Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

selam kızlar
fethiye çok güzelmiş nişanlımın halası orada oturuyo
ohh ne güzel var mı tandık pansiyon vs..CADIARZUCADIARZU
gracemmmm tamm 2 hafta kalmışşşşşdelikafaduldendelikafadulden
anammmmmmmmmmmm sormaaa çok heyecanlanıyorum kızlarr nasıl olacak diye geceleri hep düşünüyorum delikafaduldenkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

bşlmem ki canım ben sorarım
ya biz yarın nişanlımla gezmeyi düşünüyoruz
bildiğiniz güzel bi yer var mı?
bakırköy, mecidiyeköy, istinye park, cevahir, sultan ahmet, eyup sultan, ak merkez dışında kaydirigubbakcemile3
aklıma bi tek miniatuk geliyo bi orası kalmıştı gitmediğimiz :roflol:

çilekim napan???? istanbul cahiliyim ben anam o saydığın yerleri hiç bimiommm kaydirigubbakcemile3 gracemmm heyecan artıooorrr yarı finale az kaldııkaydirigubbakcemile3
kızlar ben kaçar şimdilk, annemle alışwerişe çıkıcaz akşama görüşürüzzzopuyorumnanaktan

iyiyim canım mekan arıyorum kaydirigubbakcemile3
ikimizde çok sosyal olduğumuz için gezecek bi yer bırakmamışız :roflol:
iyi alışverişler kuzuvereliniortak

anadolu kavağı da olur orası da çok güzel...orası da olur ... piyerlotiye çıkın yada çok güzel

miniatürk güzel biyere benziyo cnm yarın bende ordayım ilk defa gidicem bakalım nasılmış görelim

Son düzenleme:
zeynep bu pazar değil öbür pazar :)

hoşbulduk anammmmkaydirigubbakcemile3

yaw kuşum sen nerelerdesinnn bi gelion sonra bakıoz zeynep uçmuş.

kızlar napim ben burdayken siz yoksunuz ben çıkarken siz giriyorsunuz denk gelmiyoruz ki hiç.
birde erken yatıyorum ben tavuklar gibi erken yatar erken kalkarım :)
o yüzden yanii öle bi girip çıkıyrm.

zeynep bu pazar değil öbür pazar :)

hmm az kalmış canım ama yine de sıkmayın kendinizi zaman yok değil yaparsınız yavaş yavaş.

yarın bende büyük hazırlık var :)
p.tesi kayınvaldem geliyor gündüz giremem artık.yemek yapcam daha bi sürü
en son listeye mercimekli köfteyide ekledim nasıl yetişir bilmem odamı da toplamam lazım darma duman oldu.

iyi geçti cnm bugün 8 saat çalıştık erken çıkabildik sen nabıyosun pazartesi günü önemli bi misafirin var

evet canım ancak temizlik fln yaptık napalım hazırlanıyoruz önemli misafirimize mangal partisi vercez :)
bende bikaç bişey daha yapıcam yanına öğlende çayın yanına bişeyler işte yorulurum artık yarın hep mutfaktayım

kolay gelsin cnm hamaratlığını göster bakalım yemek yapmayı biliyomusun ben pek bilmemde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…