Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Bi ben hissetmedim heralde ya hatlar kesildi baya ama

Hadi yaa... Biz 8.kattayız da bina sağa sola yalpalandı resmen çok korktuk masalara falan tutunduk o derece hissettik..

Allah göstermesin bir daha çok kötüydüü

Hahahahahahha ay gülmekten öldüm canım yaaa Valla ben de bu sabah bi tane simit yedim. Öğlen meyve ve yoğurtla geçirdim. Akşam da çorba ve biber dolması yedim bi tane. O biber dolması fazla geldi ama gerçekten. Yememem lazımdı. Simit konusunda da hatalıyım ama sabah dayanamadım sıcacıktı kızlar

Bakalım haftaya cuma ne durumda olucaaaz
valla vazgeçmemek için kendimi zor tutuyorum ben tam bir çikolata canavarıyım gözümün önünden çeşit çeşit çikolatalar geçiyor sonra kızıyorum kendime yeterince yedin zaten diye

valla vazgeçmemek için kendimi zor tutuyorum ben tam bir çikolata canavarıyım gözümün önünden çeşit çeşit çikolatalar geçiyor sonra kızıyorum kendime yeterince yedin zaten diye

Ben de hamurişine bayılırım, hele ekmek arası olan her şeyi severim. Bir haftadır ağzıma hiç ekmek koymadım börek çörek yemedim. Bugün sabah bi simit yedim sadecee. Vazgeçemeyiz artık boşa mu uğraştık bu kadaaar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…