Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

teşk. ederim kuşum.
evet iyi biliyorum kayınvaldem de biliyor yapabildiğimi şimdi kesin iyi bişeyler bekliyordur.
ben çok yetenekliyim o konuda orta okula başladığımda profesyonel bişekilde yapabiliyordurm hatta aşçı olmak istemiştim :) ama olamadım evde yapıyorum ünlüdür yemeklerim:)

ne güzel hamarat gelin

zeynepcim valla haklısın görüşemedik baya giremedim ben interneteson günlerde. sen nasılsın
esroşum tatlım benim sen nasılsınn

:):)
teşk. ederim canım.
öğrenirsin kuşum sende yemek kitapları tarif dolu zaten hepsinin mantığı aynı malzemeden de kısmazsan her yemek güzel olur.

sağol pınar iyiyim canım bende.
canım aynı ya bende giremedim sık sık temizlik yapıyrz sonra işe gidiyorum çeyiz derdine düştüm her gün dışardayımm.

bu arada kızlarr dün akşam çamaşır muhabbeti yapmış bensiz bu konu ile ne kadar ilgili olduğumu biliyorsunuz

saol pınarım bende iyiyim evet cnm kitaplar saolsun benimki tatalıya çok düşkün tatlı türlerini öğrenmeme lazım daha çok

anladım canım kolay ya bişey yok elin alışır sonra. ama bende pek tatlı bilmem yani pasta fln yapıyrm da öyle büyük tatlıları bilmem işim daha çok yemekle öyle şeyleri daha iyi bilirim.

amannn öğreniriz iştee:)

zamanla alışıcaz artık çoğu kişi çalıştığı veya okuduğu için evlendikten sonra öğreniyo artık

öyle pınarım herşey çok pahallı allah yardımcınız olsun. hem ev yaptırıyorsunuz hem çeyiz düzüceksiniz zor valla.
alah herkese yardım etsin

Kızlar saçım için kırmızı çiçek arıyorum,şöyle büyükçe bişey,sanırım gelinlikçilerde bulabilirim...

esracığım öyle tatlımda ben üniv. okurken ilk yıl kendi başıma yaşadım yemek yapmakda bana düşüyordu sonra zorlandım eve yakın üniv. geçiş yaptım o zaman zorlanmamıştım. öğrenmek insann işine böyle zamanlarda çok yarıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…