Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

damla canım nişanın ne zaman?
ya da söz.
çiçekçilerde de bulabilirsin belki toka satan yerlerde de bulabilirsin ben öyle bulmuştum siyah büyük çiçekli toka aldım kuaför tutturdu hatta arkadan lastıklı bir tokaydı

hoşbuldum Esracım,teşekkür ederim sen nasılsın?tabi hepimizde aynı telaş var:)ben cok telaşlıyım bir haftam kaldı,bunun haricinde her şey iyi,senin nasıl gidiyor?

aslında yaz aylarında öğrenmek gibi bi fırsatım varda tek olunca bişey yemek istemiyorum kahvalatı türü yiyorum annemler yazlıkta oluyo ben tek kalıyorum evde

Sonbahar 14 teşekkür ederim canımcım,sagolasın,ben sözlüyüm,nişanım 9 agustos,her şey çok ani oldu,inanılmaz telaşlıyım...

öyle pınarım herşey çok pahallı allah yardımcınız olsun. hem ev yaptırıyorsunuz hem çeyiz düzüceksiniz zor valla.
alah herkese yardım etsin

kıslar net gitti asılı kaldım öylece .
çok zor zeynep sorma şimdiden bütün para suyunu çekti evin iç tadilatıyla
nası evlencez bilmiom
:sinifsinif:

iyiyim cnm benimde iyi gidiyo bende aday varda şimdilik tarih belli deil allah herkesi hayırlı insanlarla karşılaştırsın

kıslar net gitti asılı kaldım öylece .
çok zor zeynep sorma şimdiden bütün para suyunu çekti evin iç tadilatıyla
nası evlencez bilmiom
:sinifsinif:

kuşum düğün ne zaman düşündünüz seneye mi?
bende de gidiyor net sürekli girip çıkıyorum kızlar.

damla canım telaş yapma demek isterdim ama insan telaşlanıyor ama o günün tadını çıkar çünkü gerçekten çok özel birgün insan o anlarının kıymetini bilmiyor ne yazıkki ufak tefek şeylere takılıp duruyor.

bohça fln hazırladınız mı?

allah herkese kolaylık versin nişan düğün yapanın yapanın yardımcısı olsun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:
zeynep aslında biliyosun bu yıl sonunda yapıcaktık ama paralar bitip şirketlerde maaşlarımızı yarım yarım vermeye başlayınca seneye nisan mayıs gibi düşünmeye başladık düğünü

zeynep aslında biliyosun bu yıl sonunda yapıcaktık ama paralar bitip şirketlerde maaşlarımızı yarım yarım vermeye başlayınca seneye nisan mayıs gibi düşünmeye başladık düğünü

evet canım. ne zaman hayırlıysa o zaman artık. yine de çok uzak tarih değil kuşum bak banaaa

Benim kayınvalidem yeni vefat etti canım,52'sini yeni verdik,onun için evde yapacagız,ksımet...

başınız sağolsun canım.

Kızlar bu arada nisan ayında tiroid ameliyatı oldum,dolayısı ile boynumda büyükçe bir yara izi var,nişan günü nasıl kapatacagım bilmiyorum,normalde dışarıya çıkarken siyah ipli kolyelerden takıyorum,inşallah nişan için şöyle şık ve de abartılı olmayan bir kolye bulabilirim:gitme::gitme:

damla canım kolye ile kapatırsın yine geçmiş olsun bu arada
bulursun istanbulda seçenek çoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…