Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Benimde canım bugun ciddi şekilde mantı istiyooooo ama yemiycemmmmm

Bugün akşam evde mantı var bizdee Bu yüzden akşam dışarda ızgara veya salata falan yiyip geçicem eve

Kızlaaaaar siz naptınız yaa! Mantı falan nerden çıktı şimdiii Ben mantıya bayılırım. Ayy sevdiceğime kahvaltıda versen yer hatta
Haftada bir yapar yerdik biz de evde ama şimdii rüyalarda kaldı tabii. Bi süre dişimizi sıkmak zorundayız. O kaçamak gününde ayvalık tost, kremalı mantarlı soslu makarna, bi de güzel soslu bi mantı yesem nolur kızlar yaa Verdiklerimi hoop diye geri alırım herhalde...

Ayy bu baya etkili bi şeye benziyooo Yarın hemen yapayım bunu da. Yaaa bacaklarımı nasıl incelticem peki ben? Üst bacaklarım çok kalın

Kuzu yaa benim tel youtube'u açmıyo 30 day shred level 2'yi de başka sitede bulamadım. Bi kaç güne 2.ye geçmem gerekicek. Bütün levelleri indirebilecek bir yer falan yokmudur acaba. Hergün siteden açıyorum böylee

yok kaçamak günü falan yok çıka aklından sen o günü kaçamak dediysekkk aksama kadar sınırsız değil yani tek birini seç onu ye 1 porsiyooonn:) banada kahvaltıda versen yerim vaalla ben bu kiloları aç kalarak değil gece 3 de kalkıp mantı yiyerek aldım 12 de dolmalara saldırarak hergün döner lahmacun kebap yiyerek aldııımmm

Hahah Kuralları biliyorum bebiiş, ama şuan gözüm döndüğü için işime geldiği gibi söylüyorum galiba. Tamam tamam dediğiniz gibi olsun. :))
Ahh ben de bi güzel yerdim ki sormayıın.. Neyse sağlık , zayıflık falan hoş şeyler bunlar. Devaaaaaam!

Resmen mantı resmi açıp ekmek banıcak durumdayım ekmekte yiyemiyoruuzz kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :((((

Hayıııır resmine bile bakmak yok !

Sen açda incecik kızlara bak bikinilerinden göbekleri fırlamamış kızlaraa. Bizi şu an onlar paklar anca

Resmen mantı resmi açıp ekmek banıcak durumdayım ekmekte yiyemiyoruuzz kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :((((

Sen açda incecik kızlara bak bikinilerinden göbekleri fırlamamış kızlaraa. Bizi şu an onlar paklar anca

aynennnn çok açııımmmmm amaaa çorba söyledim mideme sulu bişey girsinnn yanındada bi dilim light buğday ekmeği yerim artık

aynennnn çok açııımmmmm amaaa çorba söyledim mideme sulu bişey girsinnn yanındada bi dilim light buğday ekmeği yerim artık

Çok çok iyi yapmışsın canım ben hiç çorba içmiyorum ne zamandır ya. Su da içmiyorum pek hatta ..

Benim bağırsaklar çalışmıyo ama böbrekler çok fena çalılıyo. Bir bardak su içsem 3 bardak içmişim gibi bi sonuç alıyorum
E işyerinde de sürekli yerimden kalkamıyorum falan derken kalıyo öyle. Çok dertliim çok

çorbamı içtim domates salatalıktan gına geldi zaten :) şuraya bi tüp falan ayarlıycam yumurta haslarım sabah omlet falan yaparım tüpsüz ocaksız olmuyo böyle domates salatalıkla yumurta tok tutuyo en azından ayrıca sağlıklı çorbayıda bayıla bayıla içtim 1.5 dlim ekmekle arkasından tatlı niyetine kuru kayısı yedim bitane 4 gibi falanda 2 tane daha kayısı yerim 7 ye kadar idare eder 7 de ne yerim bilmiyorum bugun pazar kuruluyo burda giderken pazara uğrasam ot falan alsam bişeyler ıspanak alırdım onunda mevsimi geçti artık ne yapsam sebze yemeği olarak yaa

kizlar 3 gundur davetliydim borek corek lop lop goturdum sporumu yaptigimdan sadece 500gr almisim ne guzel 73.500den bu Sabah 74 olmusum bugun ceza verdim kendime Sabah Sabah 4 km yuruyum tempolu ara ara kostum cop posetsiz fazlada terlemedim ayni tempoda cop posetiyle yagmur ormanlarina donerdim normalde kimsecikler anlamasin zayifladigimi diye bol giyiniyorum surpriz olsun bakalim cuma odul kimin:119:ben sonuncu gelirim kesin

kizlar niye bu kadar kisiyorsunuz kendinizi ben ekmek falan yiyorum Sabah kahvaltisinda bazen iki dilim bazen 1 dlm kepek ekmegi yada lavas ekmegi yiyorum ustelik Sabah erkenden istedigimide yiyorum mantiysa manti hamburgerse hamburger ve kiloda veriyorum eger sabahdan agir yemissem ogle cok hafif aksamda yogurt yada elma yiyorum sauna kadar boyle beslenmeyle kilo kaybettim 78.800kgdan suanda 74kgdayim boyle yiyerek geldim son 3 gundur saldim simdi tekrar basladim

Oohh senin bünyeye Maşallah diyelim o zaman canım..
Ben senin gibi yapsam yerimde sayarım hatta + kilolar eklerim herhalde bu şekilde... Bi süre kısmak gerek. Sabahları kahvaltıyla ekmek yenir tabii ki. 1-2 dilim tahıllı kepekli ekmek gayet normal..

Yürüyüşleri de bırakma en güzelini yapıyorsun yürüyerek aynen böyle devamm :)

canim ben yillarca zayiflikla mucadele vermis bir insanim 2.sezeryan maf etti beni ardindan 3.cu sezeryan cupppp igrenc gobek kaldi ama sizzler gibi hafif yesem eminim 2 ayda tig gibi olurum daha once denedim birakinca geri aldim simdi yavas yavas verip almamaya bakicam omrum boylemi gececek ver al ver al ailenin en zayifi benken ailenin siskosu oldum gitti

Kolayca kilo verebiliyosun demek ki ne kadar güzel, abartmadan azıcık da dikkat etsen kolayca kurtulacaksın vallahi :)

Kolayca kilo verebiliyosun demek ki ne kadar güzel, abartmadan azıcık da dikkat etsen kolayca kurtulacaksın vallahi :)

kilo biraz daha fazla olunca vermesi daha kolay oluyo tabi bünyeden bünyeye değişirde ben spor salonunda çalışırken 90 kg lik bayanlar ayda 10 12 kg verirken 55 60 kg olanlar 1 kilo yada yarım kilo anca veriyodu yağ azaldıkça zorlaşıyo ya

Aynen canım öyle de bir durum var kesinlikle... Bir de başlangıçta daha hızlı bi değişim olurken sonra duruveriyo.. Önce su gidiyo çünjü vücuttan. Önemli olan sonrasındaki yağları atmak.

Aynen canım öyle de bir durum var kesinlikle... Bir de başlangıçta daha hızlı bi değişim olurken sonra duruveriyo.. Önce su gidiyo çünjü vücuttan. Önemli olan sonrasındaki yağları atmak.

suları atmamak içinde bol bol su içiyoruz gerçi benim yine bu ara pek su içtiğim yok ama neyse :)

suları atmamak içinde bol bol su içiyoruz gerçi benim yine bu ara pek su içtiğim yok ama neyse :)

O zamaan bendensin sen de!

Akşam olsa da eve gidip sporumu yapsam. Resmen yapmayınca içim huzursuz oluyo. Hemen şişicem sanıyorum

Demek ki içimde bi yerlerde bir sportif kişilik yatıyormuş benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…