Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Kıııızlar!

Sesiniz soluğunuz çıkmamış bu gün hiiç. Nerelerdesiniiz??
Nasıl gidiyo diyet.:KK56: Yarın tartılıyoruz sıkı tutun kendiniziii :KK1:

tabii ki de cnm (=
birlikte olunca çok daha rahat istediklerimize ulaşırız gibi geliyor fakat benim bi hayli uzun bir yolum var (=

Olsun olsun, başlamak bitirmenin yarısıymış sonuçta değil mii? :KK1: Hadi hiç vakit kaybetme katıl bize. Seni de haftaya Cuma tartalım bakalım neler yapmışsın. Kilo fazlaysa daha hızlı değişim yaşarsın, motivasyonun da yükselir. Bekliyoruz seni de:) Konu sahibesine bilgilerini ver hemen :)

Olsun olsun, başlamak bitirmenin yarısıymış sonuçta değil mii? :KK1: Hadi hiç vakit kaybetme katıl bize. Seni de haftaya Cuma tartalım bakalım neler yapmışsın. Kilo fazlaysa daha hızlı değişim yaşarsın, motivasyonun da yükselir. Bekliyoruz seni de:) Konu sahibesine bilgilerini ver hemen :)

aynen çok haklısın cnm söylediğin beni şu an acayip motive etti (=
bakalım haftaya cuma kilomda bir değişiklil olacak mı (=

kizlar 3 gundur davetliydim borek corek lop lop goturdum sporumu yaptigimdan sadece 500gr almisim ne guzel 73.500den bu Sabah 74 olmusum:KK37: bugun ceza verdim kendime Sabah Sabah 4 km yuruyum tempolu ara ara kostum :KK52:cop posetsiz fazlada terlemedim ayni tempoda cop posetiyle yagmur ormanlarina donerdim normalde :KK51:kimsecikler anlamasin zayifladigimi diye bol giyiniyorum surpriz olsun :KK36:bakalim cuma odul kimin:119:ben sonuncu gelirim kesin :KK43:

Yarın görücez canııım:KK53: Ben börek çörek ekmek falan bunlara veda ettim sayılır. Çok canım çekerse sabah yiyorum bi dilim ekmek

tabii ki de cnm (=
birlikte olunca çok daha rahat istediklerimize ulaşırız gibi geliyor fakat benim bi hayli uzun bir yolum var (=

Olsun olsun zaten amacımız hemen hop diye vermek değil, şok diyetlerle verilen kilolar alınıyor hemen. Biz sağlıklı besleniyoruz sadece:KK56:

Kıııızlar!

Sesiniz soluğunuz çıkmamış bu gün hiiç. Nerelerdesiniiz??
Nasıl gidiyo diyet.:KK56: Yarın tartılıyoruz sıkı tutun kendiniziii :KK1:

Ayy ben bu sabah geç uyandım biraz, sonra da ders falan çalıştım anca canım. Diyete son gaz devam ediyorum!! Sizden ne haber?

Kızlar umarım diyete devam ediyorsunuzdur:KK1: Ben bu sabah biraz kıyma yedim, hiç yağ koymadan kendi yağ ve suyunda pişirdim, içine domates yumurta falan da koydum menemen gibi. Bir dilim ekmekle yedim. Öğlen de yoğurtla geçirdim, içine keten tohumu koyup. Akşam da çorba içmeyi planlıyorum salatayla. Bi parça da tavuk yiyeceğim pişirdik şimdi:) Ben akşam yemeklerini en geç altıda yiyorum, gece çok acıkıyorum ama erken uyuyunca problem olmuyor. Bir de bugün elli tane mekik çektim. 30 day shred yapıcam akşam da, hala başlayamadım başlıycam inşallah:KK43:

kilo biraz daha fazla olunca vermesi daha kolay oluyo tabi bünyeden bünyeye değişirde ben spor salonunda çalışırken 90 kg lik bayanlar ayda 10 12 kg verirken 55 60 kg olanlar 1 kilo yada yarım kilo anca veriyodu yağ azaldıkça zorlaşıyo ya

Evet evet çok haklısın. Bizim sıkıntı şu an kiloların biraz daha az olması. O yüzden biraz daha dişimizi sıkmamız gerek. Zaten kiloları verdikten sonra o yeni kilo yerleştikçe gün içinde yapılan kaçamaklar bi şey değiştirmemeye başlıyo kiloda. Ama şu an için en ufak kaçamak kilo olarak dönüyor bize. Kızlar bu arada 1 haziranda bi kaçamak günü yapsak mı:KK56: En azından bir öğün, ama akşam olmamalı o öğüm, kahvaltı veya öğlen yemeği bi minik kaçamak yapalım

Evet evet çok haklısın. Bizim sıkıntı şu an kiloların biraz daha az olması. O yüzden biraz daha dişimizi sıkmamız gerek. Zaten kiloları verdikten sonra o yeni kilo yerleştikçe gün içinde yapılan kaçamaklar bi şey değiştirmemeye başlıyo kiloda. Ama şu an için en ufak kaçamak kilo olarak dönüyor bize. Kızlar bu arada 1 haziranda bi kaçamak günü yapsak mı:KK56: En azından bir öğün, ama akşam olmamalı o öğüm, kahvaltı veya öğlen yemeği bi minik kaçamak yapalım

Özellikle neden 1 haziran canım :)

Ay kuzu ben takıntılıyım da 1, 15 veya 30 olmalı:KK52: Takip etmesi daha kolay olur. İstediğiniz başka bi gün varsa ona da uyarımm. Hem de ayın birinde sanıyorum nerdeyse iki hafta dolmuş oluyoor

Olur canım 1 haziranda yapalım gerçi ben sabah börek yedim yaptım kaçamağımı :KK43: Çok morelim bozuktu içime öküz oturdu resmen diyet falan düşünmüyodum :KK43: o zamana kadar hiç kaçamak yapmamam lazııım

Olur canım 1 haziranda yapalım gerçi ben sabah börek yedim yaptım kaçamağımı :KK43: Çok morelim bozuktu içime öküz oturdu resmen diyet falan düşünmüyodum :KK43: o zamana kadar hiç kaçamak yapmamam lazııım

Tatlım sabah kaçamak yapılabilir bence arada bi, ki seninki de ufak kaçamak. Oturup üç tane yesen kızardım da boşver o bi taneyi eritirsin sporla bugün. Ben de dün sabah çok canım çekti bi tane ufak gofret yedim. Sonra koşmaya çıktım. Bence gofretinkinden daha fazla kalori yakmışımdır bu vesileyle:KK53: Ama kaçamak günümüzde mantı, hamburger, kızartma vs birini seçip öğlen veya sabah yiyebiliriiiz:KK53: Misal benim canım fena halde pişi istiyor, ondan yaptırıcam anneme o gün:KK52:

Kuzu yaa benim tel youtube'u açmıyo 30 day shred level 2'yi de başka sitede bulamadım. Bi kaç güne 2.ye geçmem gerekicek. Bütün levelleri indirebilecek bir yer falan yokmudur acaba. Hergün siteden açıyorum böylee

Ay kuzu ben onu youtubedan izliyorumm:26: Vpn falan kursana? Veya torrentin varsa indirebilirsin de bence? Ama ben indirmeyi denemedim hiç, var mıdır bilmiyoruuum

Ay kuzu ben onu youtubedan izliyorumm:26: Vpn falan kursana? Veya torrentin varsa indirebilirsin de bence? Ama ben indirmeyi denemedim hiç, var mıdır bilmiyoruuum
Torrent bişiler indirmek için mi bebiiş, öyleyse indireyim hemen ondan. Şansımı deneyeyim bi :)

aynen çok haklısın cnm söylediğin beni şu an acayip motive etti (=
bakalım haftaya cuma kilomda bir değişiklil olacak mı (=

Olacak olacak Allah'ın izniyle.Sen bu motivasyonla devam et her hafta görüceksin değişimii :)

Kızlar umarım diyete devam ediyorsunuzdur:KK1: Ben bu sabah biraz kıyma yedim, hiç yağ koymadan kendi yağ ve suyunda pişirdim, içine domates yumurta falan da koydum menemen gibi. Bir dilim ekmekle yedim. Öğlen de yoğurtla geçirdim, içine keten tohumu koyup. Akşam da çorba içmeyi planlıyorum salatayla. Bi parça da tavuk yiyeceğim pişirdik şimdi:) Ben akşam yemeklerini en geç altıda yiyorum, gece çok acıkıyorum ama erken uyuyunca problem olmuyor. Bir de bugün elli tane mekik çektim. 30 day shred yapıcam akşam da, hala başlayamadım başlıycam inşallah:KK43:

Amaan sefan olsun be kuzuuum :)... Öğlen bişicik yememişsin zaten dengelemişsin. Ben de dün ablamın gazıyla yarım albeni yedim valla affedin beniii :KK17::18:

1 Haziran çok mu geç yaaa :KK70: Bu ayda 31 gün zaten. 30 u olsun bari lütfeen hahah :KK1:

Torrent bişiler indirmek için mi bebiiş, öyleyse indireyim hemen ondan. Şansımı deneyeyim bi :)

Olacak olacak Allah'ın izniyle.Sen bu motivasyonla devam et her hafta görüceksin değişimii :)

Amaan sefan olsun be kuzuuum :)... Öğlen bişicik yememişsin zaten dengelemişsin. Ben de dün ablamın gazıyla yarım albeni yedim valla affedin beniii :KK17::18:

1 Haziran çok mu geç yaaa :KK70: Bu ayda 31 gün zaten. 30 u olsun bari lütfeen hahah :KK1:

Tamam hadi 30u olsun:KK1: Bu arada torrent kullanmak kızlara biraz zor geliyo, erkek arkadaşın var mıydı ondan yardım iste diyecektim:KK1: Evet canım bi şeyler indirmek için torrent. Bu arada yarım albeniden nolucak yahu dert etme. Ufak kaçamaklardan sonra sporumuzu yaparsak problem olmaz:KK34:

Tamam hadi 30u olsun:KK1: Bu arada torrent kullanmak kızlara biraz zor geliyo, erkek arkadaşın var mıydı ondan yardım iste diyecektim:KK1: Evet canım bi şeyler indirmek için torrent. Bu arada yarım albeniden nolucak yahu dert etme. Ufak kaçamaklardan sonra sporumuzu yaparsak problem olmaz:KK34:

Sevdiceğim vaaar :) Ama ben ondan daha iyi anlarım bu işlerden. O bana sorar genelde. Ben bi karıştırayım bakalım bulurum belkii..

30'unda anlaştık oleey:KK16:
Yarım albeni konusundaki desteğin için de teşekkür eder, öperiim!!! :KK1::KK16:

Ayneeeen:KK1: Offf bi de çok gerginim, arada bir çok fena kasık ağrım oluyor bir de tatlım, yine çok hafif bi kanamam olmuş:KK14: Sende de kasık ağrısı oluyor muydu? Ve böyle ara ara mı gelmişti

benim o dönem ara ara çok şiddetli ağrım oluyodu birden giriyodu ağrı takma kafaya canım hormonlarında bi değişme vardır devam ederse gidersn adet kanaman tam bitmemiştir ara ara oluyodur böyle bende 2 hafta sürdü

X