Yaza kadar kilo vermem gerek:(

kaçamak (= büyük bi dilim değilse sıkıntı olmaz
bayanların hepsi tatlı şeylere bayılıyor (=
yrn biraz fazla spor yaparsın sıkıntı olmaz bence (=

Ayyy sağol canıım moral oldu valla. Evet çok haklısın yarın sporumu biraz daha fazla yaparsam bir şey olmazzz haklısın. Ayrıca bugün çok güzel yemişsin canım, ben de genelde dikkat ediyorum ama arada bir kaçırıyorum. Akşam altıdan sonra yemiyordum ondan üzüldüm biraz keke, sabah yesem dert etmezdim de neyse ne yapalım

bazen diyete uyuyorm bazende yiyip duruyorumm dengeyi kuramadım alışamadım bi sen bugun çok güzel beslenmişsin canımm

Ay kuzucum artık dikkat et ama tıka basa yersek midemiz küçülmez kiiii. Valla kızarım ha, azıcık midemizi tutmamız lazım. Tıka basa yemek istediğin anlarda aklına incecik şortlu kızlar falan getir bence

Kızlar kiiiizlar 55,5la başladığım diyetimin ilk sonucu karsinizdaaa. Nasiiil? :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1400907230427.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 50

Ooh mis gibi bi gün geçirmişssin. Devamlılığını diliyorum canım :). Bir de sen ne zaman başlamıştıın? bir değişiklik var mı sonuç nedir?? :)

Kızlar çok mutsuzum bu akşam dayanamayıp bi dilim kek yedim, sizce çok mu kötü yapmışım ya çok büyük bi dilim değil aslında

Sporunla dengelediysen seni affedebiliriz. Ben akşam annemler lokmalık keklerden yerken yanlarından uzaklaştım telefonda falan konuştum ki uzak durayım. Sonra da yemediğim için mutlu oldum :) Ama arada olur böyle şeyler arada o kadar sıkma canını :)

ben bugun neler yedim neler saatlerce aç kaldım sonra tıka basa yedim pişmanda değilim bayılcaktım yoksa bide bugun bi spor salonundan aradılar zumba dersi verirmisin diye gidemediimm gidemedimm (((

Bak bak bak pişman da değilmiiiş ! Kuzum keşke ders vermeyi kabul etseydn ya san da yararı olurdu baya. Sürekli olacaktıysa bir de süper olurduu.. Valla hala fırsatın var sa hiç durma derimm..

aslında çok sevdiğimde bi iş ama kilo vermeden yapamam ki 60 kiloluk bi zumba hocası ne kadar ciddiye alınır hamileydim çocuk doğurdum falanmı desem :)))

Ay kuzucum artık dikkat et ama tıka basa yersek midemiz küçülmez kiiii. Valla kızarım ha, azıcık midemizi tutmamız lazım. Tıka basa yemek istediğin anlarda aklına incecik şortlu kızlar falan getir bence

hayatım boyunca şort giyemiyceğim için onları düşününce fark olmuyo bende kendi eski resimlerime bakıyorum aslında before after olarak foto koymak lazım

Kızlar çok mutsuzum bu akşam dayanamayıp bi dilim kek yedim, sizce çok mu kötü yapmışım ya çok büyük bi dilim değil aslında

ye kuzu afiyet bal olsun bende enerjisi bitmek tukenmeyen 8 yasindaki oglumu nasil durdururum diye dusunurken buzlukdaki un gibi cekilmis kiyma batti gozume hemencik cikardim hamur yogurdum oglana lahmacun yaptirdim enerjisi tukenirde totosunun ustune oturur bari birkac saat diyeneyse tek tek hamurlari acti harci surdu nasil guzel olmus dedi bal kaymak dedim aradada lop lop goturdumsonra nemi oldu benimki tuvaletini yaparken uyumus diyet miyet kalmadi bende bugun ama beynimin yorgunlugu gecti delirtti sabahdan beri beni oglanama soz yarindan itibaren kisacam kendimi ahanda soz veriyorum

Son düzenleme:
hayatım boyunca şort giyemiyceğim için onları düşününce fark olmuyo bende kendi eski resimlerime bakıyorum aslında before after olarak foto koymak lazım

Haha ya ben ilk göbüklü halimle bi foto çektim valla. Kendim son halimle karşılaştırıp sevinicem İnşallah bu olayın sonundaa

ayy çook güüzellll :))))) hatta muhteşemmmm

Teşekkür ediyoooruuum!

Ama daha vaaaar

aslında çok sevdiğimde bi iş ama kilo vermeden yapamam ki 60 kiloluk bi zumba hocası ne kadar ciddiye alınır hamileydim çocuk doğurdum falanmı desem :)))

Buraya kilo alıp geldim, çünkü birlikte zayıflicaz benden bakıp motive olucaksınız dersin meselaa

Haha ya ben ilk göbüklü halimle bi foto çektim valla. Kendim son halimle karşılaştırıp sevinicem İnşallah bu olayın sonundaa

Teşekkür ediyoooruuum!

Ama daha vaaaar

ay benm göbek çevrem çok sıkıntılı eski yeni olarak koysam çok ciddi fark var resimleri yanyana getirmeye utanyrm o yüzden

Kızlar kiiiizlar 55,5la başladığım diyetimin ilk sonucu karsinizdaaa. Nasiiil? :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tebrikler extravolume tam istedigim kilodasin ben nezaman inerim o kiloya ablam 1 yilda kurtuldu tontislikden simdi 15 lik gibi boyu kadar kizi var kimse inanmiyor ana kiz olduklarina hatta ikinci Numara kizi ablamdan kilolu ablam tig gibi surekli soyluyor haftada 1 kgyu gecme tekrar alirsin yoksa geri diyor bende o kadar sabir olsa butun cocuklarimi 8 aylik dogurmazdim cok ciddiyim

Buraya kilo alıp geldim, çünkü birlikte zayıflicaz benden bakıp motive olucaksınız dersin meselaa

Karar veremedim gidemem heralde biliyorum ortamı çünkü kendi zayıflayamamış bizimi zayıflatıcak düşüncesi oluyo eski çalıştığım yerlerde gelirlerdi senin gibi olsak falan derlerdi çok zayıf değildim kalıplıydım ama düzgün vücudum vardı 54 kiloydum bi ara herkes en fazla 49 50 sindir diyodu yağ oranım çok düşüktü ahh ahh zumbada öyle bi dans ki bu kiloyla olmazzz

Teşekkür ederiim, moral oldun bana :) Azim canım azim vazgeçme ineceksin sen de elbet :) Ben bundan 1,5 kilo fazlayla başladım. Sende böyle böyle ilerleyeceksin , inanıyorum olacak
Ablana da maşallah. Ama işte biraz da bünye meselesi o işler ya. Kimbilir ilerde çocuk vs olunca ne hale geleceğim bilmiyorum Çok korkuuunç

Tıka basa yemeleri bırakıyosuun, kendini gözün dönecek kadar aç bırakmıyosun ve yola devam ediyosun hadi bakalıııım, Tekrar ineceksin insanların 49-50sindir dediği kilolaraaaa :)

ay benm göbek çevrem çok sıkıntılı eski yeni olarak koysam çok ciddi fark var resimleri yanyana getirmeye utanyrm o yüzden
Motive olursun canım nolcak, neydim ne oldum dersin Bi zamanlar öyleysen şimdi de eski haline dönebilirsin. :)

Benim sorunum bide spor yapmak hiç istemiyorum hiç içimden gelmiyo onun motivasyonunu bi türlü başaramadım eve bisiklet aldım alt bacak üst bacak sorunum var baya 1 hafta kullandım sonra kaldırdım duruyo köşede geçen gün diyetistenden randevu aldım onada gitmedim

Canımm ama biraz çaba sarfetmeden, emek harcamadan oturduğumuz yerden hiçbi emelimize ulaşamıyoruz ki maalesef, keşke olsa ama olmaz..
Hem bak evde bisiklette varmış. Ne kdar zor olabilir ki günde 1 saati ona ayırmak. Gün içinde ikiye böl bunu. İstediğin saatlerde yarımşar saat yap işte. Çok ekstra yorgun olursun hadi bugün yarım saate düşüreyim dersin ama mutlaka yap..

Bak inan ben bu yaşıma kadar spor adına kılımı kıpırdatmadım. Yolda bi yere giderken iki adım yürüyüp of yeter yoruldum diyen bi insanım. Ama diyetle birlikte 30 day shred a başladım, 10. günümdeyim bugün de.. İşten yorgun argın geliyorum. Oturup kalmayayım diye hemen giyiyorum tayla rı tişörtleri başlıyorum yapmaya.Ama bunu mecburmuşum gibi yapıyorum. Bırakma lüksüm yokmuş gibi, işe gitmek gibi mecburi bişey bu yapıcaksın diyorum kalkıyorum.Yapıyorum sporumu, terliyorum, duşumu alıyorum.Sonra içim rahat oturuyorum. İyi ki yapmışım yoruldum ama geçti bitti diyorum..

Biraz totomuzu kaldırmamız gerek senin anlayacağın yoksa hiç yol kat edemicez.

Sabah 8 de evden çıkıyorum aksam 18.15 de falan evde oluyorum geldiğim gibi mutfağa giriyorum yemek yapıyorum hazırlıyorum yenip kaldırılması mutfağın toparlanması zaten 20.15 i buluyo sonrada 1 saat evi toparlamaya calısıyorum çamaşır ütü sil süpür zaten illa bir iş oluyo 21.30 gibi falan oturuyorum 1.30 2 saat eve iş alıyoruz abim ben annem onları yapıyoruz ortalama 23.30 gibi bitiyo ve ben o saate kadar şöyle ayaklarımı uzatimde bi oturim diyemediğim için canım hiçbişey yapmak istemiyo bazen 00.30 lara kadar çalıştığım oluyo hiç kendime zaman ayıramıyorum bi duşa girip yatıyorum bakıyorum zaten saat 1 olmus o yüzden biraz bıkkınlık var üstümde normalde azimliyimdir yapıcam dedimmi yaparım falan ama bu ara pisikolojimdede git geller var zaten biraz kendimi toparlamam lazım

Senin üzerinde baya bi ev işi varmış tabii. Anne de mi çalışıyor? Gerçi benimki de çalışıyo ama ben 7 ye doğru evde oluyorum Annem 8e doğru. Ben o sırada sporumu duşumu hallediyorum annem gelince yemek yiyoruz kaldırıyoruz. Yarım saat bi vakit ayırabiliyorum yani hiç değilse..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…