Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Beenimki birazda yemeğin salçalıısıııı kadınınnn kalçalısı modunda zaten dışarda o acıktım dediğinde benim yememi gibi bi şansım yok zaten dayanamıyorum hamburgere falan zorla yediiriyo o :)

Son düzenleme:

Ooo senin durum daha vahim o zaman :) Ben kızdım benimkine hep böyle yapıyosun hiç destek olmuyosun. Zorla yedirmenin ne anlamı var ben biraz kilo verince kendimi daha iyi hissedicem destek olsan ne olur dedim. Şimdi akşamları sporunu yaptın mı diye bile sormaya başladı

Benimki cins hem destek olur hem köstek aç kalmama dayanamıyo garibim yüzüm gözüm solgun oluyo normalde çenem hiç durmaz oda gneelde susar açken susuyorum falan konuşmuyorum garip geliyo onada o konuşturmaya calısıyo haftasonu birlikte hamburgeleri gözlemeleri yedik ama sabahta gitti bana light ekmek aldı domates salatalık peynr zeytin aldı getirdi spor yapamıyorum çok sıkılıyorum oda sormuyo artık dışarda yürüyüş yapmak istesem kavga cıkıyo zaten :)))

Hahah ayy bu erkekler ya. Aynen benimki de aç olunca suskunlaştığımı söylüyo ki doğrudur konuşmuyorum pek . Benim açlığa hiiç tahammülüm yoktur. Bir de migren var aç kalayım hemen başlar. Ama bu defa çok dirayetli çıktım ben de şaşırıyorum kendime eskisi kadar zorlanmıyorum. Aman nazar edicem şimdi kendi kendime hee , dağlara taşlaraaa tü tü tü

Aman aman hep böyle devamm ett :) nazar değmesiiinn :) versek şu kiloları kurtulsak bii yaa

Aman aman hep böyle devamm ett :) nazar değmesiiinn :) versek şu kiloları kurtulsak bii yaa

Ayy İnşallah canım İnşallah. Vermeye çalıştığım da 4 kilo yanii neden olmasın ki. İnsanlar bir insan ağırlığı atıyorlar üstlerinden biz neden yapamayalım. İsteyince oluyor demek ki. Biz de başarıcaz

ohoo senin çok azmış :) kaç kilosun smdi canım

Ayyy ben de bugün çok fena gaza gelmiş durumdayım! Sabah kahvaltımı paylaşmıştım omletle salatalık yedim. Sonra öğlen dokuzlu çaydan içtim, öğlen yemeğinde de ızgara köfte yedim beş tane yanında salata. Az önce de akşam yemeğinde çok az yağlı kabak yemeğiyle bi kase yoğurt yedim. Yoğurda da bir tatlı kaşığı keten tohumu ekliyoruum

Aynen canım ya, makarnayı geç ben bugün iskendercinin önünden geçerken o tereyağı kokusuna bile pes etmedim

Yok kuzu yaaa hiç sanmam makarnayla o kadar kilo verileceğini

Lifalik sanırım kahvaltılık gevrek tarzı bi şey di mi, diyet için olanlarından tabii:)

Süper bi gün gecirmissin lüzum maşallah sana! :) ben de sabah special k ile kahvaltı öğlen lifalif ve yoğurt akşamda 3 -4kaşık fasulye yarim dilim tahilli ekmekle günü tamamliyorum:)
Aynen canım ya, makarnayı geç ben bugün iskendercinin önünden geçerken o tereyağı kokusuna bile pes etmedim
Hehe:) iskenderle hic aram yoktur ama senii cani gönülden kutluyorum bi kez daha:)
Lifalik sanırım kahvaltılık gevrek tarzı bi şey di mi, diyet için olanlarından tabii:)

Evet canım öyle gibi. Buğdayin icinde minicik kuru kayısı kuru uzum parcaciklari var. İdare ediyorum zayıflama uğruna:)

bende azönce makarna kalorilerine bakıyorum 1 porsiyon kremalı mantarlı makarna 870 kalori civarıymış bence sen kaçamak gününde domates soslu falan tercih etmelisinnnn:)

Canım az önce sos paketinin arkasında okudum 100gr hazırlanmış soslu makarna da 170kalori var diyo yaa. Yani kaçamak da değerlendirilebilinir:)

Canım az önce sos paketinin arkasında okudum 100gr hazırlanmış soslu makarna da 170kalori var diyo yaa. Yani kaçamak da değerlendirilebilinir:)

ben netten bakmıstım canım ama 170 kadar az olduğunu sanmıyorum 170 se eğer bi öğün olarak yenir o sadece 170 kalori almak tadiyet için oldukça uygun onda bişey vardır :)

ben netten bakmıstım canım ama 170 kadar az olduğunu sanmıyorum 170 se eğer bi öğün olarak yenir o sadece 170 kalori almak tadiyet için oldukça bişey vardır :)

Yok yok yine de diyet için uygun değil . sonuçta o kaloriyi neyden aldığın da çok önemli. Ama netten baktığın karar da çok olamaz ya. Abartı sankii bir günlük kalori de degildir bi tabak makarna:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…