Yalan söyledim napmalıyım

Yaziklar olsun ya gercekten kendimi aldatilmis hissediyorum 1 saattir sana neler bulduk kedi mi yani kedimiiii......adam sana demez mi sen londrya gidiyorsun kediyi tek basina evdemi birakiyordun da dustu onceden baskasina vermemismiydin....muhtemelen demez yer ya evet sen kedi dustu de..kalbim kirildi
Aşkım evde ailem var

Yaziklar olsun ya gercekten kendimi aldatilmis hissediyorum 1 saattir sana neler bulduk kedi mi yani kedimiiii......adam sana demez mi sen londrya gidiyorsun kediyi tek basina evdemi birakiyordun da dustu onceden baskasina vermemismiydin....muhtemelen demez yer ya evet sen kedi dustu de..kalbim kirildi
Adam bir günde ingiltereye gidileceğine inanmış bir dünyalı lütfen ahahshshshsb

Korsan ayarlayalım mı hemen C Calcifer e bağlanıyoru bi korsan foto ricası
Şuna kendi yüzünü monte ederse bu iş tamam

1693518452037.png

Yorumları okumaya gelmiştim, koptum ya! Yorumlar ana konudan daha iyi:)

Bence 15 gün eve kapan, dışarı çıkma, telefonunu uçak moduna al. İyi bir fotoşopçu bul, birkaç fotoğraf yaptır.

Ben de bir keresinde ex-flörtüme Suriye sınırında işe atandığımı, birkaç yıl orada kalacağımı söylemiştim. Ama ben ondan kurtulmak için söylemiştim. Hatta o, bu görüşmemize engel mi demişti, ulan erkekler, var ya fındık kadar ** için adam savaş zamanı benim peşimden Suriye'ye gelecekti he ahahahahha

Barışmak için yurt dışına gitme yalanının nasıl bir işlevi var ilginç buldum:)
Hatta biraz vites arttır, yurt dışında Hans buldum, evlenip buraya yerleşmemi teklif etti dersen, şimdiki ex'in uçarak evlenebilir seninle. Rekabet, erkekleri hırslandırıyor :KK70:

X