Yalan söyledim napmalıyım

Varsa atsana kız dua ederim sana
Bir tane de benden
IMG_20230901_001816.jpg

Gidiyorum uzaklara, bilinmez diyarlara, seni bırakıp gitmek var ya, o koyuyor inan bana
Yaz, WhatsApp storiye at, tek o görebilsin. Sonra da engellersin, tekrar konuşursaniz 'gittim, bir ay kalabildim, istediğim gibi gitmedi, cepten doviz harcayinca yapamadım döndüm' dersin

Ya olmadi al valizi ona git ben gidemedim senin icin de son sansini de bariscaksaniz barisin hiiii bunu onaylamiyorum ama ayrilma nedeninde yuzde yuz sen suclusun ihtimaliyleeeee bide gece gece bu kadar yalan uydurdum diye en risksiz omani soyluyorum zaten sen kesin 3 gune yalan soyledigini itiraf edeceksin

Inandimi bi durumu ozetle bize bi olay akışı bulalım....al buldum hemen yakin arkadasin whtspp profil fotosunu annenin fotosu yapiyor onu annem diye kaydediyorsun sonra mesajlasiyorsunuz annen sana diyor ki gitme sende gitcem yapamam burda diyorsun annen hakkimi helal etmem falan diyor ekran al onuda niye gitmedin derse annem fenalasti falan filan
Ay bunu yapmıştık biz sesli sesli konuşa konuşa. Erkek arkadaşına atmıştı annesi diye kız.

Ya olmadi al valizi ona git ben gidemedim senin icin de son sansini de bariscaksaniz barisin hiiii bunu onaylamiyorum ama ayrilma nedeninde yuzde yuz sen suclusun ihtimaliyleeeee bide gece gece bu kadar yalan uydurdum diye en risksiz omani soyluyorum zaten sen kesin 3 gune yalan soyledigini itiraf edeceksin
Allah askina sen sus, balik misin yemgec mi bilemedim ya da cok mu turk filmi izledin annem sen sus yaaa 😂😂😂 resmen yillardir biriktirdigin tum romantik kavusmalari bi konuya sigdirdin ama 😂
Bana daha çok konu sahibi rezil olmasın diye uğraşıyoruz gibi geldi adlfllgşv
Bana da oyle gelmisti ama 😂😂😂

Oldu olacak trençkot giysin içine güzel bir gecelik. Bu sözlerden sonra trençkotu çıkarıp atlasın kucağına🧿

X