyom bu hafta itibariyle ise yürüyerek gidiyorum 45 dk sürüyor yurumem aksamlari kizimi kresten alacagim için yurumuyorum maalesef :KK19:

Onun dişinda dünden beri çokaz yiyorum seker yok zaten ekmek hic yyemem normalde de kolayi da kestim ve aksam 6 dan sonra yemiyorum bakalim ne olacak inş iradeli bi şekilde devam ederim :KK9:

ya burda diyet topiğinde bundan birklaç ay önce bi arkadaş başlık açmıştı yoğurt kürü diye yemeklerden önce 1 yemek kaşığı yorğurda yarım çay kaşığı tarçın yarım çay kaşığı zencefil yarım çay kaşığı zerdeçalı karıştırıyorsun ve yiyorsun bu yağları yakıyormuş ve tok hissetmeni sağlıyormuş ben bir süre denedim verdiriyor gerçektn ama ben böyle kürlerden açıkçası korkuyorum vücuduma zarar vermesinden ama şöylebir gerçekte var sadece yoğurtta yesen göbek yağlarını yakıyor ve yoğurt tok tutuyor yoğurdu ve tarçını bol tüketmeye çalışmak lazım benimde ideal kilom için 6-7 kilo vermem lazım ama masa başı iş hep oturuyoruz bir görseniz burda hanımların üst kısmı zayıf ama oturmaktan armut biçimi almışlar bende onlara benzemeye başladım ya

Hipoglisemi hastasıyım..

164e 54 kilo iyi bi oran simit vs olmaması lazım. Ya çok kötü besleniyorsunuz ya da çok hareketsizsiniz. Benim boyum da 1.64 ama 54 kilo olduğumda etraftan tepki toplamaya başlamıştım çok sağlıksızsın vs diye. Şu an 57yim 55.5 benim için ideal. Ben koşuyorum ve yüzüyorum. Diyet yerine size de tavsiye ederim sağlıklı bir görünüm için.

Selam kizlar

Beggy babada el at bacim bnde bu hafta diyete basladim boyun 1.65 kilom 68 :KK4: 55 kilo olmak istiyom bu hafta itibariyle ise yürüyerek gidiyorum 45 dk sürüyor yurumem aksamlari kizimi kresten alacagim için yurumuyorum maalesef :KK19:

Onun dişinda dünden beri çokaz yiyorum seker yok zaten ekmek hic yyemem normalde de kolayi da kestim ve aksam 6 dan sonra yemiyorum bakalim ne olacak inş iradeli bi şekilde devam ederim :KK9:

45 dk iyi bir zaman ama sabah işe giderken yürüme işi biraz ters sanki.
hareket harekettir ama tempolu yürümek lazım. o da sabah işe giderken sorun olmuyor mu? kıyafetler,makyaj falan?

Dukan diyorum baska biside demiyorum.faceden dukan diyet tarifleri yafa dukan amca sayfalarini begenin oradan herseyi takip edebilirsiniz.
Yok kolon kanseriymis falanmis filanmis bunlar dukani yapamayip birakanlarin uydurmasi.
Sen su icmezsen bobrekler o proteini ogutcem diye zorlanir tabi bol su iciceksin.
Dukan testi yapmadan diyete girismiyorsun.
Kitabini alip okumadan baslamiyorsun.
Ben ve ark beraber basladim.bugun 45 gun oldu..
Ve toplamda 11 kilo verdi..
Oncesi sonrasi gorsenuz agzinuz acik kalir.
Dun dr gitti butun testlerini yaptirdi sonuc super kizin kolestrolu yag orani minimuma inmis dr ne yapiyorsan devam et demus.
Kas kutlesinden gitmemis hep yagdan gitmis.
Arti bu diyette ac kalmamak yok asla.istedin zaman yiyebiliyorsun.
Kesin yasak listesine uydugun muddetce kilo vermek kacinilmaz....
Ben 7 kilo verdim...10 seneki nisan elbisem bol geliyir.insan ne seviniyor ki...
Demem o ki bol suyla beraber bu diyet muhtesem...bitki cayi da...
Ama asla yag seker meyva ve ekmek yok.onun yerine yulaf kepeginden kendin yapiyorsun.hem daha toj tutuyor o yulaf resmen doyuruyor.
Dukana ozel tatlilar serbetler neler neler var
Tabi evreleti gectikce meyva ekleniyor arti yulafin yanina 2 dilim tam bugday ekmegide...
Yulaf kepeginden kek borek bile yapabiliyon.
Ayol daha ne olsun..hangi diyette bu var

45 dk iyi bir zaman ama sabah işe giderken yürüme işi biraz ters sanki.
hareket harekettir ama tempolu yürümek lazım. o da sabah işe giderken sorun olmuyor mu? kıyafetler,makyaj falan?

Doğumdan öncede filan hep ise yürüyerek gider gelirfim huzli yuruyorum tempolu mu bilmem ama normalde ev ile is arasi mesafem bayagi var kestirme yollardan filan 45-50 dk geliyorum :))kiyafet için normal tshortumle yürüyorum işyerinde yerimiz var gelince temizlenip roll- onumu filan suruyorum uzerimi degistiriyorum
Makyajimi yapiyorum:KK1:

Aslında eve dönüşte yürümek isterim ama krese yetisemiyorum 6 da cikiyorum isten krrste 6.30 da kapaniyoo :KK19:

İpek burada yorumlarini begeniyorum seni takip ediyorum konularda filan :KK17:

X